Evde eski usul gebelik testi bilenler acil cvp

bebem34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
39
3
ben bir süredir köydeyim tes alamıyorum kasıklarım agrıyor butun hsmılelık belırtılerı var sadece araara kanama gelıyor adet gibı degıl bılen ve onerisı olanlar evde test icın bana yazsın arkadaşlar hamıleyken adet olabılırmi goren var mı aranızda fisfisfisfisfisfisfisfisfisCADIARZUCADIARZU

hayatım bu konuda sana ne diceğimi bilemiyorum hiç duymadım duyduklarımda hiçbiri gercek değil..
benim teyzem hamileyken adet görmüş heray ama bu binde 1 kişide olan birşey...
hakkında hayırlısı en kısa zamanda şehire gidip bir test almanı öneririm...

kadınlar klübünde bir sayfada yazıyordu. şeffaf plastik pardağa idrarını yapıp 4-5 saat bekliyorsun idrarın üstü kaymak bağlar gibi olursa hamilesin

o testı ılk defa duydum bılmıyorum bu ara şehre inemıcem hayırlısı olsun araştıran varsa evdeyapılan tast bana yazarmısınız teşekkürler bilmiyorumkismile

adetgunum2 aydır duzensız adet gıbı degıl az az lekelenme geldıbuayın 12 sınde dahaca bu ay adet olmadım tam anlamıyla kasıklarım agrıyor cok akıntım var jöle sıbı:bbo:

baska aldırabılcegın bırı yok mu kasabadan falan yanı esıne desen kımseye dıyemıyo musun
bu arada akıntı hamıleleık ıcınde olabılır adet ıcınde hamıleleıkle adet belırtılerı bırbırıne benzıyo

malesef uzak olduğu icin gidemiyoruz dagın tepesi eşimde yakında giderız kaynanamlardayız her ıstedıgımızde olmuyor eşim bosta suanda calışmıyor elı kesıldı bahcede caresızımmafoldumben:eek:lmaz:

malesef uzak olduğu icin gidemiyoruz dagın tepesi eşimde yakında giderız kaynanamlardayız her ıstedıgımızde olmuyor eşim bosta suanda calışmıyor elı kesıldı bahcede caresızımmafoldumben:eek:lmaz:

anlıyorum canım benım durumunu Allah yardımcınız olsun kaynana yanında zor bızde yaz tatıllerınde 1-1,5 ay kalıyoruz cıldırıyorum...neyse bakalım bıraz daha bekle olmazsa adet durumun falan kesınlerssın ıyıce emın olmadanda agır ıs, ılac falan bu tur seylere dıkkat et yınede onlem olarak

sağol herkese yardımcısı olsun ALLAH aynen bende cıldırıyorum ılac kullanıyorum başkarahatsızlıgımdan dolayı bılmıyorum hayırlısı nasıpse olur:Saruboceq:

canım bende ılac kullanıyorum seker ılacı mesela onun 2. aya kadar gebelıkte problem olmuyomus ınsallah kullandıgın ılacta boyledır.umarım fırsatını bulup bı an once dr ye gıdersın bu ıs sakaya gelmez kaynananlar cok mu katı duysalar belkı onlarda yardım eder eee toruna kımse dayanamaz

kaynanamın haberi var ama15 gundur evde degil hasts bskıyor hastanede yarın eve gelcekmış konuştuk gelince gidıcem inşallah

arkadaşlar bugun doktara gıttım kan testı yaptırdım sonuc yarın bellı olacsk :CüvCüv:

X