Saç Rengi ve Saç Boyama Palette altın parıltılı mocca Yapanlar

slm canım ben dün altın ışıltılı toffi ye boyadım fakat benim önceki saçım karameldi o yüzden düşündüğümden koyu oldu ama hoşuma gitti parlak bir renk ramazan ve sıcaklardan tamda anlayamadım çünkü saçımı sürekli tepeden topuz yapıyorum saça şekil verip sonra değerlendirmek lazım ama çok bitkinim

ha birde mocco daha koyu birrenk toffiden kutudaki gibi olur önemli olan altın ışıltısı oda dediğim gibi parlak bir renk çıkıyor alttaki saç renginde önemli tabi

ya benim kendi sac rengim su an 6 tonlarında bronz kahveden biraz daha açık bi renk acaba toffe boyasam tutarmı yaa turuncu değilde altın gibi sarı parlasın istiyorum artıkk :KK43:

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Kızlar daha öncede konu açtım ama bunu sürekli güncelliycegim bu rengi yapan varmı aranızda nasıl oluyor koyumu oluyor çok???hatta resim koyarsanız çok makbule bile geçebilir okadar kişi arasında illaki vardır bu rengi yapan???

ben hep bu renk boyuyorum canım saçlarımı daha önce saçlarım sarı röfleliydi sıkıldım bu renge boyadım çok güzel oluyo her boyamamda ısıl sşıl parlıyo saçlarım alttan röfle tam kapanmadı onlarında ışıltısı var tabi ben çok seviyorum bu rengiopuyorumnanaktan

ya benim kendi sac rengim su an 6 tonlarında bronz kahveden biraz daha açık bi renk acaba toffe boyasam tutarmı yaa turuncu değilde altın gibi sarı parlasın istiyorum artıkk :KK43:

canım toffe boyarsan çok koyu olur bence koyulaşır saç rengin altın sarısı gibi parlasın diyosan bal köpüğü falan yapabilirsin

ya canım aslında tam altın sarısı olsun istemiyorum da kahve görünsün altın ışıltısı olsun istiyorum
toffe acık renk gbi göründü bna koyu olur demişsin sen cnm koyu olan mocca değilmiydi :/

ya canım aslında tam altın sarısı olsun istemiyorum da kahve görünsün altın ışıltısı olsun istiyorum
toffe acık renk gbi göründü bna koyu olur demişsin sen cnm koyu olan mocca değilmiydi :/

resime aldanma canım mocca da koyu oluyo toffe de yani sen sarı ışıltı demişsin ya o yüzden dedim saçın koyu olursa üzülme diye sen bilirsin yinede

sağol canım benim ilgilendiğin için gecenin bir yarısında :KK70:
bir şey daha sorsam olur muu turunculuğu kapatırmı bu renk

Son düzenleme:
ben hep bu renk boyuyorum canım saçlarımı daha önce saçlarım sarı röfleliydi sıkıldım bu renge boyadım çok güzel oluyo her boyamamda ısıl sşıl parlıyo saçlarım alttan röfle tam kapanmadı onlarında ışıltısı var tabi ben çok seviyorum bu rengiopuyorumnanaktan

canım çok saol ya sana hediye vericem:)))buarada benim saç rengim bakırdı üstüne koyu kumral küllü yaptım yine boya aktı açıldı suansaçlarım açık kumral bakır gibi duruyor üstüne yapsam nasıl olur?
birde benim en çok emrak ettigim şey saçta nasıl durdugu resim koyabilirmisin bi parça saçın bile olsa siyah yapmayı düşünüyorum ama mocca aklımda kaldı .....koyu ve güzel bi renkse mocca yapıcam çok saol tatlım...

sağol canım benim ilgilendiğin için gecenin bir yarısında :KK70:
bir şey daha sorsam olur muu turunculuğu kapatırmı bu renk

rica edeerim canım evet turunculuğu kapatırkaydirigubbakcemile5

canım çok saol ya sana hediye vericem:)))buarada benim saç rengim bakırdı üstüne koyu kumral küllü yaptım yine boya aktı açıldı suansaçlarım açık kumral bakır gibi duruyor üstüne yapsam nasıl olur?
birde benim en çok emrak ettigim şey saçta nasıl durdugu resim koyabilirmisin bi parça saçın bile olsa siyah yapmayı düşünüyorum ama mocca aklımda kaldı .....koyu ve güzel bi renkse mocca yapıcam çok saol tatlım...

canım resmimi koyarım tabi ama akşam koyabilirim ancak şimdi duş aldım saçlarım ıslak oğlum uyuyo makineyi çalıştıramam ama bende yaklaşık 2 aydır saçımı boyamadım bide tatile gittim rengi açıldı ama boyadığın anda koy bir renk ve ışıltılı oluyo açık kumralsa saçların daha güzel oluyo dedimya ben röflenin üstüne boyadım gayette güzel oldu

Bende bu rengi merak ediyorum am abenim saç rengim şu an kestane. İstediğim şey biraz kahvelik parıltı. Açık olmasını istemiyorum eğer öle oluyor ise bende bir yapmak isterim bu rengi.

p1040159.jpg

ayy canım çok ama çokkkkkk saol varya kaç aydır araştıryorum....evet biraz açılmış saç rengin ama sanırım koyu oluyor dimi ilk yapınca koyulugu nası bir ton?yani çikolata kahve gibimi talım saolsın tekrardan resim için...a.s.a.s.a.s.:1hug:

X