adetten 5-6 gün önce kahverengi akıntı

Benimde 5 aydır falan şu şekilde oluyo adetimden 1 hafta once 1 hafta boyunca sürekli koyu kahve rengi lekeler geliyo sonra adetim normal olarak başlıyo ben 10 aylık evliyim ve bebek istiyoruz her seferinde yerleşme kanaması umut ettim ama hamile kalamadım ama bu sefer kesin doktora gidicem aynı durumda olup ta doktora giden oldumu korkuyorum biraz internetten araştırıyorum kötü kötü şeyler yazıyo 😪😥
merhaba,
aynı sorunu ben de yaşıyorum merak ettim dr. gittinizmi ve nededi.

Benm de adete 9 gun kala ilk kez lekelenmem oldu ama suan beklemedeym 4 gun var adetime pek bi umudum yok

Bende yumurtlama günlerinde aşırı beraber olduk . Adetten 10 gün önce aşırı karın ağrısı adet agrisi gibi aynı zamanda göğüste sizlamalar oldu daha sonra bel ağrısı adetime şuan 5 gün var kahverengi akintim oluyor. Hamilemiyim diye soruyorum kendime haliyle

Benim adetime 7 gün var kahverengi lekenlenme ve açık renkte kan geliyo bu neye işarettir anlamadım yardımcı olur musunuz?

Bende yumurtlama günlerinde aşırı beraber olduk . Adetten 10 gün önce aşırı karın ağrısı adet agrisi gibi aynı zamanda göğüste sizlamalar oldu daha sonra bel ağrısı adetime şuan 5 gün var kahverengi akintim oluyor. Hamilemiyim diye soruyorum kendime haliyle
Aynen bende

X