Tüylenme Ve Diane 35 Kullananlar ?

yaa şeyyy:eek:
hmmm:eek:
ben birinden bir ara diane 35 ve aldactone 'nun birlikte kullanıldığında göğüs büyüttüğünü duymuştum.... diane 35i doktor hormonlar için vermişti ama aldactone'u kafadan alıp kullanamadım. merak ediyorum, gerçekten böyle bi etkisi var mı? kilo alırsan ya da göğüste etkisi olursa acep söyler misin?
hem kilo almak hem göğüs büyütmek istiyorum da:eek::eek:

valla canımm gögsümü büyütürse acayip memnun olurum:eek:
ama kilo almak istemiyorum.
değişiklil olursa sölerim tabiia.s.
bu arada konu yanlış yere gelmiş nasıl oldu analamadım:sm_confused:
jinekoloji bölümünde gösterilmesi gerekiyoduu

yaa şeyyy:eek:
hmmm:eek:
ben birinden bir ara diane 35 ve aldactone 'nun birlikte kullanıldığında göğüs büyüttüğünü duymuştum.... diane 35i doktor hormonlar için vermişti ama aldactone'u kafadan alıp kullanamadım. merak ediyorum, gerçekten böyle bi etkisi var mı? kilo alırsan ya da göğüste etkisi olursa acep söyler misin?
hem kilo almak hem göğüs büyütmek istiyorum da:eek::eek:

canım ben diane35le ,aldactonu bir arada kullanmıştım.ama malesef göğüslerimde en ufak bi değişiklik bile olmadı :1no2:

diane 35 benim göğüslrimi büyütmüştü bıraktıktan sonra eski hallerine döndüler.. :)

merhaba arkadaşlar 1 ay önce kadın doğuma gittim yüzümdeki tüyler için 6 ay boyunca diane 35 kullanmıştım hiç bişey kalmamıştı herşey süper derken ilacı bıraktıktan sonra tekrar çıktı neyse daha öncede yazmıştım burda zaten:KK70::KK70: doktora söyledim testlerime felan baktı hiç bişey yok dedi normal dedi şimdi hapı tekrar verirsem kullanmışın zaten dedi normal olan bünyeni altüst ederis dedi başından savar gibi lazer epilasyon yaptır dedi. bi doktor hiç bi zararı yok diyo bri zararı var diye noluur ya aydınlatın beni artık isyanlardayıım sivilceler yetmiyomuş gibi bide bunla uğraşıyomm:KK43::KK43:

merhaba arkadaşlar 1 ay önce kadın doğuma gittim yüzümdeki tüyler için 6 ay boyunca diane 35 kullanmıştım hiç bişey kalmamıştı herşey süper derken ilacı bıraktıktan sonra tekrar çıktı neyse daha öncede yazmıştım burda zaten:KK70::KK70: doktora söyledim testlerime felan baktı hiç bişey yok dedi normal dedi şimdi hapı tekrar verirsem kullanmışın zaten dedi normal olan bünyeni altüst ederis dedi başından savar gibi lazer epilasyon yaptır dedi. bi doktor hiç bi zararı yok diyo bri zararı var diye noluur ya aydınlatın beni artık isyanlardayıım sivilceler yetmiyomuş gibi bide bunla uğraşıyomm:KK43::KK43:

oyyy oyyyyyyyyyyyy.......
bende aynı derttenim bacım sivilcelrim var birsürüsenağlamasenağlama
androjen hormonum biraz yüksek çıktı benim. ilacı kullanmaya başlıucam 4 gün sonra
inşallah sivilcelerim geçersenağlama
tüyler için lazer yaptırıyorum.

ben 6 yıl önce ege ünv. gitmiştim sivilce ve tüylenme için bana diane 35 ve aldactone 100 mg yazmıştı doktor. 2 yıl kullandım yüzümde yağlanma kesilmişti sivilceden eser kalmamıştı tüylerde azalma vardı uzun süre kullandığım için belki bilmiyorum midem kaldırmamaya başladı bulantı falan oluyordu ve doktora sormadan kestim iki ilacıda .sonuç itibariyle bende işe yaramıştı yalnız bu iki ilaçta önemli yan etkisi olan ilaçlar yani doktora danışmadan sakın kullanmayın.

ben 6 yıl önce ege ünv. gitmiştim sivilce ve tüylenme için bana diane 35 ve aldactone 100 mg yazmıştı doktor. 2 yıl kullandım yüzümde yağlanma kesilmişti sivilceden eser kalmamıştı tüylerde azalma vardı uzun süre kullandığım için belki bilmiyorum midem kaldırmamaya başladı bulantı falan oluyordu ve doktora sormadan kestim iki ilacıda .sonuç itibariyle bende işe yaramıştı yalnız bu iki ilaçta önemli yan etkisi olan ilaçlar yani doktora danışmadan sakın kullanmayın.

peki bıraktıktan sonra tekrar tüyler çıktı mı arkadaşım bnm de vardı çok az sivilceler ilaçla hepsi gitti ama ilacı bıraktıktan sonra hem tüyler hem sivilceler çıktı sen daha fazla kullanmışın tabi ben tekrar mı gitsem acaba ilk gittiğim doktora kafam karıştı yaa senağlama

aynı şekilde ben de 2sini birlikte kullandım. ne geldiyse zaten şu ilaçlardan geldi başıma :çok üzgünüm: kilo almak istiyodum ben zaten doktor iyi isabet olur alırsın bu ilaçlarla demişti. 8 ay kullandım ikisini. hiiiç bi kilo almadım. göğüslerimde büyümedi. aksine bisürü dezavatajlarını gördüm. yüzümde tüylenme oldu şimdi bioderle onları halletmeye çalışıyorum. düzensiz adet de devam ediyo. yani ilaçları kullanırkenki mutluluğun ve ümitleirn bıraktığın an fazlasıyla negatife dönüyo. bence çok öenmli bi durumunuz yoksa kullanmayın derim. bu tür hormon ve doğum kontrol ilaçlarıyla da kilo almayı göğüs büyütmeyi düşünüyosanız yan etkilerini bi okuyun bence..

ergenlikten beri pko le mücadele ediyorum gitmediğim kullanmadığım ilaç kalmadı.diane 35 belki adeti düzenliyo ama diğer belirtileri artırıyo( saç dökülmesi kıllanma)yan etkileri insanın psikolojisini bozuyo. pko için en iyi tedavi metformin içeren ilaçlar bence.

canım yaaa .... sözlerin çok rahatlattı beni umarım bende de aynı etki olurr.
yan etkilerinden çok korkuyorum .....tüylenme felan zaten tüylüyüm lazer görüyorumsenağlama

bana aldactone 25 mg yazmış inşallah kilo almam

peki bıraktıktan sonra tekrar tüyler çıktı mı arkadaşım bnm de vardı çok az sivilceler ilaçla hepsi gitti ama ilacı bıraktıktan sonra hem tüyler hem sivilceler çıktı sen daha fazla kullanmışın tabi ben tekrar mı gitsem acaba ilk gittiğim doktora kafam karıştı yaa senağlama
ilaçları bıraktıktan uzun bir süre sonra tüyler çıktı daha doğrusu ilaç kullanırken tüylerim cılızlaşmıştı yeni çıkan tüylerede engel oldu muhtemelen.ben ilaçlardan memnundum ama midem kaldırmıyordu artık istifra ediyordum sıksık. kilo vermiştim çok sanırım aldactone dan kaynaklanıyordu kilo verme olayı.işte doktora sormadan kestim.onları kullanmasaydım şimdi yüzümde sivilce izleri falan çok olurdu allahtan kullandım tamda ergenlik zamanlarıydı o zamanlar

canım yaaa .... sözlerin çok rahatlattı beni umarım bende de aynı etki olurr.
yan etkilerinden çok korkuyorum .....tüylenme felan zaten tüylüyüm lazer görüyorumsenağlama

bana aldactone 25 mg yazmış inşallah kilo almam
canım bence kilo almazsın ama tabi herkeste aynı etkiyi bırakmayabilir.kontrollerini mutlaka düzenli yaptır. karaciğer ve böbrek önemli bu ilaçlarda.ben 100 mg kırıp içiyordum

canım bence kilo almazsın ama tabi herkeste aynı etkiyi bırakmayabilir.kontrollerini mutlaka düzenli yaptır. karaciğer ve böbrek önemli bu ilaçlarda.ben 100 mg kırıp içiyordum

karaciger ve böbrek demişin canım...:1shok:
zarar mı veriyo ki ben çok cahilim bu konuda cuma günü başlıcam kullanmaya ilaçlarıfisfisfis

karaciger ve böbrek demişin canım...:1shok:
zarar mı veriyo ki ben çok cahilim bu konuda cuma günü başlıcam kullanmaya ilaçlarıfisfisfis
sen doktor kontrolünde kullanıyorsan sorun yokcanım . sonuçta doktor sana kaç ayda bir kontrole gelmen gerektiğini ve tahlil vs yaptırman gerektiğini söyleyecek.onları ihmal etmemen için söylüyorum.bende 4 ay sonra etkisini göstermeye başlamıştı

yani ilk bir iki ay kullanıp etkisi yok deyip bırakma ok

sen doktor kontrolünde kullanıyorsan sorun yokcanım . sonuçta doktor sana kaç ayda bir kontrole gelmen gerektiğini ve tahlil vs yaptırman gerektiğini söyleyecek.onları ihmal etmemen için söylüyorum.bende 4 ay sonra etkisini göstermeye başlamıştı

saol canım verdiğin cvp içina.s.
umarım sivilcelerim kısa sürede geçer.senin ilacı kulanmaya başladıktan ne zamn sonra sivilcelerin geçti..senağlamasenağlama
bıktım artık sivilceden tüylerdenn oyyyyyyyyyyyyyyyy anam oyyyyyyyysenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar ne kadar kuılandıktan sonra sivilcelerim geçmeye başlar.biri cvp versin lütfennn
kurtulmak istiyorum artıksenağlama:hooray:
2 gündür içyorum dıana ve altactone yi.
kilo verebilirmiyim sizce fisfisfis
bazı arkadşlar kilo vermişde.kilo vermeyi sağlayan altactone mi sağlıyo

selam arkadaşlar, benim vücudumda aşırı tüyleneme vardı hormon testi yaptırdım doktor önemli bişey olmadığını söyledi ama diane 35 diye bi ilaç verdi. benimle aynı sorunu yaşayanlar var mı? bu ilacın olumlu etkileri oluyo mu tüy dökme konusunda? bi de ne kadar zamanda sonuç alınabiliyo? cevap veren olursa çok sevinirim.:uhm:

merhaba canımeger hormon testinde bişey cıkmadıysa o ilacı sana vermezdi emin ol hem o ilac tüy dökmez canımm yanlış biliyosun sadece yenilerini cıkmasını engeler ve inceltir ben 6 ay kullandım cok faydasını gördüm lazerlede tamamladım sanada kolay gelsin şimdiden

bende de adet düzensizliği ve tüylenme problemi var. ve benim de hormonlarımda bir düzensizik yok ve doktor diane verdi. 1 yıl kullandım ancak bende çok fazla yan etki yaptığı için bıraktım ilacı.1 yıl sonra tekrar başladım çünkü doktor ilaç kullanmak zorunda olduğumu söyledi adetim aşırı düzensiz olduğu için. 5-6 ay yine kullandım ama şimdi ilaç değiştirdim ve daha az yan etkili ilaç kullanıyorum.
yani totalde 1.5 sene kullandım bu ilacı ve tüylerimde seyrelme mevcut. tek iyi yanı bu oldu bu ilacın benim için. ama unutmamak lazım ki her bünyede çok farklı etkiler gösterebiliyor bu ilaçlar.. kesinlikle çok farklılaşıyor..
geçmiş olsun herkese

bende lıse dönemımde kullandım adet duzensızlıgımden dolayı o zamanlrdada tuylenme sorunum bas gösterdı 1,5 yıl kullandım sonunda degerlerım normal cıktı bıraktım fakat tuylerde azalma falan olmadı doktorum artık lzer yöntemıyle kurtulabılırsın dedı ozamanlar param olmadıgı ıcın sımdı lazere gıdıorum cokta memnunum ılacın yan etkısı falan olmadı bende :) ne bıtmez hastalık sımdıdıe troıd hastasıyım onun ılaclarını kullanıorum umarım bu ılaclarda kılo sorunu yapmaz:KK43:((

X