Tüylenme Ve Diane 35 Kullananlar ?

betty bende pco var bende diane 35 kullanıyorum.ama faydasını görüyorum yeni kıl oluşumunu ve sivilce oluşumunu önlüo.ama vücudumun cildini de kuruttu çatlak oluşumunu hızlandırıo.bi de saçlarım dökülüo çok fazla.sen de de mi saç döktü?bende kilo yapmadı.sana pco tanısı kondu mu problemin nedir?

ben başlayalı 1 ay oldu, saçlarım zaten çok dökülüyo benim o yüzden aradaki farkı pek farkedemedim.ne kadar süre kullandıktan sonra etkisini gösteriyo?

Canim Selam Bende Kullandim Bu Ilaci Yumurtalari Catlamiyormus Ondan Kullanman Gerekli Dedi Doktor Bir Sene Kullandim Tuylerimde Bi Degisiklik Olmadi Ama Kilo Aldim Ve Selulitler Basladi Sac Dokulmeside Dogru Gercekten Ilaci Kestim Cunku Bi Yarari Olmadi Dogal Bir Hapla Cozdum Sorunu Hormonlari Dengeliyor Daha Bisurude Faydasi Var Evening Primroise Oil Dene Bayilirsin..

doktorun tavsiyesiyle mi kullanmaya başladın? kılların azalmasında ne kadar bi etki gösterdi bi de çok soru sordum ama ne kadar zamada olumlu etkisini gösterdi?cevap verirsen çok sevinirim.

Ben Diane 35i 5yıldır kullanıyorum ondan önce başka ilçalar kullandım tüylenme yaptı Diane yan etkisi en az doğum kontrol hapı tüylenme yapmaz azaltır sivilceyide azaltır ama 6ay düzenli kullanman lazım ben ne kilo aldım ne tüylenmem oldu sadece olan migrenime oldu kronikleşti :)

Ben Diane 35i 5yıldır kullanıyorum ondan önce başka ilçalar kullandım tüylenme yaptı Diane yan etkisi en az doğum kontrol hapı tüylenme yapmaz azaltır sivilceyide azaltır ama 6ay düzenli kullanman lazım ben ne kilo aldım ne tüylenmem oldu sadece olan migrenime oldu kronikleşti :)

Kızlar bende kullanıyorum, 4 ay oldu ve cildim süper, bebek gibi pürüzsüz, hem düzene girdi aylık...

Ama kötü yani, kilo değil ama selülit yapıyor ve bir de ödem oluşuyor maalesef, kontrol gitcem olmazsa da bir endokronolog la görüşcem...:çok üzgünüm:senağlama

diana35 kullanmaya basliyali 3 gün oldu suan hicbir yan etkisi yok..benim regllerim hep düzenlidir herhangi bir kistim de yok..yalniz yüzümde cok hafif tüylenme var tüyler sari..doktoruma tüylerin beni rahatsiz ettigini söyledim bakti ve bunlar sert tüy degil zararsiz dedi..ama istersen sana bir hap yazayim hem korunursun hemde tüyleri azaltir dedi..daha önce hic dogum kontrol hapi kullanmamistim..hapin icerigini okudum ve tam bana göre olduguna karar verdim cünkü cilt ve sac tipim yaglidir ve yaglanmayi önler ve akne tedavisinde de kullanilir yaziyordu..ama simdi burda okuduklarimdan kafam karisti..sac döker,kilo aldirir ya da selilüt yapabilir yazmis bazi arkadaslar..diana35 i kullanmak zorunda degilim aslinda korunma problemim de yok..neyse bu kutuyu bitireyim etkilerine göre devam ederim ya da birakirim napayimmbenneyaptımki

Bende konuyla ilgili değil ama hamamotu diye bi ot aldım geçen gün sevgilimin tavsiyesiyle:eek:kullandım kireç dçşüyosun sanki cildine çok komikti:Roflol: güzel oldu geçti ama aynı jilet işlemini görüyor ertesi güne kalmadı küçük küçük çıktı......
Bitkisel ilaçtır dedim aldım denedim ama sonuç yine aynı ya yokmu acısızca tüyleri dökmek için bi yöntem tamamen gitmese bile geçici olarak gitsin onada razıyım epilasyon makinasına bile dayanamıyorum benneyaptımki

tüyleri hem döküp hem de kökünden kurutan bişey olsun başka bişey istemiyorum valla

ya ben 5. kutuya başladım hala bi lerleme kaydedemedim tüy konusunda.bu ilacı kullanırken bir taraftan da tüy azaltıcı bi krem kullansam işe yarar mı acaba?

ya ben 5. kutuya başladım hala tüylerimde bi azalma yok. bi taraftan ilacı kullanıp diğer taraftan da tüy azaltıcı krem kullansam azalır mı acaba?

merhaba arkadaşlar.. benm sorunum şu . ben 2 ay önce bende pco sendromu teşsisi kondu veondan öncede 4 ayda toplam 10 kiloya yaklaşık kilo aldım.. 53 kiloydum şimdi 63 kiloyum.. ve bu durum benm morelimi çok bozuyor.. doktor pco tedavsi i.in bana diane 35 verdi .. ve bu ilaç iştahımı dahada arttırdı.. diyet yapsamda kilo veremiyorum..acaba bu ilaçın bi etkisimi yoksa düzenli bi diyetisyenin verdiği diyet yapılsa kilo verilirmi acaba.. çünki bu ilacı kesemem tedavi sürüyor..

merabalar kadınlar kulubüne yeni katıldım bende diane 35 ten 11 ay kullandım yumurtalığımda kist vardı ayrıca kiste bağlı tüylenmede olmuştu kistim 11 ayda anca geçti kullandığım süre içinde tüylerim seyrek çıkmaya hatta dökülmeye başladı ilacı bırakınca tüyler yine aynı çıkmaya başladı yani ilacı kullandığın süre içinde dökülüyo bırakınca yine aynı şimdi 8 aydır evliyim ve korunmadığım halde henüz hamile kalamadım acaba diane 35 in etkisi varmı hala diye düşünüyorum ondan dolayımı hala hamile kalamadım sizce

bende diane 35 kullanmıştım.ama benim tüylerim de hiç bir etkisi olmadı.ben aslında göğüs büyüttüğünü duyup almıştım.ama o konuda da hiç bir işe yaramadı.bence bu sadece bir dpğum kontrol hapı.tabi bünyeye göre değişebilirde.ve her doğum kontrol hapı gibi bunu da kullandıktan sonra bir süre çocuk sahibi olunmayabilir.ben bunu kullanırken doktorum bana sadece tüyün dökülsün diye böyle haplar kullanma.her sene buna benzer ilaçların ne gibi kötü şeylere yol açabildiğini duyuyoruz demişti

merak ettiğim birkaç şey var cevaplarsanız çooook sevinirim...
benim yüzümde çok fazla tüy yok o yüzden doktorlar tüysüz olduğumu zannediyor ama özellikle bacak bölgem çok kötü, cildiyeci görünce acımıştı mesela:) kadın doğum doktoruna rahatsız olduğumu ısrar edince diane 35 verdi, yalnız benim hormonlarımda bi bozukluk çıkmadı.
şimdi size 1 yıl kullan dediğine göre acaba hormon dengesizliğine bağlı olarak bi tüylenme sorunu var denildi mi yoksa sizin de benimki gibi psikolojik rahatsızlığınızdan dolayı mı bu ilaçlar verildi?
ben de aldactone kullanmak istiyorum ama iki sebepten dolayı, kullanan birçok kişi kılların gerçekten azaldığını söylüyo, bi de yan etki olarak nerdeyse 2 beden kadar göğüs büyütüyormuş bundan dolayı, doğru mu, sizde böyle bi etki oldu mu?

yaa canım meraba ben de de senin sorunun aynısı var yüzümde falan öyle aşırı bi tüğlenme yok ama bacaklarım çok feci özellikle üst kısımları ben de lazer için gittiğimde bana acımışlardı.hormon bozuklğu falan da yok ben de ben 5 seans falan lazer yaptırdım azaldı sonra çok pahalı geldi bıraktım şimdi karınca yumurtası yağı kremine başladım.aldactone bu ilaç horman bozukluğu olanlar mı içiyo ben anlayamadım biri yardımcı olurmusunuz bana bi de yan etki olarak göğüs büyütüyosa süper hem tüğlerimden kurtulurum hem de göğüslerim büyürsırnaşık şey

bende 4-5 yıl öncesinde diane 35 kullanmıştım. ben doktora adet düzensizliği için gitmiştim. doktor hormon testi istedi ve yaptırdım, birşey çıkmadı ama karın bölgemde biraz tüylenme olduğu için bu ilacı verdi. Tüylere bir engeli olmadı.

sana tavsiyem o ilaç çok kilo aldırıyor, bende olmadı öyle bişey ama kilo alan çok örnek tanıyorum. kullanacaksan yemene içmene dikkat et. iştahın açılacaktır.

ben diane 35i kullanmaya başlayalı 7.5 ay oldu, fakat tüylerimde herhangi bi azalma yok. yumurtalıklarımda da kist varmış bikaç tane onlar da hala duruyo. doktor bu aydan itibaren androcur (tüylenme için kullanılıyomuş)diye bi ilacı da kullanmamı söyledi 1 ay sonra gidicem bakalım ne olacak.

arkadaşlar bir akrabam 1 sene bu ilacı kullandı tüylenme olduğu için dr vermişti şu an tam olarak neler yaşadığını hatırlamıyorum aradan uzun süre geçti ilacın verdiği hasar yüzünden bir çok dr gitmek zorunda kalmıştı o ara yurtdışında doktorluk yapan bir arkadaşım burdaydı konuyu ona açınca bir çok ülkede o ilacın yasaklandığını ölümlere bile sebebiyet verdiğini söylemişti

Merhabalar... Ben de 1 seneyi geçkindir diane 35 kullanıyorum, hormonal bozukluk için vermişti. Birkaç ayda bir doktora gidiyorum, hormonlarım gayet iyi düzene girmeye başladı, ayrıca regl olmuyordum, son 3 aydır düzenli görmeye başladım. Tüylenme şikayetim vardı, onun için de lazere gidiyorum ama ilacın da etkisi olduğunu düşünüyorum, çünkü önceden yüzüm sivilce tarlasıydı artık öyle bir sorunum yok, tüylerim 3 seansta aşırı azaldı, hiç yok gibi diyebilirim. Bana çok yaradı, yaramayanları bilemem.... fisfisfis

bende kullandım diane35 i demek ki bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyo çünkü bnm yüzümde vardı tüylenme sorunum 6 ay boyunca kullandım ve tüylerim azaldı hatta yok oldu diyebilirim ama sonra ilacı bırakınca tekrar çıktı o ayrı bi mesele:1closedeyes: bnm hiç bi hormonol dengesizliğim yok aslında bnm yüzümde tüylenme sorunum yoktu birden oldu bende bu dertten muzdaribim :çok üzgünüm:

bende kullandım diane35 i demek ki bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyo çünkü bnm yüzümde vardı tüylenme sorunum 6 ay boyunca kullandım ve tüylerim azaldı hatta yok oldu diyebilirim ama sonra ilacı bırakınca tekrar çıktı o ayrı bi mesele:1closedeyes: bnm hiç bi hormonol dengesizliğim yok aslında bnm yüzümde tüylenme sorunum yoktu birden oldu bende bu dertten muzdaribim :çok üzgünüm:

Canım buna çok üzüldüm, benim de doktora gitme sebebim yüzümdeki tüylenmeydi. tahlillerden sonra hormonal bozukluk çıktı, onun için bu hapı verdi. Ben 1 yılı geçti kullanıyorum ama aynı zamanda lazer epilasyona da gidiyorum, yüzüm sivilce tarlası gibiydi, sivilcelerim gitti, tüylenme bitti, anca kendime geldim. Hormonlarında bişey yoksa triod de olabilir, bunun için bir doktora gözüktün mü? Mutlaka bir sorunun vardır, yoksa yüzde tüylenme olmaz. Bence peşini bırakma, bir çözümü elbette vardır. Yaşayan bilir, ben de çok çektim bunun yüzünden. Ama şimdi çok mutluyum. Doktora gittikten sonra epilasyona da başla bence, tüylerin bitişini hızlandırabilirsin jeyyar

X