Yatak odası için sürgülü dolap mı,kapaklı mı daha iyi?

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
arkadaşlar yatak odası takımı alacağım.ama karar veremiyorum bir türlü sürgülü dolaplar

şık duruyor ama kullanışsız olduğunu duydum.sürgülümü,kapaklımı ?

tatlım aslında bana görede kapaklı kullanışsız. çat çut kapancaklar zamanla ses te çıkartıyolar gacır gucursırnaşık şey. sürgülü belki temizlemek açısından zor olabilir. hani zor ulaşabileceğin yerler olur belki ama onuda min. seviyeye indirmişlerdir diye düşünüorum. hem öle olsa bile hergünde temizliycek halin yok zaten

işin doğrusu bir arkadasım yeni aldı sürgülü kapı yerinden habire çıkıyor o yuzden kesinlikle kapılı almanı öneririm

sürgülü kapılar zamanla bozluor canım
bene alırken sormuştum tavsiye etmemişlerdi
kapaklı aldım 3 senedir ne ses nede başka bişi maşşallah memnumun ben

bende sürgülü tavsiye ediyorum hem yer açısından avantajlı hem görünüşü daha güzel hem kullanımı daha rahat kaliteli bir ürün aldıktan sonra bir şey olmaz ben 2 yıldır kullanıyorum tık bile demedi...

yatak odam gardolabı sürgülü
çok memnunum 2 sene oldu
daha hiç bir sorun yaşamadım,
sürgülü al derimmm

kesinlikle sürgülü. daha şık duruyor ayrıca daha kullanışlı yer açısından. tabiki hepsi bir olmuyor. tabi kalteye bağlı olarak bazılarının kapakları çıkabiliyor.

benim kapaklı 6 senedir kullanıyorum sorun yok artık tabi yetmiyor dolaplar. diğer odaya sürgülüsünden yaptırmayı düşünüyorum. her ikiside olsun hevesimi alayım sempatiksalakcinni

canı mbenim ki sürgülü
ve çok memnunum bi kere bile yerinden çıkmadı
ama tek zorluğu var taşınırken dert oluyor
öyle ağır ki 5 adam yerine takarken zorlanıyor :)
yine sorsalar sürgülü alırım çok pratik yer dar bile olsa istediğini rahatlıkla alabiliyorsun

annemlerin yatak odası sürgülü kapı ama hiç memnun değiliz normal olsa daha iyiydi

sürgülü bencede..şık duruyor hemde yer kaplamıyor..sürgüsü yerinden mi çıktı bi hamle hooop yerine takıyorsun :) diğernini kapağı bozuldu mu yeni kapak lazım bun dadüşün ben 1,5 senedir kullanıyorum hiç bir sorun yok.zemuszemus

Eger odanız büyükse kesinlikle kapaklı dolap almanızı öneririm.

Eski evimizde odamız küçük olduğundan ve şıklığına aldanıp sürgülü dolap aldık,3 yıl hiçbir şikayetimiz olmadan kullandık fakat ne zaman taşındık kapaklar söküldü,dolapta problemler çıkmaya başladı.Rayı ikinci kurulumda anormalleşiyor yapan ne kadar profesyonel olsada.

sürgülü dolap yer açısından avantajlı ama çocuk olunca o kapaklar mahvoluyo ben kapaklı aldım çok rahat bir şikayetim yok

X