Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Eki Görüntüle 2017622 Eki Görüntüle 2017623 Kızlar selam! Başlığı görünce hemen geldim Gözlerim yeşil ağırlıklı ela. Ama ben daha yeşil olsun istiyorum. Fazlasıyla doğal duran numarasız yeşil lens markası biliyo musunuz acaba? İstediğim rengin fotosunu yüklemeye çalışcam. Yardım edenlerin gözleri bi sabah reppprenkli olsun inşallahhh:)))))
Yaa gerçekten gözlerin aşırı güzel bence hiiiç gerek yok ama bence desio forest green çok yakışır sana

Yaa gerçekten gözlerin aşırı güzel bence hiiiç gerek yok ama bence desio forest green çok yakışır sana
ah kuzuuuum onlar benim degil, internette rastladim ben haha:) benimkiler simdi yukleyeceklerim. ya rainbow lovely serisini iyi diyolar, var mi bi fikri olan?

Eklentiler

• .albumtemp.jpg
    .albumtemp.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 726
Bunlarda bnm quartzo larım alışmak zor özelliklede gündüz kullanıma pek uygun değil

Eklentiler

• IMG_3344.jpg
    IMG_3344.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 689
Kızlar lensi göze takınca potluk yapan var mı ? Kırışık oluyor. Yeni aldım acemilikten midir ?

Geçtiğimiz gün 160 TL’ye lensoptik.com dan solotica’nın en doğal görünen ve haresiz olan hidrocor serisinden numarasız ambar rengi lens aldım. Fakat uzun uzun denememe rağmen ilk tecrübem olması sebebiyle lensi takamayı beceremedim. Bu nedenle maalesef satıyorum. Lens çok yumuşak ve rahat. Ambar rengi de sarının yeşile kaçmış bir tonu. Gerçekten çok doğal duruyor. Solüsyonuyla birlikte göndereceğim. Şu an lensler kutusunda solüsyonun içindeler. İsteyene göndereceğim. 110 TL ye.

X