3 aylık bebeğim emmek istemiyor bebeklerinde emmeme sornu yaşaynlr lütfen yardım edn

m_-_m

minikim emine eylül'üm
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
573
40
selamlar rkadaşlar bebeğim şuan 3 ay 1 günlük yaklaşık 15-20 güne yakındır emmek istemyor öncesinde çok güzel emerdi iki gögsümüe verirdim hiç inat etmezdi ama son 15-20 gündür mememi almamak için direniyor ağlıyor inat ediyor sanki biryerini kesmisin gibi ağlıyor çıldırıyor resmen ilk 5 gün akşamları emmeye başlamıştı sonrasında tüm zamanlara yaydı bu emmemeyi . şuanda uykusunda uykudan yeni uyandığında yada arabada falan emzirebiliyorum uyanıkken şöyle gözü tam açıkken emzirmek ne mümkün yapmadığım şey kalmadı ikna etmek için bu sorunu yaşayan anneler lütfen yardım edin sizler nasıl atlatttınız bu durumu bu durum geçicimidir ne kadar daha sürecek yoksa bebeğim beni tamamen bırakmak mı istiyor lütfen çözümü olan arkadaşlarım yardımınıza ihtiyacım var

ayni sorunu kizim 4 aylikti yasadim canim etrafi kesfetmeye basladiklarindan emmek istemiyorlarmis hep uyutup emzirdim uykusu geldiginde kucagimda evin icinde geze geze emzirdim 7-8 aylik oluncaya kadar gecmemisti kizimda bu problem uyanik oldugunda sutunu sagit vermeye calis bence

ayni sorunu kizim 4 aylikti yasadim canim etrafi kesfetmeye basladiklarindan emmek istemiyorlarmis hep uyutup emzirdim uykusu geldiginde kucagimda evin icinde geze geze emzirdim 7-8 aylik oluncaya kadar gecmemisti kizimda bu problem uyanik oldugunda sutunu sagit vermeye calis bence
peki bu dönemde uykuda emzirmek dışında hiç onu aç bırakarak kendisinin almasını sağlayabildinizmi ben şuana kadar aç bırakmadımda hiç napıcamı şaşırdım

ahhhhh ahhhhhh ben yaşadım uykuda arabada ve zıplatarak emziriyordum
çok zor bilirim ama mama falan verme sütün varsa ben vermedim
bu bi dönem çoğu bebekte oluyor merak etme geçiyor sonra
biraz daha sabır emin ol yakında almaya başlar

peki bu dönemde uykuda emzirmek dışında hiç onu aç bırakarak kendisinin almasını sağlayabildinizmi ben şuana kadar aç bırakmadımda hiç napıcamı şaşırdım

ben 5 saat ac biraktim canim banamisin demedi gulucuk atip oynuyordu sipa kaydirigubbakcemile3 hic kolay degil canim okadar guzel emiyordu 4 aylik olana kadar ne zamn versem emerdi hic saatli emzirmezdim gecede 2-3 saat biraksam memede hayir demezdi agzinda eme eme uyurdu geciyor canim merak etme azicik sabir lazim

ben 5 saat ac biraktim canim banamisin demedi gulucuk atip oynuyordu sipa kaydirigubbakcemile3 hic kolay degil canim okadar guzel emiyordu 4 aylik olana kadar ne zamn versem emerdi hic saatli emzirmezdim gecede 2-3 saat biraksam memede hayir demezdi agzinda eme eme uyurdu geciyor canim merak etme azicik sabir lazim
sabretmek istiyorum canım ama inanın çok zor muşya ben ne gazlı bir bebeği çektim ama gaz varya bunun yanında denizde damlaymış insan çok kötü hissediyor kendini çok özledim çokkkkkkkk bebeğimin beni iştahla emmesini.birgün mutlu olsam 2 .gün ağlıyorum buarada stresten

aynen bende oyleydim cogu kisi ugrasmaz yani emmezse emmesin der ama sutum varken ve onu boyle mucize bir icecekten mahrum etmek istemedim ugrastim sonunda zafer benim oldu seninde oyle olacak kafana takma zamanla alisirsin. bebeginin kendi istedigini gorunce bugunleri hatirlayip guleceksin

X