İzmir özel hayat hastanesinde doğum yapan veya devamlı muayeneye giden varmı?

DERILSU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
20
0
Herkese iyi günler arkadaşlar ben kadınlar kulubunun eski üyelerindenim ama uzun zamandan beri yoktum bu arada evlendım ve 33 haftalık hamileyim yeni anne adayıyım yani:emir_bebek: sizlerden yardım almak istiyorum ÖZEL HAYAT HASTANESİNDE doğum yapan veya oraya gitmekte olan dr memnun kalan orada doğum yapmak isteyen arkadaşlar varmı ve ne düşünüyolar bana tavsiye edermisiniz geçen ay oraya gittim cunku:sm_confused:

Son düzenleme:
Merhaba Derilsu hanım bende 25 haftalık hamileyim ve doğum için izmir özel hayat hastanesini düşünüyorum, umarım sağlıklı bir bebek dünyaya getirmişsinizdir, eğer doğumunuzu özel hayatta yaptıysanız banada bilgi verebilrmisiniz? ben normal doğum düşünüyorum, şimdiden teşekkürler

bnce normal duşunuyosan canm hayata gtme hıç ya gt devlet hastanesıne yada araştrma hastnelerıne hem daha ıyı bakıyolar hayt hastanesınde normal yapana rastlamadım hiç sadece aysel hanım vardı orda sezeryana kkarşı bı doktordu ama oda ayrıldı bıde ılle gdeceksen dr hakan bey var herkes cok memnun kalıyo umarım gusel bı doğum gecırırsın:)

bnce normal duşunuyosan canm hayata gtme hıç ya gt devlet hastanesıne yada araştrma hastnelerıne hem daha ıyı bakıyolar hayt hastanesınde normal yapana rastlamadım hiç sadece aysel hanım vardı orda sezeryana kkarşı bı doktordu ama oda ayrıldı bıde ılle gdeceksen dr hakan bey var herkes cok memnun kalıyo umarım gusel bı doğum gecırırsın:)

mrb ceyda hanım foruma yazalı uzun zaman olmus bende özel hayat hastanesinde düşünüyorum sezeryan konusunda artık belli kısıtlamalar geldi tüm hastanelere hayat hastanesi de eskisi gibi sezeryan egilimli değildir umarım. suan hakan bey yok baska doktor öneren arkadaslar varsa fikirlerini yazabilirlerse cok sevinirim..

Mrblar ben izmir kordona gonca aksoya gidiyorum daha önce bu doktora doğum yaptıran varmı aramızda tecrübelimi yani bu doktor çok korkuyorumda doğumdan :KK53:

X