Doğuma Hazırlık Hangi marka park yatak, yatak, uyku seti? Öneriler?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar satıcıların hepsi kendi malı en iyi, en kaliteli malmış gibi anlatıyorlar. Kime gitsek ona inanıyoruz ama dükkandan çıkınca hep huylanıyoruz acaba çin malı mıdır, kanserojen midir, sağlıksız mıdır, nedir diye... Bir türlü emin olamadık... En sağlıklı markalar hangileridir acaba bir bilginiz var mı? Bilinen büyük markalar çok pahalı... Onların yan ürünleri de varmış daha ucuza, onlar da kalitelidir herhalde? Kafamız fena halde karışık, neler önerirsiniz? Bildiğiniz sağlıklı, emin markalar hangileri? :KK43:(

bende hala kararsızım. marka başka ülkeye ait ama üretim yeri hep çin. diğerleride çok pahalı. offfffffff.

Gidip mecburen pahalı olmasına rağmen büyük markalardan almamız gerekecek sanırım illa ki içimizin rahat etmesi için..
Acaba fabrikalarından alsak daha mı uygun olur fiyatları, bunu bile düşündüm :KK43:(

annelik böyle bişe işte. en ufak ayrıntıları dahi düşünmek gerekiyor. babalar bişe olmaz alırız bir tane deyip geçiyor :KK70:

chicco lullaby lx aldık, uyku seti olarak da funababy olabilir yanlış hatırlamadıysam, çok önerdiler, pratik görünüyor

Herhalde biz de chicco ya da kraft falan alacağız.. İçimize sinmiyor başka türlü.. Kayınvalidemler falan da huylandırdı biraz Çin malı falan filan diye...

Zormuş ebeveyn olmak :)) Biz olsak nerde olsa yatarız -geçen yıl bu zamanlarda bir tren istasyonun önünde sokakta yatıyordum mesela- da bebişe kıyamıyoruz :))

(sokak çocuğu gibi göründüm, değilim :)) bir gezi sırasında öyle icap etmişti sadece)

anne olunca anlarsın derlerdi. hakkaten öle. daha doğmadan neleri düşünüyoruz. allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. aminnn :KK70:

Park yatağımız Kraft, nevresim takımımız funna baby... İkisini de tavsiye ederim..

park yatak kraft..memnunum..
2. bebeğime de stork aldım..oda güzel..

yalnız markasıza pek bakmayın derim kızlar..çevremde çökme yapan yatak gördüm 1-2..memnun değiller..uzun süre yatacaklarsa kaliteli olsun..

ama chiccolar küçük..mümkünse ebadı en büyük olsun..

nevresiim takımım da taç..

bende 33 haftalık hamileyim Kraftın park yatağını aldık 270 tl çok da güzel dönence müzik ve titreşim özellikleride üzerinde tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar,bende park yatak almayı düşünüyorum.1-2 yaşından sonrada oda yapmayı düşünüyorum.park yatak kaç yaşa kadar kullanımı uygun?

merhaba arkadaşlar,bende park yatak almayı düşünüyorum.1-2 yaşından sonrada oda yapmayı düşünüyorum.park yatak kaç yaşa kadar kullanımı uygun?

valla satıcılar 4 yaşa kadar kullanabilio diyorlar ama tecrübeli annelere sormak lazım :KK70::ecrin_bebek:

tecrübeli anneler cevaplarınızı bekliyorum.şimdi mi oda yapayım? yoksa şimdi park yatak alıp 1-2 sene sonra mı oda mı yapayım?

merhaba
bende şimdi sadece park yatak alıp altı ay sonra oda yapmayı planlamaktayım.Sonra bebeği yanımızdan ayırmanın dahada zorlaşacağını söylüyor çocugu olan arkadaşlarım.
park yatak olarak da kraft 504 ü düşünüyorum kullanan memnun olan olmayan varmı?
Daha ucuz cicili bicili markalar var aa sanki kullanılan malzemeler kötü gibi.Sağlam dayanıklı dedikleri bigi 3 yaşına kadar kullanılsın istiyorum.

kızlar benim evde bambu beşiğim var sepet tarzı organik diye tercih ettim ama geçen gün internette gezerken yuppy lüx park yatakla karşılaştım özellikleri hoşuma gitti kullanan varmı aranızda yedek olarak almayı düşünüyorum 36. aya kadar yatabiliyormuş bebek kampanyalıda şuanda 130 lira anakucağı fiyatına

kızlar hay Allah razı olsun ya ne kadar güzel fikirler vermişsiniz..hepsini inceledim tavsiye ürünlerin..ilk bebeğime büyüyen beşik almıştık ama aslında çok ta lüks olmadı neden? ayaga kalkmaya başlayınca beşik kısmı tehlikeli oldu ,çünkü uynaıp aşaağı nbakıyordu Allah korusun kafa üstü çakılma ihtimali yüüznden beşiğini söktük yatak kısmı kaldı ama bu seferde etrafı açık çocugun düşme ihtimali oldu..çok zor oldu.şimdi 18 aylık ama çok dağınık yatıyor hala düşebilir.öyle tedirgin oldumki ben onun karyolasını kendi yatagıma yanaştıdım diğer yönünede aynalı konsolu tersinden dayayıp yastık koydum.. şimdi bu oyun parkı şeklindekileri gördüm sayenizde onlaara merak sardım..hayırlısı bakalım henüz küçük :)

Babymax104 aldım. Yatagını visco alacaktım dr olmaz dedi. Ne sert ne yumuşak olacak dedi. Bebefoxun var ondan aldım. 6.ayından sonra olmazsa aşağı ineceği için büyük olanını alacagım

X