Doğuma Hazırlık Hangi marka park yatak, yatak, uyku seti? Öneriler?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

hdilekh

((: Ömer Tuna'm :))
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
1.320
12
fisfisfis uzun araştırmalr sonucunda park yatak almaya karar verdim. ancak bu seferde hangi marka olmalı die araştırıorum. bazı park yataklar naylanumsuymuş vs. vs. vs. bana önerebileceğiniz bi marka ve model var mı? CADIARZU oğluşumun uzun süre üzerinde vaktini geçireceği şeyin sağlıklı ve kullanışlı olmasını istiorum. :ecrin_bebek: tabi park yatakla bitmiyor. içine nasıl bir yatak almalıyım? uyku seti için ne önerirsiniz. bana marka adı vermenizi rica ediorum. çünkü alışveriş yapmaya gittiğimizde satıcılar kendi mallarını öle övüolar ki kandırıyolar. lütfen yardımmmmm :KK70:

canım bizde bebefixin kampanyalı setinden aldık park beşik +yatak+uyku seti 230 ytl internetten sipariş veridik on gün içinde geldi çok geniş bişey bebek rahatlıkla dönebilir içinde öyle naylonumsuda değil kenarları kalın çadır gibi kullanışlı bişeye benziyor kurulumda çok basit umarım bebeğimizde sever rahatça uyur içinde istersen bi bak aynısından bi kaç arkadaş daha aldılar

tesekkür ederim canım. baktım. mantıklı geldi. 28. haftamdayım. şimdiden alsamm mı acaba?

Son düzenleme:
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. önerdiğiniz markalara tek tek bakıyorum. amaçsız bakınmaktan çok çok iyi :KK70:

kızım 18 aylık baby2 go aldık park yatagını geniş geniş yatıyor
6.aya kadar hamak kısmını kullandım sonra hamağı kaldırdım
park yatagın yatagını ise viscolex markasını hatırlamıyorum
uyku seti aldığımza pişman oldum ne yorganını ne başka bi parçasını kullanamadım
bol bol nevresim almak en iyisi sanırım
zaten yorgan kullanamıyorsun dr.larda tavsiye etmiyorlar Allah korusun boğulma tehlikesine karşı
kışında uyku tulumu imdadımıza yetişti hem üztünü açtı üşüdü derdi olmadı
alışverişi çokta ertlememek lazım ağırlaşıyor insan dermanı kalmıyor alışverişe
konuyu dağıttım sanırım birazcık ama aklıma gelmişken yazmak istedim sağsalim gelsin bebeğin

teşekkür ederim canım. söylediklerinde haklısın. çünkü her geçen gün bi öncekinden daha ağır hissediorum kendimi :p şuan atama durumum var. onuda bekliorum. bakalım bir an önce almakta istiorum herşeyi :KK70: çok heveslenio insan opuyorumnanaktan

al bence yavaş yavaş hazırla herişeyini yoksa sonradanyine bir sürü eksik çıkıyor yatağınıda kuracağın zamn yatacağı yerde kur biz başka odada kurduk odaya taşırız diye fakat kapılardan geçmedi tekrar tpladık dahada açmadık yarın hayırlısıyla sezeryan olcam kaç gün sonra artık kurarız

ben verdino markası prens ve prenses yatak çıkarmış ondan aldım
kendinden cibinlikli çok şirin çok şık birşey
gerçi sıkıntı çıktı kendi kendine katlanıp kapanıyor mekanizmada sıkıntı varmış geri gitti yeni,sini yollayacaklar
tavsiye ederim çok güzel bişey
netten verdino prens-prenses park yatak diye aratırsan çıkar

SEHRAYİN gerçekten çok hoşmuş. çok şık. özellikleride yeterli. nette 220 diyor siz kaça almıştınız?

ben izmirden aldım 190 dı sanırım tam hatırlamıyorum,annem aldı çünkü
bu arada kütahyadaymışsın:) bende kütahyadayım :)

aaa benimde ailem izmirde. bende biraz alışverişimi izmirde yapıorum. suan izmirdeyim :KK70: eşim kütahya tavşanlılı şuan atama bekliorum. tavşanlıya atamam olur inşallah.

off izmirde bu verdino nerde satılıyor? hoşuma gitti resimleri. yakından bakıp beğenirsem alıcam ama bulamıyorum :KK43: fiyatıda uygun internette...

ben mina bebe den aldım,barış bebenin karşısında :)
ama benim yatakta sıkıntı çıkınca değiştirilsin diye annem gitmiş,ellerinde kalmadığını söylemişler
istersen belki getirtebilirler
ama istendiği takdirde fiyat çıkabilir,fiyatını mutlaka öğren ona göre sipariş verirsin
yoksa internetten almak daha mantıklıda olabilir

Ben henuz almadım.Ilk basta kraft ıstıyorduk,magazada graco marka park yatak gorduk sımdı aklımız onda :) :emir_bebek:

X