Mutfak Dekorasyonu salon ile mutfak arası boşluğu

MAYE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
51
4
40
kızlar resimleri eklemeye çalışcam.bu arayı hem mutfakta hem salonda kullanmak için nasıl kapatmalıyım

Eklentiler

• $26067429b9h.jpg
    $26067429b9h.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 164
sağ ve sola yere bambu bitkileri yerleştirebilrsin
her biri ayrı vazoda olan ve tavandan bambulara doğru sarmaşıklar indirebilirsin arada mutfağa geçiş için bi boşluk bıraksan yeterli
ya da yerden 50 cm yükseklikte bi set oluşturup duvar gibi alçıpanla yapabilirsin..içlerine bambu vazolarını oturt arayı ve görünümü kesmesin diye sarmaşıkları koymadan yapabilirsin...kapı olarak da şu her iki tarafada açılan bar kapıları var ya onlardan koyabilirsin..hem şık bi görüntü oluyo..daha önce denendi...

aslında benim istediğim mutfakta yemek kokularının salona sinmemesi birde mutfağım küçük ve dolapları çok az duvarı estetik bi şekilde kapatıp mutfak bölümündede o duvarın bir bölümünü kullanmak istiyorum.ama nasıl ....

merhabalar ben de küçük mutfak sorunu yaşadığım için sizi çok iyi anlıyorum.geç kalınmış bir cevap ama o duvarı tümüyle kapatacak şekilde iki yönlü bir dolap çizimi yapabilirsiniz.bu dolabın mutfağa bakan kısmında mutfak ihtiyaçlarına uygun dolaplar ya da tezgah+raf v.s salon kısmına bakan tarafa ise girişi daraltmayacak şekilde derinliği az çekmece,dolap,raf gibi düzenlemeler yapılabilir.yemek kokusu sorunu olmasa idi masanızın yarısı mutfakta yarısı salonda olacak biçimde ortalayarak yerleştirmenizi önerecektim.böylece her iki kısımdan da masadan yararlanılabilirdi.umarım faydası olur

hck nin dedği sekıldede olabılır veya surgulu kapılardanda yapabilirsniz hem hiç yer kaplamaz..
hani şu japon filmlerinin evlenrının kapıları varya ondan..
benım annem de mutfaktan cıkan yemek kokulrını gidermek için salonun oldugu tarafa arkadasın dedği gibi kıtaplık yaptırttı diğer kısma mutfak dolabı yaptırttı sadece bi kapı boyutunda yer kalmıtı orayada surgulu kapı yaptırttık çok rahat oldu tavsiye ederim..

bencede en iyisi güsel bir sürgülü kapı olur.kokuyu birasda olsa anca öle önlersin

X