Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: evde yapılacak sözde ne giyilir?siz ne giydiniz....

1. Konu Sahibi : aynalipabuc #1

evde yapılacak sözde ne giyilir?siz ne giydiniz....

evde isteme ve söz olacak....çok az kişi çağırmayı düşünüyoruz.önce yemek yenilip sonra söz olacak....ne giymeliyim,saçlarım nasıl olmalı....

2. Konu Sahibi : aynalipabuc #2
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    Cnm benim de aynı şekilde olacak allh nasip ederse isteme ve söz birarada, şık ve sade bir elbise giymeyi düşünüyorum tabi ozamana kadar fikirlerim değişmezse kaydirigubbakcemile3 Saçlarımı da kıyafete uygun açık dalgalı bi model seçerim herhalde şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım..

3. Konu Sahibi : aynalipabuc #3
    Alıntı coolfire kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Cnm benim de aynı şekilde olacak allh nasip ederse isteme ve söz birarada, şık ve sade bir elbise giymeyi düşünüyorum tabi ozamana kadar fikirlerim değişmezse kaydirigubbakcemile3 Saçlarımı da kıyafete uygun açık dalgalı bi model seçerim herhalde şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım..
    aynen canım bende şık ve sade bi elbise düşünüyorum...acaba diğerleri ne giymişhihoyyyt bilmiyorum bulabilirmiyim...ben kapalı değilim amaa kolları kapalı bi elbise istiyorum....seninde hayırlı olsunolumunekankayizsmile

4. Konu Sahibi : aynalipabuc #4
    sizce takım elbise mi olmalı yoksa elbise mi?

5. Konu Sahibi : aynalipabuc #5
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    Hmm cnm valla ben öle etek ceket giyerim diye hiç düşünmedim ama olabilir yani niye olmasın.. Ben düz şık öle çok abartı şatafat olsun istemiyorum sade bi elbise bulabilirsem inşallh giyerim dee aklinialirimsmile eğer kafama göre bişi bulamazsam etek üzerine şık bi bluz ne bilim gömlek tarzı da olabilir sen nasıl bişiler düşünüyorsun peki?? Güzel dileğin için teşkkrler bu arada

6. Konu Sahibi : aynalipabuc #6
    abartıya kaçmadan şık bi elbise

7. Konu Sahibi : aynalipabuc #7
    coolfirecim bende elbise düşünüyorum..ama sanırım takım elbise giyiyor çoğu insan...bu abartı kısmını iyi ayarlamak lazım...bilmiyorum çok sade bi elbisede olmaz şatafatta yakışmaz...bilmiyorum ki....

8. Konu Sahibi : aynalipabuc #8
    siyah sade bır elbıseyı guzel şık bı kolye ve kupeyle tamamlayabılırsınız bence

9. Konu Sahibi : aynalipabuc #9
    Alıntı nusyamusya kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    siyah sade bır elbıseyı guzel şık bı kolye ve kupeyle tamamlayabılırsınız bence
    canım siyah fazla sade olmazmı? yani o güne yakışırmı bilmiyorum..sanki yasta gibi olmasın:1shok: ayrıca siyahı çok severim sanırım bişey bulamazsam mecbur siyah elbise olur...

10. Konu Sahibi : aynalipabuc #10
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    ben siyah takım elbise giymiştim ama ne çok sadeydi ne çok abartı kapalı olduğum için uzun ceket pantolondu

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon