Söz Kesimi evde yapılacak sözde ne giyilir?siz ne giydiniz....

benim siyah bir elbisem vardı.abiye değil ama şık bir elbise.sözün bir resmiyeti olduğuna inanırım.sonuçta attığımız ilk ciddi adım.bu nedenle onu giydim.sevgilim de takım elbise giyip gelmişti zaten.

siyah yas rengi midir? hala düşünüyorum...yoksa normalde dediğim gibi severim....bende giyebilirim belki...

Ben çok sade tek omuzlu bir elbise giymiştim saçıma maşa yaptırıp makyajımı da kendim yapmıştım evde yapılcağı için çok abartıya gerek görmedim

çok güzell yaaa elbiseye bayıldım resmennnn işte kafamdaki de böyle bişey :)
allah tamamını erdirsin buarada...

Ben normal mavi kahve tonlarında bir elbise giydim ve saçlarıma düz fön çektirdim, makyajımı çok hafif yaptım. Abartmamak gerektiğini düşünüyorum söz için ama nişanla biraradaysa biraz daha özenilebilir. Birde siyah giymeyin derim ben, ilerleyen yaşlarda zaten çok fazla giyeceğiz ve en mutlu günde siyah giymek hoş durmuyor. Siyahın yanına mutlaka canlı bir renk eşlik eederse iş değişir tabi:KK66:

batik-elbisem.jpg

mavi-elbisem.jpg

3642283442_6f9ff07a9f_o.jpg

bence bu tarz elbiseler çok şık oluyor.. söz için fazla abartmamak lazım .. sade fakat şık olan elbisler ortama bence daha uygun...

çok güzeller cidden bende böyle bir iki tane buldum 2. mavi gibi hem sade hem güzellerrr söz için ideall :1rolleyes: hepimiz gönlümüze göre buluruz inşallahh

benimde evde söz oldu ama hafif nisan havasındaydı kalabalıktı bizim
ben dizlerimde kırmızı bi elbise giymiştim hem önden hem sırttan v yaka dekoltesi vardı
herke cok begenmişti saclarımada masa yaptırdım cok azda makyaj vardı yüzümde
iyikide bukadar sade yapmısım herseyi diyorum

eklenen resimlerde 3.sırada siyah var onun kırmızı olanı üst kısmı birebir aynı
hem rhatda oluyor bu tarz elbiseler

bende aldım söz elbisemiii baya severek aldımm ne sade nede abartı herkes gönlüne göre bulur inşallahh :)

ben siyah etek içine yine siyabi büstiyer üzerine de beyaz belden oturtmalı dar kesim ceket giymiştim. gayet şık olmuştu hem sade hem şık hemde evde uygun düşer diye düşünmüştüm pişman değilim :)
saçlarımıda gön çekmiştim normalde kıvırcık olduğunda sıradan gözükmedi fön :kedi:

bende aldım söz elbisemiii baya severek aldımm ne sade nede abartı herkes gönlüne göre bulur inşallahh :)
Canım nereleri gezdin nerden beğendin ben de hala alacağım daha çıkıp bakamadık doğru dürüst boş yere vakit kaybetmek istemiyorum.Hem elbise lazım hem ayakkabı önerilerinizi bekliyorum kızlar.kaydirigubbakcemile5

Canım karşıyakada baktım ben baya bi yer gezdim dolaştım abiyeler okadar az ki yani benim istediğim tarzda en son bi mağazaya girdim en uygununu hem sade hemde değişik güzel olanını aldım.
Ayakkabı mı daha almadım takılarım tamam .
Nerden aldığımı istersen özel msj olarak atarım tatlım burda söylemek yasakmı tam bilmiyorumm :S

Ama acele etsen iyiolucak çünkü bayrm geldiği için artık çoğu mağaza abiye getirmicekmiş bayramlık getiriyolarmış. en yakın zamanda al ki seçeneğin bol olsun.

X