Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Dermalute şampuan kullananlar???

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

oslem_tubisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
19
0
Arkadaşlar saçlarım neredeyse 2 yıldır dökülüyor benneyaptımki dayanamadım 2 hafta önce doktora gittim demir ilacı DERMALUTE ŞAMPUAN ve SHEN MİN adında saç besleyici bir hap verdi. 2 haftadır kullanıyorum hiçbir değişiklik olmadı :1no2: ümidimi yitirmek istemiyorum belki sonraları etkisini gösterecek diye bekliyorum benneyaptımki acaba aranızda bunları kullanıp yararını gören var mı?? yada bana bu süreci anlatabilecek olan var mı?

ya bendede aynı sorun var çok dökülüyo saçlarım doğumdan sonra normal dediler bi ara normale döndü iki aydır gene çok dökülüyo napcamı bilmiyorum sen kullanınca faydası olup olmadığınıda yazarsan sevinirim

şimdilik hiçbir etkisi olmadı 20 gün olmak üzere ve daha beter dökülmeye başladı :1no2: biraz daha devam edeyim belki sonra etkisini gösterir :S ama sonucunu olumlu veya olumsuz muhakkak yazarım a.s

saç dökülmesiyle mücadelede sabır çok önemli. o nedenle herhangi bir tedaviden günler içinde etki beklememek lazım. ancak bilinmesi gereken bazı şeyler var. bir defa şampuan tedavinin bir parçası ama kendisi değil. yani saç dökülmesine neden olan şey orada durduğu sürece şampuan tek başına bir şey yapamaz. mutlaka nedenini öğrenmen lazım. kan değerlerine bakıldı mı, çinko ve demir eksikliği saç döküyor mesela. shen min tabletleri düzenli kullanmanı öneririm. en az üç ay günde iki tane. ben de kullanıyorum üç aydır, çok yararını gördüm. bir iyi tarafı da kirpikleri uzatması :) eğer bulabilirsen spectral rs kullanmanı öneririm. her gün damlalıkla saça uygulanıyor. kalıntı falan bırakmıyor. benim saç dökülmem üzerinde çok iyi etkisi oldu.

saçlarım çook fazla dökülüyo hani diyolar ya günde 100 telden birşey olmaz falan diye 100 olsa yine iyi benim 300 500 vardır o derece. gittim dermalute şampuan aldım 3 aydır kullanıyorum ilk banyolarda iyi geldi hafifledi sanki ama sonra tekrar eski haline döndü. bitsin bioxin denicem bakalım.

3 ay önce eczaneci bir tanıdığımızın önerisiyle kullanmaya basladığım ve ne yazıkki hiç bir faydasını göremediğim ürün.:KK50:

dermalute sampuanı kullananlardanım ancak memnun kalmadım hem daha cabuk yaglanmaya basladı hem de daha cok dokulmeye basladı ki saçlarım da herhangi bir sorun yoktu.

X