Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Halkalı'da oyun ablası veya bakıcı arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

turry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
4
0
46
Halkalı - TOKİ Toplu Konutları'nda oturuyorum. Evden çalışıyorum. 11 aylık bir kızım ve 6 yaşında 1 kedim var. Evimde gündelikçim de var.

Kızım için oyun ablası veya bakıcı arıyorum. Şöyle ki;

1. Ya kızımın yemek, bakım ve uyutma işlerini ben yapacağım. Bu durumda kızımla sadece oyun oynayıp, onunla eğlenceli vakit geçirecek tercihen genç ve eğitimli bir oyun ablası arıyorum.

2. Ya sadece kızımın çamaşır, ütü, uyutma işleriyle ilgilenip onunla oyun oynayacak, yine tercihen genç bir oyun ablası arıyorum.

3. Ya da gündelikçimi işten çıkaracağım. Bu durumda hem kızımla ilgilenecek hem de o uyuduğu zamanlar temizlik, ütü, yemek gibi işleri yapacak yine tercihen 35 yaşından küçük bir bakıcı arıyorum. Bu durumda haftada bir genel temizlik için ayrı bir kişi gelecektir.

slm ben daha önce bebek bakımı ve evin yemek işlerini yaptım bakırköy sümerbank bloklarında çalıştım ancak oqlum okula başlayınca ve çalıştıqım ailede uzaqa taşınınca bıraktım şimdi tekrar iş bakıyorum ama yaşım 35 temizlik işlerinizi yapamam ama onaylarsanız bebeqinize bakar yemeqinizi yaparım bu arada başka bir yerde açık büfe yemek veren bir firmada profesyonel olarak çalıştım ..

beylikdüzünde bulunan 21 aylık oğlum için haftaiçi 9 akşam 5 olacak şekilde 400-450 tl maaşla oyun ablası arıyorum.ilgilenenlerin XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
Halkalı - TOKİ Toplu Konutları'nda oturuyorum. Evden çalışıyorum. 11 aylık bir kızım ve 6 yaşında 1 kedim var. Evimde gündelikçim de var.

Kızım için oyun ablası veya bakıcı arıyorum. Şöyle ki;

1. Ya kızımın yemek, bakım ve uyutma işlerini ben yapacağım. Bu durumda kızımla sadece oyun oynayıp, onunla eğlenceli vakit geçirecek tercihen genç ve eğitimli bir oyun ablası arıyorum.

2. Ya sadece kızımın çamaşır, ütü, uyutma işleriyle ilgilenip onunla oyun oynayacak, yine tercihen genç bir oyun ablası arıyorum.

3. Ya da gündelikçimi işten çıkaracağım. Bu durumda hem kızımla ilgilenecek hem de o uyuduğu zamanlar temizlik, ütü, yemek gibi işleri yapacak yine tercihen 35 yaşından küçük bir bakıcı arıyorum. Bu durumda haftada bir genel temizlik için ayrı bir kişi gelecektir.

mrh-halkali-emlak-bankasi-evlerinde-oturan-cocuk-egitimi-ve-gelisimi-mezunu-genc-bir-yakinim-var-sizin-tercihinize-bagli-olarak-sundugunuz-seceneklere-uyacagina-inaniyorum-eyer-hala-bir-abla-bulamadiysaniz-ltf-cvp-yazin-daha-detayli-konusalim...eyer-isterseniz-onunda--kucuk-bir-kizi-var-oyun-arkadasida-olabilir

mrb.eğer hala bakıcı bi abla bulamadysanız.sizinle görüşmek isterim.özel msj atamıyorum.siz özel msjla çalşma saatlerini ve bi mahsuru yoksa verebilceğiniz ücreti öğrenebilir miyim? iyi günler.

X