Ayak kokusuna cözüm buldummmm...

peribalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
338
172
bitanelerim ne kadarda temiz olsak ne yapsakta... bazılarımızın is nedeniyle... hastalık bakteri nedeniyle ayakları kokuyor... ben sukur kurtuldum.. ne demek oldugunu da ıyı bılırım... mısafırlıge gıdersınız... utana sıkıla hemen terlık ıstemeler tabı terlıkte kokar.. gıderken .. terlıgı cıkarırsınız... ezile buzule terligi hemen... kenara koyma cabaları... ayakkabı alırken...hele ıyy rezillik deneme yapacaksınız.. ayakkabıyı cıkarınca satıs temsılcısı bıle duyar yanı kokuyu... denersiniz... olmaz ..satıcı tıksınır gıbı cıkardıgınız.. ayakkabıyı ... toparlamaya calısır... ınce coraplara ne demelii... yanında yedek corap tası... falan... halılar kokacak dıye.. isten gelir gelmez banyoya... ayyy daha neler neler... ama cozum buldum sukur bana gıcık oldunuz bılıyorum ama... taam taam hemen yazıyorum ne oldugunu...

benım ıs yerımde calısan bı arkadasında sorunu vardı
ona eczacısı bı toz gıbı bısey vermıs. oda bana soyledı eczaneye gıttım ama cok guven vermedı yanı ambalajsız fılan.. sonra kendım arastırdım. ve buldum adı ''BIOSHOES'' diye bır marka toz seklinde hem mantar bakterı terlemeyı onluyor hemde kesınlıkle kokuyu onluyor. Pudralı bıde ıster corap gıymeden ayaklarına dokuyosun ister ayakkabı sandalet icine dokuyosun.. ve lekede yapmıyor yanı.boyle ıcınde partıculler var sanırım. ben 1 kutu aldım ıcınden 4 paket cıktı ve neredeyse 3 aydır hıc ayaklarım kokmuyor.hemde 1 paketını kullandım daha 3 paketım duruyor. bıde bu kullandıktan sonrada. hep kullanmak gerekmıyormus.. yanı kesın cözum.. kızlar siddetle tavsiye ederim.. netten aldım yalnız onu soyleyım kargo ıle geldı..... hadiii yorumları beklıyorum kızlar...zemuszemusbayanssulusmile

ferahlamasıda ayrı bı konu kuzucum bak onu bende alıyım ayak banyosundan sonra uygulayayım... coook sagol:lepi:

canım ben aldım kurtuldum walla cok gusel bısey cıdden hıc kokmuyor bı de terleme fılan olmuyor bakım ben bı nerden aldıgımada sana yazım tamam mı du bakım bıyerimseniben

Arkadaşlar bende burda bu konuyu okuduktan sonra erkek kardeşim için bio shoes adlı ayak kokusu gidericiden aldım. Gerçektende çok etkili artık ayakları kokmuyor albuki 3 gün önce ayak kokusu yüzünden kavga etmiştik, ya nası desem öyle birşeyki sanki çürümüş et gibi kokuyordu yıkasada geçmiyordu bir türlü. artık öyle bir problemimiz kalmadı çok saol peribalim. Artık sayende kavga etmices.

kuzum fiyatı 25 aldım kargo ödemedim ama kapıda ödemede 10 tl bedel alıyolarmıs ben ondan onlıne kredi kartıyla aldım cidden cok memnunum..bayanssulusmile

lapitak da denedim canım ben ama cok terletti o benim ayaklarımı bide burusturdu.. azcık...opuyorumnanaktan

işte budur ya. denenmiş onaylanmış bişey arıyodum bende(:-)
hayır öyle bir şikayetim yok ama arada bi oluyor ister istemez. gün boyu ayakta kalmşısan,terlemişsen, ayakkabı faktörüde var tabi.
iyi iyi.alayım bakalımm:-)
eczane'de satılma ihtimali hiçmi yok???

Ben öyle alamıyorum işte benim derim hassas alerji olma ihtimali var. On için yinede sağ ol araşdırim bir varmi alerjik yan etkisi. Kokarca gibi oldu ayaklarım gün boyu işdeyim yada okulda ayaklar sürekli ayakkabıda. Evde normalde kokmuyor ama ayakkabı giydimmi evlerden uzak benim ayaklar :KK50:

Merhaba arkadaşlar , eşimin ayak kokusu problemine karşı internet sitesinden Bio-SHOES aldım 1 kutuda 4 paket çıkıyor 2 kutu 8 paket daha hesaplı geldi kargo da ücretsiz 49 TL ye 3 hafta önce sonuç muhteşem , şimdiye kadar neler kullandık olmadı, söylendiğine göre tek kullanımda 90 - 120 gün etkiliymiş. site ismi yazmak yasakmı bilmiyorum yasak ise uyarın bio-shoes.com resmi online satış 2 günde kapıda ödeme ile elime ulaştı

X