Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beşi Biryerde:)

1. Konu Sahibi : _GozdeM_ #11
    Haftası-onu temin edersem pazartesi başlıyayımm
    çok sağol canımm

2. Konu Sahibi : _GozdeM_ #12
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    ben çok yakın zamnana kadar kullandım bu çaydan ..
    bende yazaım kullanım şeklimi...
    bu otlar zaten aktarlarda hazır paketler halinde hazır var.bunların hepsini aldım ayrı bir yerde tüm otları birbirine karıştırdım...
    ben aç karna içemediğim için günde 2 öğün sabah akşam bir kupa kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı atıp beş dakika demlendirip içiyordum.
    tam olarak bir hafta on gün diye zamn hatırlıyamıyorum ama 3 kilo vermiştim
    .

3. Konu Sahibi : _GozdeM_ #13
    Alıntı karalahana kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben çok yakın zamnana kadar kullandım bu çaydan ..
    Bende yazaım kullanım şeklimi...
    Bu otlar zaten aktarlarda hazır paketler halinde hazır var.bunların hepsini aldım ayrı bir yerde tüm otları birbirine karıştırdım...
    Ben aç karna içemediğim için günde 2 öğün sabah akşam bir kupa kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı atıp beş dakika demlendirip içiyordum.
    Tam olarak bir hafta on gün diye zamn hatırlıyamıyorum ama 3 kilo vermiştim
    .
    bu çayın içine ben rezene ve anasonda koyayım rahatlatıcı ödem alıcı ikiside bişi olmaz heralde yada ayrı içerim onları

4. Konu Sahibi : _GozdeM_ #14
    Sen bilirsin canım tadı nasıl olur bilmiyorum ama çok koyup çok bekletme içerken çok zor oluyorr kokusu özellıklede hihoyyyt

5. Konu Sahibi : _GozdeM_ #15
    kızlar ben bunları içiyorum ama felaket midem bulanıyor. sizde de oldumu bu durum
    bitkiler:
    rezene
    avokado yaprağı
    kekik
    keten tohumu
    biberiye
    mide bulantısından öleceğim napmalıyım bi yol gösterin

6. Konu Sahibi : _GozdeM_ #16
    ne kadara mal oluyor bu otların hepsi CADIARZU

7. Konu Sahibi : _GozdeM_ #17
    100 gr mı 1 tl bazen 2 tl olur fiyatları çok uygun. ondan korma da miden bulanmazsa benim gibi iyi. ben ölüyorum bunaltıdan ööööööööğ

8. Konu Sahibi : _GozdeM_ #18
    hm iyiymiş deneyelim bakalım,ramazandan dolayı sarktı diyet falan kendime gelmem lazım bayanssulusmile

ramazanda da içiyor musun,içiyor isen hangi saatlerde -tatlicadiarzu-

9. Konu Sahibi : _GozdeM_ #19
    içemiyorummmmmmmmm. ilk gün sahurda içtim, bütün gün midem allak bullaktı. ve ramazandan öncede 1 kaç gün içtim duramadım bulantıdan. hiç korkmuyor musun dediklerimden yaw

10. Konu Sahibi : _GozdeM_ #20
    komşum bu çay ile bir iki ayda 10 kilo verdi tok tutuyormuş ve çok tuvalete çıkıyormuş bir hafta denedim iştahım çok açıldı benim yaCADIARZU

Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon