Beşi Biryerde:)

arkadaşlar kokusu neysede tadı nasıl çok mu kötü ben elma sirkesi bile içemedimmafoldumben acaba bunu içebilir miyim bilmiyorumkismile

ben ilk dün iftardan önce içtim kekik kokusu ağr bastı hafif ılık kafaya diktim bulantıdaolmadı ama sahurda içmeyi unuuttum

ya bu karısımı soguk suya mı yapıyoruz ? bir de bu bitkilerin hepsi beraber mi satılıyor yoksa tek tek alıp karıstırcaz mı ?

evet besi bı yerde cayla bende bı haylı kılo verdım sımdı bıraktım ama toplamda 5 kılo felan verdım :KK66:

ya bu karısımı soguk suya mı yapıyoruz ? bir de bu bitkilerin hepsi beraber mi satılıyor yoksa tek tek alıp karıstırcaz mı ?

addarlarda hepsı var ayrı ayrı alın ve bı su bardagı sıcak suya bırer cay kasıgı koyup bıraz dınlendırın suzup ıcın

kızlar bunun hazır satılanı var bir markanın beşi bir yerde çayı onu kullansak olmaz mı ki ben 9-6 çalışıyorum da...

Oleyyyyyyyyyyyyyyy artık 57 kiloyummmm:lepi: ama bıraz daha içeyim diye düşünüyorum. arkadaşlar hepinize öneriyorum inanın düzenli kullanınca işe yarıyo

ben de 1.5 ay kullandım ve çok memnun kaldım sporla birlikte 4.5 kilo verdim. kabızlık sorunuma da çok iyi geldi tavsiye ederim

Bende aldim dolabı bekliyor öyle ilk haftalar içtim sonra erindim yapmadım aldığım kisi bana günde 4kez demisti ama ben bir sürahiye dolduruyordum tüm gün içiyordum sizin gibi hep ayri demlemedim o daha mi iyi oluyo ki taze taze

doğadan'ın beşi biyerde satılıyo marketlerde hepsini karıştırmak yerine bölesi daha mantıklı qeldi fiyatıda uyqun

ben de doğadan 5 i bir yerde aldım amaaa ben aç karna içileceğini bilmiyordum, hep yemeklerin üstüne içiyordum. bir de aç karna deneyeyim o zaman.

Evet ya bende 3gündür felan düzenli içtim kabızlık sorunum gayet iyi suan

Iştahi felanda kesiyo hic birsey yiyemiyorum dogru dürüst

X