Beşi Biryerde:)

bu çay ile bende kısa bi süre içinde8 kğ verdim..yalnız ilk bir hafta iştah açabiliyor

bu çay ile bende kısa bi süre içinde8 kğ verdim..yalnız ilk bir hafta iştah açabiliyor

kızlar help meeeeeeeeee... 14 kilo aldım hikyamenin basına döneyim hayatım boyunca obezdim boyum 174 ve 87 kiloudum bi saglık sorunu yuzunden 4 ayda 41 kilo verdim 46 k,iloya indim dunyalar benim olmustu bu kiloyu 50-54 arası yurtta kaldıgım surede sabitledim simdi ewe cıktım ve 1 yılda 34 bedenden 40a cıktım.. bana yarım edin ewimn onunden otobus gecio diye okula yurumeyi bıraktım yurtta yarı ac yarı tok yasarken simdi ewde hersey elimin altında.. hareket sıfır.. gecenlerde 10 gun kostum 1.5 saat ama bi faydası olmadı hani 1 kilo bile gitseydi moral olup dewam edecektim... ama olmadı simdi bu caya baslıcam nolur bana destek olun... egzersiz programı falan verin yani bana koçluk yapın lutfen... öok ihtiyacım var tekrar en azından 55 kiloya falan insem yeter...:gitme:

kimse cevap yazmıyormu:gitme: çokihtiyacımvar zayıflamam gerkiyo :bbo: kızım1,5 yaşında ben hala dağum yptığım kilodayım ben emzirme döneminde aldım 82 ye kadar çıktım vesonra diyet yapıp 73 e düştüm şimdi 75 imsenağlama acil kilo vermem lazım emziren anneler bu çayı kullana bilir mi ceveplarınızı bekliyorum:1shok:

berranurcum öncelikle sana bu cayın cok ışe yaradıgını soyleyebılırım..yani iştahlı bırıysen KESİNLIKLE iştah kesiyor.. 5i 1 yerde cayının tanıtılan ınternet sıtelerıne gır orda sorulan sorularda vardır emzıren kadınlar kullanırmı dıye..ben cok memnun kaldım tatlım..önerırım hepınıze.bayanssulusmile

bu çayların özellikle yeşil çayın faydasını çok gördüm ama yiyerek kimse zayıflamaz. bu çaylar metabolizmayı hızlandırır sadece. önce porsiyonu azaltacaksın.

bende denicem aktara gidip alıcam hepsinden artık annem beni evden kovacak sanırım her otu kökü alıyorum diye :)

ben de bugun aldim aktardan umarim gercek mate vermislerdir, aksam yemekten once denedim bir kupa ictim bi saat sonra falan carpinti basladi hafif basim donmeye vucudum isinmaya basladi, tansiyonum dustu sanki bi sure sonra da daha enerjik hissettim kendimi, benim boyum 1,67 kilom 61, dogum oncesi kilom 54, verebildigim kadar vermek istiyorum bu kilolari 1 ay deneyecegim sonucu da buraya yazicam inşallah...

bende kullandım ama hiç bi işe yaramadı bnde belki yanlış kullanmışımdır.bire burda yazıldığı gibi kullanayım.evde hala duruyo işe yaramıyor diye içmiyordum pazartesi tekrar başlayayim.bu arada aktarlarda paket halinde satılıyor 10liraya mal oluyor arkadşlar ama rahat 1 2 ay kullanırsınz.bu arada herkese plates öneriyorum ebru şallıyla yapıyorum her sabah 1hafta oldu ben basenlerimden şikayetçiyim bir haftada sıkılaştı ve farkı hemen görüyorsunz.öle mutlu oldum ki bu bi haftada rahat rahat tayt giyiyorum karın bölgemdede şişlik indi ve sıkılaştı devam etmeyi düşünüyorum herkese kolay gelsinn

bende alıp biran once baslamayı dusunuyorum.4 kılo fazlam var.umarım ıse yarar...

bende bugün alcam artık baya araştırdım çoğu kişiçok memnun inş bende memnun kalırım

bende kullandım ama hiç bi işe yaramadı bnde belki yanlış kullanmışımdır.bire burda yazıldığı gibi kullanayım.evde hala duruyo işe yaramıyor diye içmiyordum pazartesi tekrar başlayayim.bu arada aktarlarda paket halinde satılıyor 10liraya mal oluyor arkadşlar ama rahat 1 2 ay kullanırsınz.bu arada herkese plates öneriyorum ebru şallıyla yapıyorum her sabah 1hafta oldu ben basenlerimden şikayetçiyim bir haftada sıkılaştı ve farkı hemen görüyorsunz.öle mutlu oldum ki bu bi haftada rahat rahat tayt giyiyorum karın bölgemdede şişlik indi ve sıkılaştı devam etmeyi düşünüyorum herkese kolay gelsinn

ben yaklaşık 20 gündür kullanıyorum 7,5 tl ye aldım sabah 1 litre suya hepsinden birer yemek kaşığı koyuyorum 10 dk demleniyo süzüyorum yemeklerden yarım saaat önce iç dedi aktar elimden geldiğince uymaya çalışıyorum ve her gün mutlaka içmelisin dedi ben sadece 1 gün içemedim ama öyle aman aman bi faydasını görmedim yinede pes etmiycem en azından 1 ay kullanıcam ben 57 kiloyum 53 falan olmak istiyorum ama çok zor kilo verebiliyorum basen ve bacak bölgemde birikmiş durumda kilolar bütün vücuda yayılsa belki çok kötü durmaz ama böyle çok sinir bozucu canım sen ebru şallıyı tv de mi izleyip yapıyosun plates yoksa nettemi birde topunu almak lazım galiba demi?

bende aldım ama tadından içemiyorum,:sinifsinif: midem çok hassas içemiyorum.bana tavisye verebilir misiniz sizce içine tadını biraz güzelleştirmek için ne koyayım ??:sinifsinif:

kızlar bu çaydan bende aldım.dün başladım hepsinden 1 kaşık,yeşil çaydan 2 kaşık koydum.demleyip 15 dak sonra süzdürüp gün içersinde tüketicem.yanlız dünden beri çok sık tuvalete çıkar oldum. bu iyiye işaretmi anlamadım.

X