Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Klomen kullananlar kaç ayda sonuç aldınız

1. Konu Sahibi : osenay #1

İkaz ... Klomen kullananlar kaç ayda sonuç aldınız

kızlar ılk kez klomez ve catlatma ıgnesı kullandım dun adet oldum yarın gene dr a gıdıcem sız kac ay kullanıp gebe kaldınız

2. Konu Sahibi : osenay #2
    kimse yok mu??

3. Konu Sahibi : osenay #3
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    merhaba bende ilk kez yazıyorum bu siteye.bende bu ay klomen kullandım.daha yenı bitti.dun bitti.ayın 9 unda doktora gıdıcem.acaba gelıstımı yumurtalarım hıc bılmıyorum cok merak edıyorum.buay sansın ne kadar?catlatma ıgnesı yapacak mı acaba dıye.hakkımızda hayırlısı olur ınsallah.bugun cok fazla belımdeve kasıklarımda agrı var.umarım yumurtam olgunlasmıstır.sızın neden gecen ay olmadı acaba?yumurtlama gununde calısmadınız mı yoksa?ben cok umıtlıyım ama boyle bır sonrakı aya kalacak dusuncesı moralımı bozuyor.mafoldumben:gitme:

4. Konu Sahibi : osenay #4
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    mrb topiğiniz hayırlı olsun öncelikle ben klomeni kullandıktan bir ay sonra hamile kaldım ilk kullanmamdan sonra çatlama oldu ilk ilişkide hamile kaldım fakat 6 haftalıkken bebeğimi düşürdüm ikinci kullanmamdada ikincisi seansta çatlama oldu şuan 28 haftalık hamileyim inş sizde en kısa zamanda sonuca ulaşırsınız..

5. Konu Sahibi : osenay #5
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    2 kez denedim bu benim 3 denemem yumoşumda büyümüştü gayet güzel ama olmadı
    yani her kullanan hemen hamile kalacak diye bir kural yok
    vakti saati gelmedikten sonra gerisi boş tabiki elimizdne geleni yapalım ama tevekkül allahtan

6. Konu Sahibi : osenay #6
    Giriş tarihi
    Oct 2009
    ilk kullanmamda kist oluştu söktürücü ile gitmedi ve 1 ay doğum kontrol hapı kullandım ...
    2. kullanmamda çatlama oldu ama hamilelik oluşmadı... Baktık klomen ile çok iyi yumurta oluşmuyor... O arada testlerim yapıldı rahim filmim çekildi ve aşılama raporu çıkarttım son kez ve 3. kez klomen kullanalım iğneli tedaviye geçmeden önceki ayı boş geçirmeyelim dedik ve hamile kaldım... Yarın 12. haftaya giriyorum... Rabbim sabrettikten sonra mükafatını muhakkak veriyor.
    Hemen olacakmış gibi ümit yapmayın ama ümitsiz de olmayın... Sabretmek lazım... birazyıpratıcı bir süreç fakat sonucu inşallah çok güzel olur.

7. Konu Sahibi : osenay #7
    Canım bizde önce yumurta takibi yapıldı 2 ay yumurtalarım olgunlaşıyordu ama gebelik oluşmuyordu.İlk ay ilaçsız,2. ay ilaçlı takip yapıldı.Son ay ilaç ve çatlama iğnesi beraber kullandım.Şimdi bebişimizi bekliyoruz...Rabbim hayırlısını versin senin için

8. Konu Sahibi : osenay #8
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    bende merak edıyorum cok.az once msdj yazmıstım sanırım cıkmamıs.bende basladım bu ay klomene

9. Konu Sahibi : osenay #9
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    pardon kızlar cıkmıs msjım.ben yenıyımde

10. Konu Sahibi : osenay #10
    slm kızlar bende bu ay ilk defa klomen kullanıyorum onunla beraberde parlodel kullanıyorum 14 agustosta da yumurta takıbi için gel dedi dr bakalım ne olucak

Sayfa: 1/3 123 SonSon