Klomen kullananlar kaç ayda sonuç aldınız

osenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
120
1
kızlar ılk kez klomez ve catlatma ıgnesı kullandım dun adet oldum yarın gene dr a gıdıcem sız kac ay kullanıp gebe kaldınız

merhaba bende ilk kez yazıyorum bu siteye.bende bu ay klomen kullandım.daha yenı bitti.dun bitti.ayın 9 unda doktora gıdıcem.acaba gelıstımı yumurtalarım hıc bılmıyorum cok merak edıyorum.buay sansın ne kadar?catlatma ıgnesı yapacak mı acaba dıye.hakkımızda hayırlısı olur ınsallah.bugun cok fazla belımdeve kasıklarımda agrı var.umarım yumurtam olgunlasmıstır.sızın neden gecen ay olmadı acaba?yumurtlama gununde calısmadınız mı yoksa?ben cok umıtlıyım ama boyle bır sonrakı aya kalacak dusuncesı moralımı bozuyor.mafoldumben:gitme:

mrb topiğiniz hayırlı olsun öncelikle ben klomeni kullandıktan bir ay sonra hamile kaldım ilk kullanmamdan sonra çatlama oldu ilk ilişkide hamile kaldım fakat 6 haftalıkken bebeğimi düşürdüm ikinci kullanmamdada ikincisi seansta çatlama oldu şuan 28 haftalık hamileyim inş sizde en kısa zamanda sonuca ulaşırsınız..

2 kez denedim bu benim 3 denemem yumoşumda büyümüştü gayet güzel ama olmadı
yani her kullanan hemen hamile kalacak diye bir kural yok
vakti saati gelmedikten sonra gerisi boş tabiki elimizdne geleni yapalım ama tevekkül allahtan

ilk kullanmamda kist oluştu söktürücü ile gitmedi ve 1 ay doğum kontrol hapı kullandım ...
2. kullanmamda çatlama oldu ama hamilelik oluşmadı... Baktık klomen ile çok iyi yumurta oluşmuyor... O arada testlerim yapıldı rahim filmim çekildi ve aşılama raporu çıkarttım son kez ve 3. kez klomen kullanalım iğneli tedaviye geçmeden önceki ayı boş geçirmeyelim dedik ve hamile kaldım... Yarın 12. haftaya giriyorum... Rabbim sabrettikten sonra mükafatını muhakkak veriyor.
Hemen olacakmış gibi ümit yapmayın ama ümitsiz de olmayın... Sabretmek lazım... birazyıpratıcı bir süreç fakat sonucu inşallah çok güzel olur.

Canım bizde önce yumurta takibi yapıldı 2 ay yumurtalarım olgunlaşıyordu ama gebelik oluşmuyordu.İlk ay ilaçsız,2. ay ilaçlı takip yapıldı.Son ay ilaç ve çatlama iğnesi beraber kullandım.Şimdi bebişimizi bekliyoruz...Rabbim hayırlısını versin senin için

bende merak edıyorum cok.az once msdj yazmıstım sanırım cıkmamıs.bende basladım bu ay klomene

slm kızlar bende bu ay ilk defa klomen kullanıyorum onunla beraberde parlodel kullanıyorum 14 agustosta da yumurta takıbi için gel dedi dr bakalım ne olucak

mrb canım bende klomen ve catlatma ignesi kullanarak hamile kalanlardanım.ikinci kulanışımda hamile aldım cok şükür.hemde pkoluydum.rabbime şükürler olsun bende işe yaradı inş canım sizlerde de faydası olur rabbim dileyen isteyen herkeze nasip etsin.

cevaplarınız ıcın tesekkurler kızlar soran arkadaslar ıcın yumurtalarım olustu gayet guzel buyudu ve catladı ama olmadı bu ay yarın tekrar baslıyorum klomene rahım fılmı cektırmedım henuz dr bu ay da deneyelım obur ay rahım fılmı cekerız dedı onun dısında bende de esımde de herahngı bır problem yok hayırlısı ınsallah bu ay tutar rahım fılmınden de korkuyorum zaten

herkes birbrine dua etsin :) ben basladım lomene tekrar bu sefer olmassa asılamaya gececegım aslında en buyuk problem kafada bence bıraz rahat olsak kendılıgınden gelecek belkı

cevaplarınız ıcın tesekkurler kızlar soran arkadaslar ıcın yumurtalarım olustu gayet guzel buyudu ve catladı ama olmadı bu ay yarın tekrar baslıyorum klomene rahım fılmı cektırmedım henuz dr bu ay da deneyelım obur ay rahım fılmı cekerız dedı onun dısında bende de esımde de herahngı bır problem yok hayırlısı ınsallah bu ay tutar rahım fılmınden de korkuyorum zaten

Canım benim hiç korkulacak bişey değil rahim filmi çektirmek.Bende araştırıp çok tedirgin olmuştum.Ama adet sancısı gibi bir ağrı çekiyorsun ilk gün.Sadece o kadar.Benim ilk dr um hemen klomen tedavisine başlamıştı sonra doğum iznine ayrıldı.Sonra tedaviye başladığım dr rahim filmi,eşimin ve benim testlerimize bakıp tedavi başlattı.Ben pcoluyum ama yumurtlama ve çatlama problemim yoktu.Yinede gebelik oluşmuyordu.İlaç ve çatlama iğnesiyle oldu çok şükür.Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

Bende doktora gittigimin ilk ayında klomen ve ardından çatlatma iğnesiyle beraber ilk ayda hamile kalanlardanım.şuan 5 haftalık hamileyim..osenaycım Allah sanada en yakında nasip etsin inşallah umudunu sakın yitirme...

ben iki ay sadece klomen kullandım üçüncü ay klomenin yanı sıra çatlatma iğnesi oldum çok şükür 30 haftalık hamileyim şuan.rabbim herkese bu duyguyu tattırır inşallah

:KK43::KK43:bende ıstıyorum bende ıstıyorum
arkadaslar ben bu ay tedawıye basladım we ıgne oldum asırı agrım olmadı sadece 1 kere cok sıddetlı oldu oburlerı cok sıddetlı deıldı 3gun ılıskı dedı 3gunden sonra yaparsanızda ıyı olur dedı ama hal kalmadı walla hergun hergun 4 gun yaptık 2 gun ara werdık 2 gun tekrar yaptık ınsss olurrr .umarım benımde enn kısa zamanda olur :KK43:

ben 1 ay klomen kullandım 4 yumurtam oluştu hepside çatladı ama bebiş olmadı
sonraki ay hiç dr a gitmedim ve şimdi çok şükür hamileyim

X