Çatlaklar 1 ayda çatlaklar nasıl giderilir..

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
yıllardır sürekli kilo alıp verdiğimden dolayı çatlaklarım ortaokuldan beri var ve artık okadar fazla oldularki bu durum canımı cook fazla sıkıodu.tabi bununla birlikte selilütlerde aldı basını gitti.gecen sene doğal yolla gecirmeye karar verdim fakat pekte sonuc alamadım.bende Dermatolojik ürün kullanmaya karar verdim.ama hicte ümitli deildim.eczaneden babe die catlak ve selülit kremi aldım ama hic kullanmamıstım.gecen ay baslayım dedim ve tam bi ay sonra catlaklarım gözükmüo ve selülitlerimde yok olmus yolunda ilerliyor.senelerden sonra boyle bi görüntüyü özlemişim ve herkese tavsiye ederim yerimseniben

Başka deneyen varmı? :26:

ya canlarım kusura bakmayın ama benm inanasım gelmedi nefi sen asla yanlş anlama ama 1 ayda silinmesi imkansz ben yıllardr birsürü krem denedm ve en sonunda derma rollerdan fayda gördüm ki o bile bu kadar kısa zamanda etki etmio 70 tl az para değil kızlar ii düşünün benm doktorum bile hçbr kremn geçrmiceini bana açık açık söledi deri altındaki bir yırtık çünkü bu

derma rollerden nasıl sonuç aldın ve nerendeki çatlaklar derinmiydi

merhaba iyi günler, bende bu yazısınızı okudukdan sonra babe çatlak tedavi kremini kullanmak için öncelikle cild doktoruna gittim, babeden bahsetim doktor bana artık çatlaklar için bu tür kremler var %80 sorunu gideriyor, senin çatlakların çok derin değil giderilebilir dedi ama bana anlaşmış olduğu başka bir çatlak kremi yazdı adını unuttum aha diye başlıyordu. Babe kullanmama gerek yok mu dedim, babe daha etkili senin hafifi olduğu için bundan (aha olan krem) başlayım 2 ay içinde kontrole gel bir bakalım dedi, ama ben eczaneye babe almak için gittim ve eczacı bana o mu babemi desen ben babe derim dedi, babenin daha etkili olduğunu söyledi. Bende babe almak için sipariş verdim. Ama gelmedi eczacıda bana babe kapanmış dedi, bende nette babeyi araştırırken dermoeczanem.com' da stoklarımızda ibaresini görmüştüm netten sipariş verdim (2 adet) ve bu gün sabah teslim aldım hemen sürdüm. şimdi hafif sıcaklık hissediyorum. Bacak karın göğüs bölgeme dairesel şekilde masaj yaparak yedirene kadar uyguladım. Umarım etkisini görürüm yani artık pürüssüz bir vücuda sahip olurum.

Not: Benimde ergenlikden bu yana (23yaş) düzensiz kilo alıp vermekden dolayı oluşan aşırı çatlaklarım (yatak ve dikey) var özellikle kalça ve basen böleglerimde, aldığım babe çatlak tedavi kremini düzenli olarak sabah akşam kullanicam. 2 ay sonra tekrar gelişmeleri paylaşırım. Sevgilerle.
sonuç ne oldu arkadasım iyi geldi mi

sonuç ne oldu arkadasım iyi geldi mi

Canım kullandıkdan 2 ay sonra evlendim ve hemen hamile kaldım ve tabi kullanmayı bıraktım şimdi daha derin çatlaklarımm var hamilelikten :/ tekrar bi cildiyeciye gidicem musleranınkini önerşyor cevrem bakalım aanmıyorum geçcekşerini :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım kullandıkdan 2 ay sonra evlendim ve hemen hamile kaldım ve tabi kullanmayı bıraktım şimdi daha derin çatlaklarımm var hamilelikten :/ tekrar bi cildiyeciye gidicem musleranınkini önerşyor cevrem bakalım aanmıyorum geçcekşerini :/

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
dediğin krem mi ne oluyor

Musleranında bir çok kremi var babe gibi çatlak önleyici ve oluşmuş çatlaklar için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim catlaklarim en az 10 senelik ve yer etmis catlaklar.bu konuyla ilgili zaten doktora gittim ve zamanla gecebilecegni soyledi ve kremi aldigimda zaten 3ay gbi kullanmadim umutsuz oldugum icin.kullanirkende duzenlide kullanmadim aslinda AMA nasii bole bi sonuc aldim bende bilmiorum.belkide benim cildime uygun oldugu icin bu kadar etkili olmustur diger kullanan arkadaslarda varsa tam emin olurus ama benimle birlikte Herkes farkinda ne yaptin bu kadar kisa zamanda die soruolar.farkindayim sonucta catlak 1 Ayda Nasi azalir die AMA bende sok durumdayim sizlede paylasmak istedim.

kullandım canım bende ama hiçbir faydası olmadı babe daha neler neler . doktorumun verdigi 3 adet krem ve 1 adet yağ kullanıyorum su an bakalım onlar işe yarıcak mı . ama bosuna para vermeyin derim ben :KK20:

kullandım canım bende ama hiçbir faydası olmadı babe daha neler neler . Doktorumun verdigi 3 adet krem ve 1 adet yağ kullanıyorum su an bakalım onlar işe yarıcak mı . Ama bosuna para vermeyin derim ben :KK20:

doktorunun verdiklerinin adlarını yazarmısın kremlerin ve yağın

benim çatlaklarım daha beyazlamadı ve bacaklarımda. nasıl yok edebilirim? beyazlamadan yok etmek daha kolaymış

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öncelikle merhabalar :) Konuyu gördüm bu uğrayayım dedim. Bende çok sık kilo alıp verdim her tarafım çatlaklarla doluydu. Ağdaya görünce kuaförüm bebe yağı sürmemi tavsiye etmişti. Gerçekten de işe yaradı denemeyenler olmuşsa bir denesin derim :KK12: Ama ben hemen çatlakları görünce müdahele etim ileri derecede bir durum varsa geçirmeyebilir

Ablamda fushi çatlak yağını kullanıyor son derece iyi geldi.kremden ziyade yağlar daha etkili sanırım çatlaklarda

Acaba nerden aldığını öğrenebilirmiyim?
İngiltereden almıştık fakat buradada satışı başlıyormuş gördüm ve sevindim.ben instagramda fushi_türkiye gördüm onlıne satış ve eczanelerde olacakmış sanırım biraz okumuştum..bi bakın isterseniz

İngiltereden almıştık fakat buradada satışı başlıyormuş gördüm ve sevindim.ben instagramda fushi_türkiye gördüm onlıne satış ve eczanelerde olacakmış sanırım biraz okumuştum..bi bakın isterseniz
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
Rica ederim.umarım işinize yarar.denemekte yarar var denemeden bilemiyoruz ne yazık ki.aynı zamanda egzersiz de yapın birde kahve çok içilince o da yapıyor.beslenmeye dikkat etmek gerekiyor ama onu uygulayamıyorum ben pek:)

bendede var malesef. ergenlikteki kilo alma vermelerden sonra oluştu. e o zamanlar çocuk aklı hiç önemsemedim. ama şimdi canımı sıkıyolar. bu bahsedilen kremleri ya da yağları kullanıp sonuç alan var mı?

bendede var malesef. ergenlikteki kilo alma vermelerden sonra oluştu. e o zamanlar çocuk aklı hiç önemsemedim. ama şimdi canımı sıkıyolar. bu bahsedilen kremleri ya da yağları kullanıp sonuç alan var mı?
Yağlar daha etkili diye biliyorum.ablam kullandı fushi markasını son derece memnun.tavsiye ederim

Yağlar daha etkili diye biliyorum.ablam kullandı fushi markasını son derece memnun.tavsiye ederim

X