Çatlaklar 1 ayda çatlaklar nasıl giderilir..

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bendede var malesef. ergenlikteki kilo alma vermelerden sonra oluştu. e o zamanlar çocuk aklı hiç önemsemedim. ama şimdi canımı sıkıyolar. bu bahsedilen kremleri ya da yağları kullanıp sonuç alan var mı?
Yağlar daha cok etki ediyor diye biliyorum.ablam fushi markasını kullandı ve hala kullanıyor cok memnun tavsiye ederim

bendede var malesef. ergenlikteki kilo alma vermelerden sonra oluştu. e o zamanlar çocuk aklı hiç önemsemedim. ama şimdi canımı sıkıyolar. bu bahsedilen kremleri ya da yağları kullanıp sonuç alan var mı?
Yağlar daha etkili diye biliyorum.ablam fushi markasınınkini kullanıyor son derece memnun. Tavsiye ederim

çok fazla çatlak oluşmaya başladı bende de uzun bir zamndır var 19 yaşındayım henüz,cok fazla dar pantlon gıydıgımden kaynaklandıgını dusunuyorum ,çok fazla bı zayflama kılo verme sorunum olmadı,baldırlarımda kalcamda cok fzla olmaya basladı ve sıkmadan da bellı oluyor beyaz beyaz incir goruntusu var utanıyorum kesin bi sonuç alan önerısı olan var mı ? :KK43:

Benim bi arkadaşım kullanıyor o ürünü oda bi hastalık tedavisi sonucu çok kilo alıp vermekten dolayı oluşan çatlaklardan rahatsızdı ve doktorun vermesi üzerine bu kremi kullanmaya başladı ve gözle görülür göğsüne kadar olan çatlakların çoğu gitti denebilir gittide değilde kendi ten rengi gibi belli olan ne iz ne leke ne damar var vücûd var vücûd var herkesten herkese değişir o iki ay sonunda sonuç aldı annem 3 ay yinede deneyin ne kaybedersiniz ki

X