Çatlaklar 1 ayda çatlaklar nasıl giderilir..

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

nefii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
133
1
yıllardır sürekli kilo alıp verdiğimden dolayı çatlaklarım ortaokuldan beri var ve artık okadar fazla oldularki bu durum canımı cook fazla sıkıodu.tabi bununla birlikte selilütlerde aldı basını gitti.gecen sene doğal yolla gecirmeye karar verdim fakat pekte sonuc alamadım.bende Dermatolojik ürün kullanmaya karar verdim.ama hicte ümitli deildim.eczaneden babe die catlak ve selülit kremi aldım ama hic kullanmamıstım.gecen ay baslayım dedim ve tam bi ay sonra catlaklarım gözükmüo ve selülitlerimde yok olmus yolunda ilerliyor.senelerden sonra boyle bi görüntüyü özlemişim ve herkese tavsiye ederim yerimseniben

yıllardır sürekli kilo alıp verdiğimden dolayı çatlaklarım ortaokuldan beri var ve artık okadar fazla oldularki bu durum canımı cook fazla sıkıodu.tabi bununla birlikte selilütlerde aldı basını gitti.gecen sene doğal yolla gecirmeye karar verdim fakat pekte sonuc alamadım.bende Dermatolojik ürün kullanmaya karar verdim.ama hicte ümitli deildim.eczaneden babe die catlak ve selülit kremi aldım ama hic kullanmamıstım.gecen ay baslayım dedim ve tam bi ay sonra catlaklarım gözükmüo ve selülitlerimde yok olmus yolunda ilerliyor.senelerden sonra boyle bi görüntüyü özlemişim ve herkese tavsiye ederim yerimseniben

canım çatlakların ortaokuldan beri varsa en az 10 yıllıktır deilmi?canım çatlaklarının derinliği uzunluğu ne bouttaydı birde rengi beyazdı değilmi geçenlerin?selülitlerinin görünüşü nasıldı canım mesela sıkmadanda belli oluyormuydu ?bu arada çok sevindim seninçatlak ve selülit problemin kalmadığına darısı başıma:Saruboceq:

çatlakların çukur muydu? krem ne kadr? nası kullandın? anlatırsan sevinirim canım... :eek:

kısaca şöyle özetliyim çatlaklarım tam bir harita şeklinde hem yatay var hemde dikey ve selülitlerimde sıkmadan belli oluodu.uzaktan baksan bile her sekilde belli oluodu catlak ve selülitlerim.uzun süreli olduğu içinde derin ve renk varkı tenimle fazlasıyla belliydi.ben bile inanamadım sonuca ki cokta düzenli kullanmadımda.sadece sürdükten sonra 1 saat yürüyüs yaptım okadar.fiyatı konusunda benimde fikrim yok ama 70 lira civarında eczanelerde satılan bi ürün. zaten aldığınızda çatlak tedavisi kremi yazıo ama selülitlerede ii geli kesinlikler herkese tavsiye ederim.

hemen bir araştırma yaptım :)fiyatı da 51,21 tl. baktığım site ;kozmedshop.com. yalnız zuzucan,ın dediği gibi kaç yıllık çatlaklardı,ayrıca derin (yarık şeklinde) miydi?

BABE Anti-Stretch Mark Treatment 200ml (Çatlak Tedavisi Kremi )
Yararları
• Önemli yağ asitleriyle cilt yenileyici masaj kremidir.
• Hamilelik, doğum sonrası, aşırı kilo, diyet gibi durumlarda derinin gerilmesiyle oluşmuş/oluşabilecek çatlak tedavisinde ve engellemesinde kullanılır.
• Cilt üzerinde onarıcı ve yumuşatıcı etki gösterir.
• Gerginlik izlerine esnekliği, elastikiyeti ve sıkılığı yeniden kazandırır.
• Nemlendirici, tazeleyici ve lipolitik özelliğe sahiptir.

İçerik:
Devedikeni, aslanpençesi, atkuyrğu...... 2.50%
Şam Gülü................................................2.00%
Silanol....................................................1.50%
Centella Asıatıca (Gotu Kola)..................1.00%
Vitamin - E..............................................0.25%

Kullanımı:
İhtiyaç duyulan bölgeye (alt karın, kalçalar ve göğüsler) sabah ve akşam hafif dairesel bir masajla uygulayınız. Sürekli tedavi tavsiye edilir.

bilgi için teşekkürler
başka kullanan var mı acaba eğer gercekten işe yarıyorsa bende alıyım
ayrıca sağlık ocağına falan yazdırılır mı acaba biraz pahalıymış çünkü

ya canlarım kusura bakmayın ama benm inanasım gelmedi nefi sen asla yanlş anlama ama 1 ayda silinmesi imkansz ben yıllardr birsürü krem denedm ve en sonunda derma rollerdan fayda gördüm ki o bile bu kadar kısa zamanda etki etmio 70 tl az para değil kızlar ii düşünün benm doktorum bile hçbr kremn geçrmiceini bana açık açık söledi deri altındaki bir yırtık çünkü bu

imkansız kalmışki 1 ayda çatlak kaybolması mümkün değil boşuna hayal kırıklığı yaşamayın paranızda boşa gitmesin.

Benim catlaklarim en az 10 senelik ve yer etmis catlaklar.bu konuyla ilgili zaten doktora gittim ve zamanla gecebilecegni soyledi ve kremi aldigimda zaten 3ay gbi kullanmadim umutsuz oldugum icin.kullanirkende duzenlide kullanmadim aslinda AMA nasii bole bi sonuc aldim bende bilmiorum.belkide benim cildime uygun oldugu icin bu kadar etkili olmustur diger kullanan arkadaslarda varsa tam emin olurus ama benimle birlikte Herkes farkinda ne yaptin bu kadar kisa zamanda die soruolar.farkindayim sonucta catlak 1 Ayda Nasi azalir die AMA bende sok durumdayim sizlede paylasmak istedim.

Benim catlaklarim en az 10 senelik ve yer etmis catlaklar.bu konuyla ilgili zaten doktora gittim ve zamanla gecebilecegni soyledi ve kremi aldigimda zaten 3ay gbi kullanmadim umutsuz oldugum icin.kullanirkende duzenlide kullanmadim aslinda AMA nasii bole bi sonuc aldim bende bilmiorum.belkide benim cildime uygun oldugu icin bu kadar etkili olmustur diger kullanan arkadaslarda varsa tam emin olurus ama benimle birlikte Herkes farkinda ne yaptin bu kadar kisa zamanda die soruolar.farkindayim sonucta catlak 1 Ayda Nasi azalir die AMA bende sok durumdayim sizlede paylasmak istedim.

senin adına çok sevindim gerçekten bende hiç bir işe yaramamıştı.ama birilerinde işe yaradığını duymak güzel.

ben kullanmıştım, hem de ikibuçuk ay düzenli olarak.. maalesef bende de faydası olmadı.. sen bir mucize yasamıssın, darısı hepimizin basına.. opuyorumnanaktan

ya bende sen böyle deyınce hemen almayı düşündüm. ama işe yaramadı dıyenşerde var. canım kılon boyun falan kac. bıde nasıl bı cılde sahıpsın. anlatırmısın

Merhaba İyi günler, bende bu yazısınızı okudukdan sonra babe çatlak tedavi kremini kullanmak için öncelikle cild doktoruna gittim, babeden bahsetim doktor bana artık çatlaklar için bu tür kremler var %80 sorunu gideriyor, senin çatlakların çok derin değil giderilebilir dedi ama bana anlaşmış olduğu başka bir çatlak kremi yazdı adını unuttum AHA diye başlıyordu. Babe kullanmama gerek yok mu dedim, babe daha etkili senin hafifi olduğu için bundan (aha olan krem) başlayım 2 ay içinde kontrole gel bir bakalım dedi, ama ben eczaneye babe almak için gittim ve eczacı bana o mu babemi desen ben babe derim dedi, babenin daha etkili olduğunu söyledi. Bende babe almak için sipariş verdim. Ama gelmedi eczacıda bana babe kapanmış dedi, bende nette babeyi araştırırken dermoeczanem.com' da stoklarımızda ibaresini görmüştüm netten sipariş verdim (2 adet) ve bu gün sabah teslim aldım hemen sürdüm. Şimdi hafif sıcaklık hissediyorum. bacak karın göğüs bölgeme dairesel şekilde masaj yaparak yedirene kadar uyguladım. Umarım etkisini görürüm yani artık pürüssüz bir vücuda sahip olurum.

Not: benimde ergenlikden bu yana (23yaş) düzensiz kilo alıp vermekden dolayı oluşan aşırı çatlaklarım (yatak ve dikey) var özellikle kalça ve basen böleglerimde, Aldığım babe çatlak tedavi kremini düzenli olarak sabah akşam kullanicam. 2 ay sonra tekrar gelişmeleri paylaşırım. Sevgilerle.

arkadaslar bu babe adlı kremı kullanan baska kımse var mı iyi mi alıyım mı bende yardımcı olursanız sevinirim:):44:

X