Kızlar 37 haftalık oldum artık yorgunluktan duramıyorum. Var mı aynı sorunu yaşayan?

herkesde ayni sorun kizlar
bende asiri kansizlik oldugu icin demir hapi kullaniyorum gunde 2 tane aliyorum
gecenlerde recetemi kaybettigim icin 3 gun ilacsiz kaldim hafta sonuna dekkeldi oyle savsakladiydim
o 3 gun resmen oldum oldum dirildim
konusmaya halim yoktu esime kiziyordum bana soru sorma beni konusturtma yoruluyorum diye ..
hararet basiyordu ter desen sipir sipir
ne elim kalkti ne kolum nerdeyse gunun 20 saati yatakta geciyordu
ama simdi ilaclarima tekrar devam ediyorum ve acayip enerjik hissediyorum kendimi
bence kan ve demir degerlerinizi mutlaka olcturun bi arkadasimda ayni sikayetleri vardi demir ilaci kullanmaya baslayinca kendine gelmisti

bende geceleri bölük bölük uyuyorum zaten 4 te 5 te uyanıyorum öğlene kadar ööle uyuşuk uyuşuk geziom öğlen yine uyku bastırıo 3-4 saat uyuyom ama sanırım sıcakların da etkisi var her uyandığımda duşa giriom acaip hararet basıo Allah yardımcımız olsun

Ben de herhalde hamileliği bahane edip iyice tembelleştim, savsaklıyorum her işi zannediyordum :))
Benim ne yemek yapacak ne de temizlik yapacak gücüm kaldı bu sıcaklarda. İstanbul'da nem oranı %90larda geziyor, nefes alamıyorum evin içinde. Sağı solu zor toparlıyorum, ölüm gibi geliyor bir şeyi bir yerden alıp bir yere koymak bile! Her gün akşam olsun da hava biraz serinlesin diye dakikaları sayıyorum!
Nasıl geçecek bu günler bilmiyorum, nefes dahi alamıyorum.. Şimdi kalkıp nasıl temizlik yapacağım, eğilip doğrulacağım, nasıl yemek yapacağım bu sıcakta hiç bilmiyorum.... Bir çözüm de bulamıyorum, kendimi çok çaresiz hissediyorum...
Sırılsıklamım terden,sabah akşam günde 2 kere duş alıyorum gene de yapış yapışım nemden...
Bir de nezle oldum üstüne, bu sıcakta nerden kaptıysam.. Offff...
Allah herkesin yardımcısı olsun...

kızlar ben de 31. haftamdayım...ne dinelenebiliyorum ne uyuyabiliyorum..benim 21 aylık çok hareketli bir oğlum var..

yeme olayımız da zor biraz..40 taklayla yediriyorum..o ne zaman uyursa uyuyor onunla kalkıyorum..gece süt için kalkıyorum..akşam ben uyutuyorum..

ilgi zamanı sürekli oyun oynuyoruz..oturunca hemen sırtıma çıkıp dehhh diyor..
babamız yoğun çalışıyor..

gündüz sadece uyurken oturup nete bakıyorum..ne diyim kızlar allah dağına göre kar veriyor sanırım...

bi atlatsaydık..tabi doğduktan sonra ilk zamanlar çok zor ama en azından hareketlerimiz kısıtlanmayacak..

herkese sağlıklı doğumlar kızlar

X