Kızlar 37 haftalık oldum artık yorgunluktan duramıyorum. Var mı aynı sorunu yaşayan?

Yeldaa25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
116
2
Arkadaşlar ben çok cabuk yoruluyorum. tansiyonum da 9/6 10/8 arası düştü epey. Ne iş yapabiliyorum ne de yürüyüş hep uykum geliyor son haftalarda böyle olanlar var mı? Oğlum hareketli maşallah ama ben tükendiğimi hissediyorum son 12 gün ama benim pil bitmeye başladı yaa:kedi::1no2:

canım ben nerdeyse 30 haftalık oldum bende şimdiden dediğin o yorgunluk ve halsizlik var.iş yapamıycak hale geldim iş yaparken nefes nefese kalıyorum.nefes almakta dahi zorlanıyorum son ayımda kendimi hiç düşünemiyorum rabbim yardımcımız olsun

Çok yoruluyorum yemek yiyoruz bulaşıkları makinaya dizmeye üşeniyorum. Fazla kilo problemim var sıcaklarla da birleşti bir de bebiş Allahım çok kötüyüm yaaaaaaaaaaa

Valla bende farklı değilim 35+5 deyim yani 36. haftayı tamamlamak üzereyim,uyku bastırıyo,sıcaklar kötü vurdu geceleri balkonda bile terden ölüyorum..Akdenizde falan yaşasaydım napardım bilemiyorum..
Allah bizi bir an önce bebeklerimize kavuştursun..Bu sıcaklarda bitsin..

bende 31 haftaya gidiyorum gözlerimi acamiyorum hep yorgunluk
sabah kalkiyorum kahvaltimi yapiyorum.gözüm yatakda oluyor.sicaklarin etkisi var.birde kansizlik var bende onnunda etkisi var.tansiyonun da hep düsük hepsi birlesince.zor gecen hamislik.
bugün daha yeni aldim bebegin yatagi dolabi.simid kara kara nasil yerlescek bu dolop diye bakiyorum

sağlıkla gelsin bebişlriniz
fırsatınız varken bol bol uyuyun dinlenin maşallahh mutlu sona yaklaşıyorsunuz
sonra çokkk ararsınız bugünleri yerimseniben

Gece uykusu haram bana idrar tahliyesi oluyor saat başı:KK1: Çok zor geçiyorrrr Allah hepimizi kurtarsın inşallahhhhhhhhh

Selamlar kızlar, ben de aynı dertleri yaşıyorum, nefes nefese kalıyorum, gece olunca karnım acımaya başlıyor bir türlü uyku pozisyonu alamıyorum, vantilatörsüz mutfağa bile gitmiyorum, sıcaklar da dediğiniz gibi... benim de 10-15 günüm kaldı hayırlısı bakalım. yine de çok şükür ,harika bir duygu...

Bernde aynı sorunu yaşıyorum kolum kanadım kesilmiş gibi halsiz ve yorgunum .Azcık iş yapsam nefes nefese kalıyorum birde sıcaklrdan ter içinde kalıyoruz .Allah yardımcımız oluyor az kaldı sabredicez

bende 30 haftalık hamileyim canım.sıcaklardan su gibiyim ve bendede halsizlik,uyuşukluk,uyku hali,yorgunluk var.seni anlıyorum.Allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın.

Bende de aynı yorgunluk var iki adım atsam nefes nefese kalıyorum. Hiç bir iş yapacak halim yok zaten biraz iş yapıncada bebeğin ağırlığı biniyor. Üstüne birde sıcaklar. Allah tüm hamilelere sabır versin...

ben de inanın acaba benim gibi yorgunluk yaşayan var mı bir bakayım diye foruma girmiştim ki sizi görünce anormal olmadığımı anladım arkadaşlarım. :)))))
eşimi gönderdikten sonra akşama kadar evde sallanıyorum inanın. hiç ne bir ev işi doğru düzgün yemek hamilelikten mi tembel mi oldum diye düşünüp duruyorum. bu arada 33. haftadayım. bir ter bir ter sucuk gibi oluyorum akşama kadar. sabaha kadar da yatakta su gibiyim. ben önceden ne ter bilirdim ne yanma hatta hep üşürdüm. ama bu hale geldik :)
tabii bunlar şikayet değil napalım yeter ki yavrularımız sağlıklı olsun da.
ama itiraf etmek gerekir ki çok kötü bir zamanda hamilelik yaşıyoruzzzzzzzzz.

Aynen arkadaşlar bende artık çok yoruluyorum.36 haftamdayım 20 sinde sezeryan olucam.Halen çalışıyorum ayın 10 unda yani salı günü işten izine ayrılıcam ama dayanacak gücüm kalmadı artık.Allahım bir kaç gün daha bana sabır ve güç versede izine ayrılsam diye bekliyorum.Ama evdede dinleneceğimi sanmıyorum eksiklerim var onları tamamlıycam hazırlık yapıcam.Allah yardımcımız olsun

ben de aynen anlattığınız gibiyim. gündüz halsizlik yorgunluk.. yattığım yerden yuvarlanarak kalkıyorum:) geceleri uyuyamıyorum zaten. ne yana dönüp yatsam bebeğim itekliyor, karnımı şişiriyor. ayakları ayrı poposu ayrı çıkıyor. rahat ettirmiyor bi türlü ben de oturarak uyuyorum kaç gündür. başka türlü uyuyamıyorum. haliyle gündüz hareketsizken uyumaya çalışıyorum. yürüyüş yapmak bir yana iki kat merdiven çıkmamak için evden dışarı çıkmıyorum. zaten felaket bir sıcak var dışarda. Allah hepimize kuvvet versin.

yattığım yerden kalkamıyorum bide üstüne sıcaklar iyice mayışıyorum
kolumu kaldırmaya dermanım yook

Bu sıcaklarda Allah yardımcınız olsun..
Ben 37 haftalıkken canım gezmek istiyodu ama beden kaldırmıyodu 10. dk. da oturucak yer arıyodum fellik fellik..Bi de gece mide yanmasından uyuyamayışlarım off ki off , 4 yastıkla beraber anca yatabiliyordum yatakta , vinçle kalkabiliyodum

Bugün yine 10,30 da kalktım eşime kahvaltı hazırladım işe gönderdim. Bulaşıkları bile yıkamadan tekrar doğru yatağaboshayallersmile 14,30 da kalktım hemen bulaşıkları yıkadım ocağa yemeği koydum şimdi de bilgisayar başında pinekliyorum offfffffffffffffmafoldumben çok kötüyüm yaaaaaaaaa Gece de hi ama hiç uyuyamadım bebek de uyutmayacak doğunca Allah yardımcımız olsun valla

Yeldaaa dün nişan gelmişti sanırım senden, doğurdun muuuu? Merak ettim.

gece sancılara dayanamadım lekelenme de devam etti doğru eşimle valizleri kaptık hastaneye gittik. Hemen nst ye aldılar beni çok şükür bebişin kalp atışları normalmiş. Sancılar da 27 çıkmış sancım doğum sancısı değilmiiş. Sonra en berbatı alttan muayene ettiler Allahım annecim diye bir bağırdım eşim bile koridordan duymuş zavallım benden çok korkuyo zaten. Alttan muayene de de açılma olmadığını rahimin kapalı olduğunu öğrendik doğru eve gönderdiler bizi ama hala ara ara sancılar devam ediyor bakalım çarşamba günü dokktorumuzla randevumuz var neler olacak merak ediyorum. Ama nişan değilmiiş o lekelenmeler olurmuş bebek aşağı baskı yapıyordur dedi nöbetçi ebe.. :1hug:

X