Saray sembol serisi kullanan var mı?

gulsevdam

Rabbi heb lî minessâlihîn
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2010
4.032
6
slm arkadaşlar 2 haftadır halı araştırması içindeyim
gumussuyudan shaggy halı almayı dusunuyorum GÜMÜŞ SHAGGY yenı cıkan modellerı
shaggyde en ıyı hangı marka sızce ?
ve halı bakarken sarayın sembol serısı 3134 cok uygun fıyata buldum
12 MM HAV YÜKSEKLİĞİ M² DE 1.101.000 İLME UCU SIKLIĞI
3.5 mt onuda salona alıyım dıyorum serı sonu dıye uyguna verıyorlar
ıkı yollukta var yanında ama aklım karısık netten baktıgımda sıkayetlere
sembol serısı ıcın leke cıkarmıyo renk atıyo dıye yazmıslar
aranızda saray sembol kullanan varmı ?
ılmek sayısı en fazla halı oldugu ıcın esım onu almaya takmıs durumda
bende halılarımdan cok cektım:KK43: aynı sorunları yenıden yasamak ıstemıyorum
yardımcı olursanız cok sevınırım:1hug:

Son düzenleme:
Öncelikle meraba canım
Bizde senin gibi halıda çok sıkıntı çektik royal halı kullandık mesela ama naylon gibi bi halı gerçi kalitesi değişti diyorlar ama bence çok kötü bir halı ne kadar saç,gübür varsa topluyor
Ve halıyı değiştirip yılların markasından vazgeçmemek lazım dedik
Sarayın sembol halısından aldık zaten yaklaşık bi 6 yıl önce de almıştık
Hala yeni almış kadar kaliteli ve düzgün
Ben kaliteden şaşma derim 2 kuruş fazla olsun sonradan çekeceğime sadece parayı ödemek için sıkıntı çekmeyi tercih ederim
En azından düzgün yaşamış olursun :))
Bu vereceğim linkte de bi kaç örnek var kontrol etmek istersen,bizim kendi evimizde kullandığımız halı yazıyor zaten orada
http://portinindunyasi.blogspot.com/2010/07/oturma-odamzn-yeni-tasarm.html

Son düzenleme:
cnm cevabın için çok teşekkür ederım
royalden shagyy duusnuyordum gumussuyunun ebatı bıze uymuyo royal merınos ıkısının ebatı uyuyo ama hıc almak ıstemıyorum o modellerı
sarayı da yorumlardan cekındıgm ıcn almak ıstemıyordum ama 6 yıldır kullanıyorsun
ıcım rahatladı bugun ılk ısım 2 mt yollugunu almak olucak :)
leke olayı gozumu korkutuyo cıkarmı dıye halıcı sadece beyaz sabun ıle sılın lekeyı dedı bıde cay lekesı hıc bır halıda cıkmazmıs
salona alıcagım ıcn okadar takmıyorum en kullanmadıgım oda
verdıgn lınke aksam bakıcam sımdı halı alısverısıne:)

Teşekkür ederim canım
Babam bile halıdan anlamayan adam yani hani erkek sonuçta o bile bize her defasında saraydan alın der :))
Umarım memnun kalacağın bi alışveriş yaparsın canım :*

cnm ben yeni evliyim halı konsunda çok kafamı karıştırmıştı etrafımdakiler..shagyy halılar tamda mobilyama uygundu düz halılar hiç hoş durmasdı..neyse kimisi temizlemesi zor olur,kimisi leke tutar kimisi ayak izi olur ezilir dedii...vallaaaaa hiç biiride olmuyorrr..çok memnunum tek sorunnnnn ayda 1 yada 15 günde bir halıyı ters çevirip üzerinde yürüyceksin yada biri ile hafiften sirkeliyceksin içindekiler oldugu giib yere dökülüyor:)eşim evdeyse onla ters çevirirp hafif sirkeliyoruz yoksa kendim ters çevirip yürüyorum..zaten agır halılarda deil..mutfagımdaki beyaz agırlıklı gecennnnn kola döküldüü sildim parıl parıl oldu...lekede tutmuyor..bence evi çok güzel gösteriyor..vazgeçme al derim:)

ben saray halılarımdan çok memnunum desenleride güzel temizliğide kolay oturma odamda sembol var. tavsiye ederim :CüvCüv:

shaggy halıyı herzaman oturdugumuz oda ıcın alıcam ama ebat buyuk olucak 3.5 mt ters cevırmesı bayagı zor olucak herkes ıcıne bısey kacmasından bahsetmıs ama dedıgn gıbı nem temızlıgı cok kolay
eskı shaggyler kullanıssızyenı serı olan ipek shaggyler cok guzel bu konudada en kalıtelı gumussuyu
ama begendıgım model daha pıyasada yok:)
sarayıda sıkayet var .comdan okudugm yorumlardan korkmustum ama ıcım rahatladı salona shaggy dusunmuyorum orası ıcn alıcam hala rengını beklıyorum renk gelmedı 155 tl 3.5 mt ellerınde kaldıgı ıcın
halı alırken cok ıyı dusunmek lazım ben evlenırken esımın aılesı en dusuk kalıtede aldı
kullanılmıs gıbı duruyo ustunden tozu vermıyo leke cıkmıyo bıktım ugrasmaktan:KK43:

ben saray halılarımdan çok memnunum desenleride güzel temizliğide kolay oturma odamda sembol var. tavsiye ederim :CüvCüv:

boyle yorumlar aldıkca ıcım rahatlıyo:) pekı temızlemesını nasıl yapıyorsunuz kızlar
halkı yıkamaya verıyormusnuz yoksa evde sız sılıyormusnuz?

Canım,annemin evinin neredeyse her yanı Saray-sembol.En az 10 yıldır kullanılıyor ve ilk günkü gibiler.Taş gibi halı.İlmek sıklığı fazla olduğundan çok kaliteli duruyor zaten.Ben de bir on yıldır saray sembol kullanıyorum.Çok memnunum, yeni gibi duruyor.
Arkadaşımda da annemdekinin renk ve desen olarak aynısı var.O da 10 yıl kadardır kullanıyor.Hani kullanma şartlarından mı diyeceksen, onunkiler de yeni gibi...Bilgin olsun,tereddüt etme.Bakma sen şimdiki trend halılara..Görüntü var ,ses yok.

cnmmm ben daha yeni evlendimm 1.5 ay olduuu evimde aşırı büyük heryerede shaggy halı aldımmm en büyük boyundan en küçügüne kdr var:)6 metrekarelik biras agır ama yinede tek başıma ters çevirebiliyorum:)ama keisnlikle ayda bi ters çevirmek şart çnkü elektirik süpürgesi tam temizlemiyo:)en güzeli hani yeni halılar pamuk toplar yaaa 1 sene falan işte bunlarda o yok..vala silincede leke geçiyo..sonuctaaaa zamanla herşey eskiyorrr:)mobilyalarına uyuyorsa çok modern duruyor kesinlikle al derim cnm:)

saray 6 yıldır kullanıyorum çok memnunum hala yeni gibi silince leke falan kalmıyo silmesi kolay

Canım,annemin evinin neredeyse her yanı Saray-sembol.En az 10 yıldır kullanılıyor ve ilk günkü gibiler.Taş gibi halı.İlmek sıklığı fazla olduğundan çok kaliteli duruyor zaten.Ben de bir on yıldır saray sembol kullanıyorum.Çok memnunum, yeni gibi duruyor.
Arkadaşımda da annemdekinin renk ve desen olarak aynısı var.O da 10 yıl kadardır kullanıyor.Hani kullanma şartlarından mı diyeceksen, onunkiler de yeni gibi...Bilgin olsun,tereddüt etme.Bakma sen şimdiki trend halılara..Görüntü var ,ses yok.

saray 6 yıldır kullanıyorum çok memnunum hala yeni gibi silince leke falan kalmıyo silmesi kolay

kızlar halılarınızı yıkatmaya verıyormusunuz
ben hala alamadım halımı defolu cıktıkötükedihüso
satıcı sagolsun saklamıs defolu oldugunu
elınde yesıl renkten var defosusz oda salona uymuyo:KK43:
yorumlarınızı gorunce cok heveslenmıstım:KK43:
defoları kenarlarında 5 cm ıkı kenardan kestırsem overlok cektırsem sorun halolur
oylemı yapsamCADIARZU

Son düzenleme:
cnmmm ben daha yeni evlendimm 1.5 ay olduuu evimde aşırı büyük heryerede shaggy halı aldımmm en büyük boyundan en küçügüne kdr var:)6 metrekarelik biras agır ama yinede tek başıma ters çevirebiliyorum:)ama keisnlikle ayda bi ters çevirmek şart çnkü elektirik süpürgesi tam temizlemiyo:)en güzeli hani yeni halılar pamuk toplar yaaa 1 sene falan işte bunlarda o yok..vala silincede leke geçiyo..sonuctaaaa zamanla herşey eskiyorrr:)mobilyalarına uyuyorsa çok modern duruyor kesinlikle al derim cnm:)

bende ters cevırıp temızlemeyı dusundugumden buyuk ıstemıyordum
3.5 mt mecbur alıcam 2mt olanı cok kucuk odada
ama begendıgım modelınde enı buyuk koltugun altına gırıyor ozaman ezılır:KK43:
ama baktıgm tum shagylerde en sıkı ılmek gumussuyu ve dılek halıydı
royal kasmır saray hepsının shagylerıne baktım ılmek ve ıpı gumussuyu gıbı degıl
kafam cok karısık evı yenıden dosemek ne zormus tum halıları degıstırıyorum
senınkının markası ne? 6mt cok buyuk sen onu kaldırabılıyorsan ben 3.5 metreyı oo :KK70:

Son düzenleme:
cnmmmm 3.5 luklar çok hafif valla aşırı minyon ve güçsüz biriyimdir inan hop diye ters çeviriyorum..6mt lik agır onuda ters çeviriyorum ama zorlanıyorum..ben halılarımı kaşmirden aldım...çok memnunum:)ayda bi ters çevirip içinin temizlenmesi lasım..gecen ters cevirdim bisürü bşy dömküldüü en güzeli okdr şeyin içi,nde tertemiz durması:)elektrik süpürgesine zor alınıyor normla halıya göre:)ama deger valla o güzel manzaraya:)
bu arada benim annemde halısını kestirippp overlok yaptırdıı çok güzel duruyor :)

sarayın sembol serısını aldım nıhayet bır odama 1 aydır kullanıyorum herkes cok begendı sımdılık problem yok gıbı ama sagyy halıalrda renkten dolayı sorun yasadım ıstedıgm rengı bulup alamadım
nem acıklaman ıcın cok sağol shagy halılarımıda alınca yıne yazarım
halılarımı alınca yıne yazarım bakalım shagyyler nasılmıs:)

X