Lekeler, Çiller Yanık İzlerini Geçiren Reçeteler Buraya...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kocakarı ilaçları diye bahsettiğin nedir? Yazar mısın lütfen. :26:

1,5 ay bacağım da nerdeyse hiç iyileşme olmadı tanınmıcak halde simsiyahtı yanan derilerimi de almışlardı sağ bacğım komple bu şekildeydi sonra domuz yağı sürdüm hiç sürmek istememiştim mikrop kaparım diye ama bi yandan da belkimi dedim ilk sürmemde farketti onu sürdükten 1 hafta sonra ayağa kalktım topallıyarakta olsa şükür hiçte iz kalmadı şuanda bacağımda :KK16: ama çok zor günler atlattım

1,5 ay bacağım da nerdeyse hiç iyileşme olmadı tanınmıcak halde simsiyahtı yanan derilerimi de almışlardı sağ bacğım komple bu şekildeydi sonra domuz yağı sürdüm hiç sürmek istememiştim mikrop kaparım diye ama bi yandan da belkimi dedim ilk sürmemde farketti onu sürdükten 1 hafta sonra ayağa kalktım topallıyarakta olsa şükür hiçte iz kalmadı şuanda bacağımda :KK16: ama çok zor günler atlattım

Domuz yağı çok faydalıymış yanık için biliyorum ama onu bulmak mesele. :KK43:(

Domuz yağı çok faydalıymış yanık için biliyorum ama onu bulmak mesele. :KK43:(

bizim burda macırlar var onlardan yiyenler var sanırım bilmiyorumda onlar vermişlerdi bizede kokusu çok kötü diyolarda o kadarda kötü kokmuyodu açıkçası eğer sizinde öyle tanıdığınız varsa bulurlar

benım yanım ızım yok ama haftaya amelıyat olcam amelıyat ızı ıcınde gecerlımıdır bu yazdıklarınız cunku amelıyat sonrası ız daha farklı yada bır tavsoyenız varmı sımdıden tesekkurler

benım yanım ızım yok ama haftaya amelıyat olcam amelıyat ızı ıcınde gecerlımıdır bu yazdıklarınız cunku amelıyat sonrası ız daha farklı yada bır tavsoyenız varmı sımdıden tesekkurler

Contratubex öneriliyor bu izler için.
Ben de 1 yılım dolduktan sonra yanık izim için alıp kullanacağım.
Çok etkiliymiş.

arkadaşlar size önerim gayet basit.benim küçükken tuvalet kağıdının naylon paketleri olur ya komşunun kızı ben uyurken yakıp yüzüme atmıştı.. yüzüm alevler içerisinde annemin yanına gittim. ıslak çamaşırla söndürmüştü ama yüzümün yarısı yandı ve saçlarım..sonra babam doktora götürdü ömür boyu kızarık buruşuk kalır dedi.babam annem vazgeçmedi tabi.
işin sırrı yumurta. babam her akşam 1 2 yumurtayı(sarısı) yakıp içinde kalan o azıcık sıvıyı yüzüme sürdü. şuan tek bir izim yok :) aynısı ablamın kaynar su dökülen bacağına da yapıldı onda da iz yok :)
:KK34:

Arkadaşlar ben yara izlerinden dolayı uzun kol giyinmek zorunda kalmıştım.Yaz aylarında uzun kol giyinmek gerçekten çok zordu.Zordu diye biliyorum çünkü bu yaz tamamen bu dertten kurtuldum.Bu kurtuluşumu SİNDY ESTETİK de SUNA HN a borçluyum .BURADAN suna hanımın yerini bilen ve tedaviye başlayacak olanlara buradan konu ile ilgili bilgi verebilirim çünkü ben 2 yıl kış sezonu boyunca tedavi olup lekesiz ve yara izi geçmesine imkansız diyebileceklere örnek olarak tüm soru ve aklınızdaki sorulara yanıt olabileceğime inanıyorum herkese saygılar

benimde yüzümde küçücük bir çizik vardı madecassol süreyim dedim ilaç cildimi yaktı böyle saydam gibi yuvarlak bişeyler var bu sorunu nasıl giderebilirim hangi cildiye soktoruna hangi reçeteye başvurmalıyım sizce?
ayrıca diğer yanağımda da bi arkadaş çakmak tutmuştu o zamandan beri güneşe çıkınca yanıyor hafif hafif beyazlıklar var renk değişmiş orada ona da madecassol sürdüm ama daha beter yaptı...o beyazlıklar geçer mi?

arkadaşlar ben bu sayfaya yeni katıldım herkese slmlar..benim de derdim yüzümdeki hamilelik (melesma) lekeleri..kızım 6 yaşında ve ben 6 senedir bu lekelerle ugraşıyorum..denemediğim kalmadı ama ıı ıı hiç bişi geçiremedi..benim size sormak istediğim şu aceba yanık izlerini geçiren bu yumurta yagı benim cildimdeki hamilelik izlerini lekelerini de geçirir mi ..ne olur bu konu hakkında gerek sayfa yöneticilerincden gerekse siz sayfa üyelerinden yardım bekliyorum ..şimdiden teşekkürler ..

Arkadaşlar ben yara izlerinden dolayı uzun kol giyinmek zorunda kalmıştım.Yaz aylarında uzun kol giyinmek gerçekten çok zordu.Zordu diye biliyorum çünkü bu yaz tamamen bu dertten kurtuldum.Bu kurtuluşumu SİNDY ESTETİK de SUNA HN a borçluyum .BURADAN suna hanımın yerini bilen ve tedaviye başlayacak olanlara buradan konu ile ilgili bilgi verebilirim çünkü ben 2 yıl kış sezonu boyunca tedavi olup lekesiz ve yara izi geçmesine imkansız diyebileceklere örnek olarak tüm soru ve aklınızdaki sorulara yanıt olabileceğime inanıyorum herkese saygılar

merhabalar birsey sormak ıstıyorum sıze benıme bır ılactan dolayı yzuum yandı dığıller vardı yuzumde verrutol adında bır ılac kımyasal yanık oldu doktor ılac verdı 1 hafta ıcınde dokuldu ancak pembemsı derı gunesnde etkısıyle kahvernegı bır hal aldı ve acık tenlıyım. acaba bu tur yanık lekesıne ne ıyı gelebılır sımdıden tesekur ederım

eski yanık izim için kantaron yağı kullandım gerçekten fayda etti eskisine göre bayağı fark oldu kesinlikle tavsiye ediyorum hemde kaç yıllık 2. derece ve geniş alan olan yanık izimi hafifletti

arkadaşlar ben bu sayfaya yeni katıldım herkese slmlar..benim de derdim yüzümdeki hamilelik (melesma) lekeleri..kızım 6 yaşında ve ben 6 senedir bu lekelerle ugraşıyorum..denemediğim kalmadı ama ıı ıı hiç bişi geçiremedi..benim size sormak istediğim şu aceba yanık izlerini geçiren bu yumurta yagı benim cildimdeki hamilelik izlerini lekelerini de geçirir mi ..ne olur bu konu hakkında gerek sayfa yöneticilerincden gerekse siz sayfa üyelerinden yardım bekliyorum ..şimdiden teşekkürler ..

Selamm...
Ben çok küçükken annemin kullandığı bir ürün vardı Niya Derme.
(Diadermine değil dikkatinizi çekerim karışma olmasın.) Tonik ve dışı mavi küçücük birkutusu vardı. Onu uzun süre kullanıp faydasını gördü yüzünde parlama ve açılmalar oldu rengini eşitledi ve lekeler geçmeye başladı.. Birde güneş kremi kullanmayı ihmal ettirmedim artık bu onun lekelerini azdırıyodu..
Sana atıyım bi sor eczaneye bi dene istersen.. Gece ve gündüz kremi vede tonik.En sağ daki tonik ve en soldaki mavi küçük krem.

$NIYADERME-YUZ-BAKIM-SETI__41796713_0.jpg

Asıl konuya burdan gözatabilirsin. http://www.kadinlarkulubu.com/lekeler-ciller-cilt-rengi-sorunlari/258520-niyaderme-ilaci.html

Son düzenleme:
Kızlar gögüslerimin üstünde yazdan kalma yanık+tahris izi var. Cok kotu durumdaydi o yaralar, doktor hanim bile sasirmisti. Yaralar ilacla gecti ancak izleri kaldi. Cig et gibi pembe o kadar kotu duruyor ki. Hayir yanlis da anlasilabilir cunku askili atlet giyiyorum sık sık ve gorunuyorlar zaman zaman. Doktor bir merhem verdi ancak devlet odemiyor ve 79 tl. Dermajel galiba adı. Simdilik butcem yetmiyor onu almama, sizin onerileriniz var mi?

yanıklara en iyi çözüm aloe vera die biliyorum kızlar bi ara benim yiğenin bacağına sıcak demlik düşmüştü bacak komple yanıktı bi arkadaş tavsiye etti forever living aloe vera lı kremleri 4 gün sürdük 5. gün hiç bişi kalmamıştı...

Kızlar gögüslerimin üstünde yazdan kalma yanık+tahris izi var. Cok kotu durumdaydi o yaralar, doktor hanim bile sasirmisti. Yaralar ilacla gecti ancak izleri kaldi. Cig et gibi pembe o kadar kotu duruyor ki. Hayir yanlis da anlasilabilir cunku askili atlet giyiyorum sık sık ve gorunuyorlar zaman zaman. Doktor bir merhem verdi ancak devlet odemiyor ve 79 tl. Dermajel galiba adı. Simdilik butcem yetmiyor onu almama, sizin onerileriniz var mi?

Estetik ceraha gidip yazdırırsan devlet ödüyormuş.
Contratubex diye bir krem benim dediğim.
7yıllık yanığı olan bir komşumuzun bile izi geçmiş bunu kullanınca.
Normalde fiyatı 60civarı sanırım.

ben 2 yasında kaza sonucu sol tarafımda 3.dereceden yanık izi var cok derin değil ama gözle görülüyr ve bu canımı cok cok cok sıkıyor kesin çözüm arıyorum amelıyat veya baska bi çözüm ama kesin çözüm arıyorum, bilen varmı????????

Sevgili VivaLaJuicy ve CONTRATUBEX'i tavsiye eden diğer arkadaşlar,
Yüzdeki 5 günlük yanığa da kullanılır mı bu krem yoksa kullanmak için yanığın üzerinden çok uzun zaman mı geçmesi gerekiyor?

X