Lekeler, Çiller Yanık İzlerini Geçiren Reçeteler Buraya...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
1,5 ay bacağım da nerdeyse hiç iyileşme olmadı tanınmıcak halde simsiyahtı yanan derilerimi de almışlardı sağ bacğım komple bu şekildeydi sonra domuz yağı sürdüm hiç sürmek istememiştim mikrop kaparım diye ama bi yandan da belkimi dedim ilk sürmemde farketti onu sürdükten 1 hafta sonra ayağa kalktım topallıyarakta olsa şükür hiçte iz kalmadı şuanda bacağımda :KK16: ama çok zor günler atlattım

mrb canım ya sen domuz yağını eritip mi sürdün bana kati verdilerde bide ne sıklıkla sürdün canım tarif edermsisn fazla sürsek zararı olur mu ne kadar süre kullandın acaba cvp yazarsan sevinirim

mrb canım domuz yağını kullandın mı sen yanığa fazla sürsek zararı olur mu bide nekadar sürede izleri geçirio bilyomusun

Aşırı kalın bir tabaka halinde sürmene gerek yok, gün içerisinde fırsat buldukça sür. Çok kısa süre içerisinde etkisini gösteriyor zaten. Yanığın boyutunu bilmiyorum ama hiçbir şekilde iz kalmadığını söyleyebilirim. =))

Aşırı kalın bir tabaka halinde sürmene gerek yok, gün içerisinde fırsat buldukça sür. Çok kısa süre içerisinde etkisini gösteriyor zaten. Yanığın boyutunu bilmiyorum ama hiçbir şekilde iz kalmadığını söyleyebilirim. =))

küçükken kardeşimin yüzüne soba patladı resmen yüzü eridi diyebilirim 3 . sınıfa gidiyordu doktora gittiler acil. Yüzüne pansuman yapılmış eve geldi. Herkes yüzünde iz kalacağını söyledi. Annemin yaşlı bir arkadaşı vardı o iki yumurta sarısını çok kısık ateşte yakarak turuncu yağını çıkarıp anneme verdi. Tavada yandığı için atılıyor. Annem hergün hafifçe ılık sabunlu suyla kardeşimin yüzünü yıkadı ve bu yağı aksatmadan kardeşimin yüzüne sürdü birkaç haftada cildi iyileşti ve bir tane bile iz yok şuanda. Şidetle bu yağı öneririm evde herkes kendi yapabilir yumurta sarısı yandıkça turuncu bir yağ çıkıyor. Tavaya yağ falan koyulmuyor çok kısık ateş olması gerekiyor.

malesef iki hafta önce bende yandım:KK43:ellerimin üstü sol kolum dirsek üstüne kadar yandı kızartma yaparken bi anda oldu herşey..sonuç 2. derece yanık:KK43:hemen acile gittim yanan derileri soyup sardılar dayanılmaz acılar çektim. şimdi ağrı kalmadı ama çok üzülüyorum elimde kolumda kötü izler kalıcak diye:KK43:böyle bi durum yaşayayan varmı.. nasıl bi süreç geçirdiniz.. ne kadar sürede iyileştiniz..morale ihtiyacım var:KK43:

öncelikle geçmiş olsun..eğer çok derin değilse iz bırakmadan zamanla geçebilir ama biraz uzun bi süre gerekebilir ..bozma moralini:)
ha bi de kesinlikle oynamaman gerekiyo :KK66:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
öncelikle geçmiş olsun..eğer çok derin değilse iz bırakmadan zamanla geçebilir ama biraz uzun bi süre gerekebilir ..bozma moralini:)
ha bi de kesinlikle oynamaman gerekiyo :KK66:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkür ederim gördükçe kötü oluyorum:KK43: nasıl geçicek bilmiyorum inşallah dediğiniz gibi olur

malesef iki hafta önce bende yandım:KK43:ellerimin üstü sol kolum dirsek üstüne kadar yandı kızartma yaparken bi anda oldu herşey..sonuç 2. derece yanık:KK43:hemen acile gittim yanan derileri soyup sardılar dayanılmaz acılar çektim. şimdi ağrı kalmadı ama çok üzülüyorum elimde kolumda kötü izler kalıcak diye:KK43:böyle bi durum yaşayayan varmı.. nasıl bi süreç geçirdiniz.. ne kadar sürede iyileştiniz..morale ihtiyacım var:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlım geçmiş olsun benim de oğlum yandı 2. Derecenin derini neredeyse 3 tü. Ilk önce bol silverdin sonrasında Aqua cell ag adında gümüş nitrat içeren keçe gibi birşeyle yaranın üstü kapatıldı ve o 1 hafta 10 güne düşünce kantaron yağı ile sabah akşam masaj yaptım ve Mayıs gibiydi o sene yaz boyu güneşe çıkarmadım renk farkı olurmuş çünkü kırmızı kantaron'un yağı canım ciltle ilgili her derde deva

Tatlım geçmiş olsun benim de oğlum yandı 2. Derecenin derini neredeyse 3 tü. Ilk önce bol silverdin sonrasında Aqua cell ag adında gümüş nitrat içeren keçe gibi birşeyle yaranın üstü kapatıldı ve o 1 hafta 10 güne düşünce kantaron yağı ile sabah akşam masaj yaptım ve Mayıs gibiydi o sene yaz boyu güneşe çıkarmadım renk farkı olurmuş çünkü kırmızı kantaron'un yağı canım ciltle ilgili her derde deva

çok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun şimdi nasıl durumu peki izleri geçti mi..doktorum banada güneşten korumam gerektiğini söyledi.sargılar açıldıktan sonra contractubex isminde bi krem kullanıcam izler için. bir çok kişi kırmızı kantaron yağını önermiş bende kullanmayı düşünüyorum umarım banada faydası olur:KK43:

çok teşekkür ederim sizede geçmiş olsun şimdi nasıl durumu peki izleri geçti mi..doktorum banada güneşten korumam gerektiğini söyledi.sargılar açıldıktan sonra contractubex isminde bi krem kullanıcam izler için. bir çok kişi kırmızı kantaron yağını önermiş bende kullanmayı düşünüyorum umarım banada faydası olur:KK43:

Hiç bir iz kalmadı inanılmaz kantaron ve güneşe çıkmamak sayesinde

Yanıkta ilk müdahale en önemli aşamadır.Sürekli ocakta maşa yaparken lazer epilasyon sonucu yanıkla başı derde girenlere tavsiye edeceğim ürün Healtha isimli bir hidrojel acıyı 10 dakika içinde tamamen alır su toplamasını engeller isteyen üyelere denemeleri açısından ücretsiz olarak gönderebilirim.

Kızlar bende operasyon sonrası göğsümde flaster yanığı oluştu resmen.dr um terramycin sür dedi ilk zamanlar yara geçince sarı kantoron ve cıcaplast B5 diye bir krem kullanıyorum 10 gündür ama iz hala duruyor bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı?

X