İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

ayyy kızlar notlarınız çok güzel darısı başımıza bizimde yarın ingilizce vede fende sınavı varmış biraz tekrar yaptık çook heycanlı benim kız bakem ne olacak

ayyy kızlar notlarınız çok güzel darısı başımıza bizimde yarın ingilizce vede fende sınavı varmış biraz tekrar yaptık çook heycanlı benim kız bakem ne olacak

Hadi başarılar.Bizim ufaklık hiç çalışmadan giriyor sınavlara.Bana söylemeyi unutuyor her defasında..:KK36:

Performans ödevlerimiz geldi akşam.Sosyal Bilgiler, "Sözlü Tarih Yöntemi Kullanarak Ailenizin Tarihini Yazın" 1 Aralığa kadar.Fen Bilgisi" İnsanların maddeyi nasıl değiştirdiklerini araştınız.bir madde seçerek,aşama aşama değişimini anlatınız." 29 Kasıma Kadar. Fen Bilgisi uğraştıracak sanıyorum.Veli Bilgilendirme Sistemine de bakabilirsiniz arkadaşlar.bu hafta ara karneler verileceği için bizim öğretmenimiz girmiş notlarımızı.
Din Kültürü :95
Fen :95
Matematik :100
Trafik : 96
Türkçe : 98
Sosyal :88

ara karnemi :KK52:biz daha 2 sınav olduk yarın matematik var daha diğer derslerden olmadılar nasıl alacaklar karneyi :KK53:rapsodi maşallah notlarınız süper darısı başımıza kızım fenle ingilizce iyi geçti diyo bakıcaz artık matematik yarın kızım çok seviyor ama bakalım ne kadar anlamış :82:bu arada yeni smilere bayıldımmmmmm :86::78:

ara karnemi :KK52:biz daha 2 sınav olduk yarın matematik var daha diğer derslerden olmadılar nasıl alacaklar karneyi :KK53:rapsodi maşallah notlarınız süper darısı başımıza kızım fenle ingilizce iyi geçti diyo bakıcaz artık matematik yarın kızım çok seviyor ama bakalım ne kadar anlamış :82:bu arada yeni smilere bayıldımmmmmm :86::78:

evet bende önceki konulara baktım da yazılıları tamamlanan bir tek biz varız sanırım.hızlı bizim öğretmenimiz.bu iyi mi kötü mü emin değilim.hatta din kültüründen 2 defa yaptı:)ilk yazılı notları sınıf genelinde düşük olduğu için.evet notlarımız iyi çok şükür. ama bu ilk notlara güvenmemek gerekir diye düşünüyorum.çünkü ilk yazılılar olduğu için sorumlu oldukları ve çalışmaları gereken konular azdı.önemli olan bundan sonraki yazılılar.konular iyice artacak.Rabbim hepimizin çocuklarına zihin açıklığı versin.ha bu arada vitamin paketinin çok faydasını gördük biz.okulda işlenen konuları günü gününe tekrar etti.gelecek konulara vakit buldukça baktı.görsel ve eğlencesi olan bir anlatımı var.teşvik ediyor çocuğu.konu sonlarında değerlendirmeleri var.tavsiye ederim.

Büyüğümün de küçüğümün de notları girilmemiş henüz.Bu ne hız rapsodi?..:)

kızlar nereye giriliyo bu notlar ya, merak ettim, bi link verseniz:KK28:

kızlar nereye giriliyo bu notlar ya, merak ettim, bi link verseniz:KK28:

Milli Eğitimin Bakanlığının sitesinde veli bilgilendirme sistemi var oradan çocuğunuzun tc kimlik numarasını ve öğrenci numarasını yazarak giriş yapıp, çocuğununzla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.google meb yazın çıkacaktır.

''Neden hala geometri işlemedik acaba herkes açıları bitirmiş?'' diye tereddütte kalmış arkadaşlara soruyorum,matematik kitabınıza bakarmısınız,geometri ve açılar kaçıncı ünitede?Sormam şu sebepten;geçen gün okul genelinde değerlendirme sınavı oldu bizim çocuklar.Test kitapçığını eve getirdiğinde inceledim ve matematikte iki bölüm olduğunu ve ikinci bölümün başında ''Ders kitapları geometri konularıyla başlayanlar çözecektir.'' yazdığını farkettim ve tabi ki benim oğlum o bölümde ki değil diğer bölümde ki doğal sayılarla ilgili soruların yer aldığı testi çözmüş
Burdan şu sonuç çıkıyor;ders kitapları iki türlü basılmış,birinde ilk konu geometri,diğerinde doğal sayılar.Üstelik geometri ve açılar konusu oğlumun kitabında 5. ünitede yer alıyor.Ya sizde durum nedir,bir bakın bakalım..:KK34:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar sizi başladığınız günden beri okuyarak takipteyim yazmak bugüne nasipmiş.Bi konuda yardıma ihtiyacımız var .matematik terimleri ile ilgili kare bulşmaca yapmamız lazım performans ödevimiz bu,sizede böyle bi ödev verildimi bilmiyorum ama yardımcı olursanız seviniriz:KK3:

Sevgili anneler çocugunuza nasıl ders yaptırıyorsunuz zira benimki ödevlerini yapmamak için tepinip duruyor, kıçına arada tokadı yese de umuru olmuyor. Sinir basıyor bana...

merhaba kızlar benim oğlumda 4.sınıfta geçen hafta her gün yazılı oldu .
Türkçeden 87
Fenden 90
Sosyaldan 95 almış
Matamatekte yarın açıklanır ben ondan daha heyecanlıyım
Salı günü dinden sınavı var dinden sınav olanlar var aranızda neler sormuş kızlar bilgi verseniz hmm :KK28:

Son düzenleme:
smeagol bizdede 5.ünitede geometri ama biz işliyoruz açıları falan :82:

Yorum yok o halde..:KK9:

merhaba arkadaşlar sizi başladığınız günden beri okuyarak takipteyim yazmak bugüne nasipmiş.Bi konuda yardıma ihtiyacımız var .matematik terimleri ile ilgili kare bulşmaca yapmamız lazım performans ödevimiz bu,sizede böyle bi ödev verildimi bilmiyorum ama yardımcı olursanız seviniriz:KK3:

Öyle bir ödev almadık ..:KK34:

Sevgili anneler çocugunuza nasıl ders yaptırıyorsunuz zira benimki ödevlerini yapmamak için tepinip duruyor, kıçına arada tokadı yese de umuru olmuyor. Sinir basıyor bana...

Allah kolaylık versin diyorum,çok şükür öyle bir problem yaşamadım hiç..:KK34:

rapsodi bugün ara karne aldınız mı:18: biz almadık haftaya mı acaba:KK76::82:

bende bu akşam oğluma sordum devran.ingilizce yazılısını olduktan sonra vereceklermiş sanırım.ya da ara karne değil de çocukların ilk yazılılardan sonra durumlarını görüşmek için toplantı yapacakmış öğretmenleri.

X