Sayfa: 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hamileleği çok kötü geçenler hadi burda destek olmaya birbirimize

1. Konu Sahibi : masum_pisi06 #11
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    benim de ilk 4 ay ayım kusmakla geçti resmen
    yemek yiyenleri gördükçe benim midem daha çok bulanıyordu
    ama geçiyor bebeğin hareket etmeye başlayınca geçiyor unutuyorsun
    sabrediceksiniz kızlar
    eğer çok kusuyorsanız dr söyleyin serum taksınlar
    ben serumlar takılıyordum

2. Konu Sahibi : masum_pisi06 #12
    hakkaten ya serum taktır bari onuda kuscak halin yokya masumpisicik..

3. Konu Sahibi : masum_pisi06 #13
    ah ah ben o bulantıları kızımda 9 ay çektim bitmedi gitti.Sabah kustum öğlen doğuma gittim

4. Konu Sahibi : masum_pisi06 #14
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    benim içtiğim su bile durmuyordu midem de
    serum takılıyordum hergün
    hem vitamin kouyorlar serumun içine bide biraz olsun rahatlatıyor serum
    çook kusuyorsan taktır bence

5. Konu Sahibi : masum_pisi06 #15
    canım senin için çok üzüldüm.ne yazıkki bazı gebelikler böyle geçiyo işte.ama sabırlı olmaya calış.biliyorum bulantı kusma çok kötü birşey amaa sabretmekten baska yapıcak birşeyin yok.tek önereceğim mideni aç bırakmamaya çalış.eğer yemezsen daha çok bulanacak ve kusacaksın.kuru ve tuzlu şeyler ye sadece.bulantı ilacı olarak her ne kullanııyosan fazla içmemeye çalış.sadece gaviscon şurup kullan.gebelikte en zararsız ilaç o.şikayetlerinin geçmesi dileğiyle...

6. Konu Sahibi : masum_pisi06 #16
    Giriş tarihi
    Jun 2010
    Alıntı bozo85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim içtiğim su bile durmuyordu midem de
    serum takılıyordum hergün
    hem vitamin kouyorlar serumun içine bide biraz olsun rahatlatıyor serum
    çook kusuyorsan taktır bence
    cnm serum taktırıorm zaten ama seruma bakıncada içim bulanıo ilgincim brz ama bebişler için katlancaz napalım

7. Konu Sahibi : masum_pisi06 #17
    merhaba arkadaslar, bende 9 haftalık hamileyim ve bulantısı olanları çok iyi anlıyorum, allah hepimize yardım etsin, az az ve sık sık yiyorum ama bi faydası yok, su içmek bile midemi bulandırıyor, gece bile bulantı ile uyanıp çubuk kraker yiyorum, nasıl geçecek bu günler, bir an önce problemsiz ve bulantısız günlere gelelim, çok komik ama her gece dua ediyorum allahım lütfen rahat bir uyku bulantısız uyanmamı nasip et die.gaviscon surubu dr um tavsiye etti diğer bulantı ilaçlarını kullanmayın bence. bir de dr um 20 dk da bir 2 lokma yiyip üzerine bir yudum su iç dedi, çalıştığım için o kadar sık yiyemiyorum ama h. sonları evde uyguladığımda faydalı olduğunu görüyorum, denemenizi tavsiye ederim kusmanızı engelleyecektir.umarım çok uzun sürmez doğuma kadar böle olursak ne olacak:(

8. Konu Sahibi : masum_pisi06 #18
    Alıntı masum_pisi06 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm serum taktırıorm zaten ama seruma bakıncada içim bulanıo ilgincim brz ama bebişler için katlancaz napalım
    masum pisi burda seni en çok anlayanlardan biri benim mide bulantısı kusma ekşime midede kazınma ne ararsan var bende inanılmaz dereceede ağır geçiyor herşey kokuyor canımdan çok sevdiğim eşimden bile tiksindim kimsenin bana yaklaşmasını istemiyorum ben 11. haftadayım ve bu ilk hamileliğin inanın 2.yi düşünmek ölüm gibi geliyor allahım bize yardım et....

9. Konu Sahibi : masum_pisi06 #19
    Giriş tarihi
    Jun 2010
    Alıntı su_su kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    masum pisi burda seni en çok anlayanlardan biri benim mide bulantısı kusma ekşime midede kazınma ne ararsan var bende inanılmaz dereceede ağır geçiyor herşey kokuyor canımdan çok sevdiğim eşimden bile tiksindim kimsenin bana yaklaşmasını istemiyorum ben 11. haftadayım ve bu ilk hamileliğin inanın 2.yi düşünmek ölüm gibi geliyor allahım bize yardım et....
    bende öle diorm bunu doğurayım sağ salim inşl ikinci fln olmıcak die ilk defa b gece kusarak uyandım ya insan uykdan da kusarak mı kalkar ağlıorm artık hep

10. Konu Sahibi : masum_pisi06 #20
    canım bak bende senin gibiydim başlarda tabi şimdi hala geçmedi ama sadece sabahları oluyo kusmam
    yatağının yanında yiyecek bişeyler bulundur tatlı yiyebiliyosan bal pekmez gibi tuzlu yiyosan kraker bulundur sabah yataktan kalkmadan bunlardan birini ye sakın aç karna su içme bu daha çok kusmana sebep oluyo sürekli ye ağzın hiç boş kalmasın meyve kuruyemiş meyve suyu falan iç gece uyanıncada ballı süt iç ben şuan 19 haftalık hamileyim eskisine göre çok iyiyim biraz sabır inan herşey çok güzel olucak Rabbim bebeğine sağlık versin moralini bozma unutma psikolojik olarak ne kadar rahat olursan bebeğinde doğunca o kadar rahat olucak

Sayfa: 2/4 İlkİlk 1234 SonSon