Maske Tarifleri Pamuk Gibi Cilt Için Kabak çekirdeği Yaği Ve Ceviz Yaği

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ECRXIXNA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
112
2
ARKADAŞLAR BENİM CİLDİM ÇOK KURU VE PULLANMALAR OLUR.AMA ARTIK BUNUNDA ÇARESİNİ BULDUM KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI ALDIM HEM SAÇ İÇİN HEMDE CİLT İÇİN DOĞAL NEMLENDİRİCİ.
GECE YATMADAN ÖNCE SÜRÜYORUM CİLDİME SABAH KALKTIĞIMDA PAMUK GİBİ OLUYO AYRICA YÜZDEKİ KIRIŞIKLIKLARADA DEVAYMIŞ.SAÇIMADA SÜRECEĞİM...

BİDE CEVİZ YAĞI ALDIM AMA ONU DAHA KULLANMADIM ODA AYNI ÖZELLİKLERE SAHİP Bİ ARTISI VAR YÜZDEKİ LEKELERİ ZAMANLA ORTADAN KALDIRIYORMUŞ HANİ SİVİLCE İZLERİ VS.OLANLAR İÇİN...

DENEMEKTEN BİŞEY KAYBETMEYİZ....:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ASLINDA TÜM DERTLERİN ÇARESİ DOĞADA GİZLİ BULMASINI KULLANMASINI BİLENEyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

canım paylaşımın için tşk.bu ceviz yağı sadece yüzdeki lekeler içinmi benim omuzlarımda güneş lekeleri var çil gibi sinir oluyorum acaba bildiğin başka şeyde varmı

tatlısenizcim benimde senin gibi omuzumda güneş lekeleri var ve çok sinir oluyorum . geçen hafta sigortada cildiye bölümüne gittim bi sprey verdi ama hiç faydası yok . o konuda bilgilendiğinde banada haber verirsen çok sevinirim.

bitterciğim bende doktora gittim bana eczane yapımı bi krem verdiler günlerce sürdüm soydu fakat soyulan yerler yara oldu kestim üstelik hiçte faydası olmadı bide onun acısı çekmesi caba

ayy negüzel bilgiler bunlaar :))) ben internette görmüştüm bu yağı ama neye yaradığını pek anlamadığım için almamıştım keşke alsaymışım ama şimdi cok pişman oldum.kızlar bide güneş kremi niyetine susam yağını da deneyebilirsiniz spf 45 faktöre eşdeğermiş koruması:)) tekbasına güvenemem dersiniz gündüz veya güneş kreminizle karıştırıp ta sürebilirsiniz ben karıştırı kullanmaya başladım cok ii koruyacağından eminim

canım paylaşımın için tşk.bu ceviz yağı sadece yüzdeki lekeler içinmi benim omuzlarımda güneş lekeleri var çil gibi sinir oluyorum acaba bildiğin başka şeyde varmı

CNM GÜNEŞ LEKELERİNİ BİLMİYORUM AMA İSTERSEN Bİ DENE .BEN CEVİZ YAĞINI DAHA DENEMEDİM DENİCEM SADECE ARAŞTIRMALRIMA GÖRE LEKELERE VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOMUŞ.KATI Bİ YAĞ ISITMAK LAZIM FIRSAT BULUP YAPAMADIM İÇİN DAHA TECRÜBE EDEMEDİM.ŞİMDİLİK KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI SÜRÜYORUM YÜZÜME NEMLENDİRİCİLERİ RAFA KALDIRDIM .ÇOK GÜZEL YAPIYO CİLDİMİ.

Deneme tahtasina donduk vallahaaaa,pilavdan donenin kasigi kirilsin,pes etmek yok,denemeye devam,kozmetik devlerinin yapamadigini biz yapacagiz goreceksiniz,kizlar lekeler icin retinol oneriyorlar ama uzun vadede sonuc veriyor,benden soylemesi,bugun aldim deneyecegim.

kabak çekirdeği yağını kardeşim kullanıyr çokda memnun ayrıca lavanta yağını da gündüxleri tonik olarak kullanıyorçok harika ikili olduklarını söyledi benden söylemesi)

valla bi çok kozmetik maddesinden iyidir. içinde bi sürü kimyasallar var bi yandan yaparken diğer yandan bozuyorlar. şu kabak çekirdeği yağını bende bi deneyim. yüzüm kuruyor, hatta bazen pul pul oluyor.. karma bi cilt tipim var. kıslar peki nerden buluyoruz bu yağları?

Çok üzgünüm çoook
bitterciğim bende doktora gittim bana eczane yapımı bi krem verdiler günlerce sürdüm soydu fakat soyulan yerler yara oldu kestim üstelik hiçte faydası olmadı bide onun acısı çekmesi caba

valla seniz abla gercekten denek gibi olmusun yan etkileri de cabası.dikkat et abla kendine

artık yalnız aktarlarda eczanelerde değil marketlerde avm lerde bile bulunuyor

arkidişim benim yüzümde talaş gibi kup kuru nişanlım elini yüzüme sürücek diye korkar oldum çok sert kuru aynı talaş ...acaba yumuşatıp pambıkkk gibi yaparmı

can arkadaşlar ben kabak çekirdeği aldım bağırsak sistemi için ve prostat için dedi aktar
cilt için demedi kafam karıştı

kullanıp memnun kalan arkadaşlar varmıbilmiyorumkismile

can arkadaşlar ben kabak çekirdeği aldım bağırsak sistemi için ve prostat için dedi aktar
cilt için demedi kafam karıştı

kullanıp memnun kalan arkadaşlar varmıbilmiyorumkismile

benımde yuzum aynı oyle yaaa talaş gıbı bı çare buldunmu sen canım:sinifsinif:

arkadaşlar 4 gündür kabak çekirdeği yağı kullandım.yüzümde evet yumuşama oldu ama suratım kırmızı oldu Allahtan tek yanaklarıma sürüyordum sadece yanaklarım kırmızı oldu heydi gibiyim iyimi kötümü bilemedim

biraz yumuşattı ama cildimin rengini değiştirdi ben kullanmayı bıraktım arkadaşlar kabak çekirdeği yağını ...off tekkrar talaş yüzüme geri döndüm ne olurdu pambık gibi olsa

X