B12 vitamini kilo aldırır mı ?

Hanımlar bende bu aksam b12 ignesiyle siftahımı yaptım ilk bir hafta her gün sonra haftada bir sonrada ayda bir olarak sürdürecegim.
Aynı zamanda demir eksikligim de var..
Teyzem kullandı b12 ignesi 42 kiloydu hala aynı kiloda!
Demir eksikligi icin ilac ta kullandı hem bilemiyorum bünyeyle alakalı olsa gerek bende kilo almak hic istemiyorum.. :26:

bana da verdi doktor. normal değerler 500 olmalıymış 159 çıktı benim ki. ramazan olduğu için başlamadım bayramdan sonra inşallah. önce 5 gün sonra 5 hafta sonra 5 tane 15 günde bir ve sonra da ömür boyu ayda 1... bende kilo yaparsa diye korktum ki zaten 74 kiloyum. psikiyatristim ciprolex verdi onu kullanıyorum çok iştahsızlık yaptı. kan değerlerime de o baktırdı. o kadar rutin kan veririrm ama b12 ye bakan olmamıştı hiç. diğer değerlerim yine normal çıktı çok şükür. rabbim hepimize şifalar versin inşallah amin

benim dönemsel saç dökülmelerim olur çok fazla 3 yıl önce gittiğim cildiye doktoru kan testi yaptıktan sonra b12 vitamini iğnesi verdi çok faydasını gördüm kilo da aldırmadı sanırım önce 5 gün üstüste sonra haftada bir sonra ayda bir sonra yılda bir vuruluyordum yine başlayacağım aynı doktora gidip muayene olup

Kızlar merhaba, daha önce soruldu mu bilmiyorum ama solgarın vm 2000ini alan, kullanan oldu mu? Diyete ve spora başladım da kilo vermemi zorlaştırır mı ya da daha kötüsü kilo aldırır mı? Yoksa sadece iştah mı açıyor? Bilgilendirirseniz sevinirimm..

X