Rejim değil seks yap!

Madamiks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
7.271
59
Sevişmek süreye ve kişilerin tercihlerine göre çeşitli oranlarda kalori yaktırıyor. Cosmotürk'teki habere göre işte örnekler:

Partnerini soyan bir kişinin harcadığı enerji 12 kalori.

• Giysiler kolay çıkıyor, düğmeler kolayca açılıyorsa harcanan kalori 8’e düşüyor, ancak tek el kullanılırsa kalori yine 12’ye çıkıyor.

• Soyma işlemi ‘dişlerle’ yapılıyorsa, soyan kişi 87 kalori kaybediyor.

• Çiftlerden biri bir oyuna sürüklerse harcanan kalori de 187’ye kadar çıkabiliyor.

• Seviştikten sonra yatakta gevşemek de enerji harcatıyor.

• 18 dakikalık yoğun seks aktivitesi, büyük bir dilim çikolatalı pastaya denk.

• Bir şişe beyaz şarabı yakmak için ise 52 dakikalık bir masaj seansı gerekli.

• 53 dakikalık Fransız öpücüğü 1 ‘çizburgere’ bedel.

• Peynirli ve domatesli pizzanın yarısını yakmak için ise 26 dakika aralıksız seks ve bir orgazm gerekli

alıntı

denemek lazım yorucu olacak ama kaydirigubbakcemileaklinialirimsmile

Ne kadar yorgunluk o kadar yağ yakma..
incelmek için değer bence..
Ne diye aç kalıyoruz değilmi?Götürürüz su böreklerini,baklavaları arkasından seks..kaydirigubbakcemile2

sayısal olarak harcanan kaloriler konusunda tam emin olamasam da hayatımda cinsel yönden aktif olduğumuz her dönem hep formdaydım,
şimdi ise ikizlerim dolayısıyla nadiren görüşebildiğim eşimle,ikimizde de kilolar alıp başını gidiyor,
şu aktiviteleri hızlandıralım bari sempatiksalakcinni:KK1:

sayısal olarak harcanan kaloriler konusunda tam emin olamasam da hayatımda cinsel yönden aktif olduğumuz her dönem hep formdaydım,
şimdi ise ikizlerim dolayısıyla nadiren görüşebildiğim eşimle,ikimizde de kilolar alıp başını gidiyor,
şu aktiviteleri hızlandıralım bari sempatiksalakcinni:KK1:

Bak şu ikizlere nelere sebep oluyorlar,allah analı babalı büyütsün canım,
Ben kilo alan arkadaşlarıma hep tavsiye ederim,bu aralar yine boşlamışsın derim ve haklı olduğumu söylerler..
Hanımlar hareketsizlik kilo yapıyor oysa üşenmeyip seks yapsanız değme spora taş çıkartır valla..

Ayrıca sevişme esnasında (tek eşli çiftlerde) birbirine karışan terler bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyormuş.

Bak şu ikizlere nelere sebep oluyorlar,allah analı babalı büyütsün canım,
Ben kilo alan arkadaşlarıma hep tavsiye ederim,bu aralar yine boşlamışsın derim ve haklı olduğumu söylerler..
Hanımlar hareketsizlik kilo yapıyor oysa üşenmeyip seks yapsanız değme spora taş çıkartır valla..
yok yok bu böyle gitmez zaten,
diyete başmalıştım,spora da devam ama bu başka oluyor :kedi:
aynen öyle canım,ben de teyid edeyim haklısın,
ooooohhhh aşk olsun,form olsunkaydirigubbakcemile2
Ayrıca sevişme esnasında (tek eşli çiftlerde) birbirine karışan terler bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyormuş.

akannehir sempatiksalakcinni :içelim:

Düşünerek yaparsak etkili olur mesela tek elle soyunmak 12 kalori,
kaydirigubbakcemile2

Düşünerek yaparsak etkili olur mesela tek elle soyunmak 12 kalori,
kaydirigubbakcemile2

delikafadulden :roflol:
sadece kurallara ve burdaki kalori puanlarına bağlı kalmamadan,pozisyonları da değerlendirin kafanızda sengözlerimebaksanab :KK1:

Düşünerek yapmaktan kastım zor hareketleri tercih ederek fazla kalori yakmak,hatta bir gazetede okumuştum kadın spor amaçlı eşiyle ilişkiye giriyor ve günde 5 kere...:kedi:

o kadar da hangi hareket ne kadar kalori yakar demek istemedim canımsempatiksalakcinni
5 öğün demek,üç ana,iki ara öğünnn demek kaydirigubbakcemile3

o kadar da hangi hareket ne kadar kalori yakar demek istemedim canımsempatiksalakcinni
5 öğün demek,üç ana,iki ara öğünnn demek kaydirigubbakcemile3

Ama seksten sonra acıkmak ya da canın tatlı istemek yok..bir büyük bardak su yeter yerimseniben

X