Remington D 1001 Spin Curl Bukle Yapma Aksesuarlı İyonik Saç Kurutma Makinesi

vimjo_moderator1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
695
0
sgremd1001_105.jpg

•1800w
•3 kademeli ısı ayarı
•Soğuk hava
•İyonik seramik ızgara(anti-statik)
•Çıkartılabilir filtre
•Asma Halkası
•Fön başlığı
•Spin Curl (Bukle yapma )aksesuarı

Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız

Son düzenleme:
ben kullandım canım...özellikle seramik ızgara olması güzel..saçlara kesinlikle zararı yok...memnunum açıkçası..fiyatıda abartılı değil

bende bunu denemek istiyorum ama yaşadığım şehirde bulamadım kullanan varmı acaba

reklam bölümünde vimjoya bak istersen...internetten araştırmada yapabilirsin korgoyla gönderim yapan firmalar var

ben kullanıyorum kurutma gücü çok iyi çok memnunum ama bukle veren aparatını bi kere kullandım gerçekten dalga veriyo ama benim saçımda pek kalıcı olmadı tavsiye ederim

bende spariş ettim site ismi veremiyorum çok uygun fiyata aldım.

saç kurutma makinasına ihtiyacım vardı yanında ki bu aparatı görünce ilgimi çekti.

geldiğinde denediğim zaman yorumumu yazarım.

makinam elime ulaştı hemen denedim . Güzel bir alet. Benim saçlarım çok düz olmasına rağmen dalga dalga yaptı.

Isısı da oldukça iyi . Tavsiye ederim.

merhaba kızlar ben aldım cok güzel ama perma yaptırdığım için istedğim gibi olmadı. 10 gün önce aldım bir kez kullandım. düz ve hafif dalgalı saçlarda güzel oluyor. almak isteyen olursa uygun fiyata vereceğim :)

makinam elime ulaştı hemen denedim . Güzel bir alet. Benim saçlarım çok düz olmasına rağmen dalga dalga yaptı.

Isısı da oldukça iyi . Tavsiye ederim.

saç kurutma makinesi almak istiyorumda wigosu için yoksa bundan mı alsam kararsız kaldım dalga yapıyormu

X