geyşa ruhlu olmak???

ya kızlar..benim kafama takılan birşey var erkekler iç çamaşıra güzel giyinmeye önem verirmi?dün yaşlı bir teyze ceyiz yerleştiren komşu kızına aman boşa almışın bu çamaşırları erkek buna bakmaz..yazık masraf yapmışın dedi..varmı gerçeklilik payı pekiiy.

hemde nasıl önem verirler sempatiksalakcinni o teyze yaşamamışki bilmiyor demekki vitrinde görünce ağzımız yamuluyor bazen bide giyinip eşinin karşısına çıktığını düşünsene delikafadulden aklinialirimsmile

yaslı teyzeler oyle ya heralde kendi zamanalrında simdiki kadar cesit yoktuya kıskanıyolarmı nekaydirigubbakcemile3

biz geyşa takılıyoz gidiyoz aşık oldun mu zaten geyşa geyşa gelin görümce takılıyoz :dance::asigim::1hug:

İstedigim gibi olsun geyşa ruhluda olurum zaman zaman ama genel olarak geyşalık uzak bana.. biraz dominantım ben ..:)

bence yerine göre davranmayı bildikten sonra erkek daha çok etkilnir ve aşk daha bir taze kalır :KK66: ne çok bunaltacaksın ne çok ilgisiz kalacaksın orta kararda yani.evlendiğinizdede yatakta tam bir geyşa olacaksın dışarda hanfendi ve onun iyi bir arkadaşıda olmayı bileceksinki o da senin kulun olsun :KK66:

valla naparsak yapalım ister geyşa olalaım istersek amuda kalkalım onlar ne istediklerini bilmiolar. :KK19:

X