Davranış Bozuklukları bebeklerde korku

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

zycndrsk

Papatya
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
4
0
bayanlar merhaba, 10 aylık bir bebeğim var belli bir noktaya bakıp korkuyor, kızıyor , şikayet ediyor, oraya götürüp bişey yok dediğimde kendisi elini uzatmıyor. Ama bakıp konuşuyor bazen ağlıyor. Dün akşam gece 3 e kadar hiç uyumadı bu sorun yüzünden çok korkuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

cnm konun taşınır birazdan oldugu yerede şimdi bebegi,n belirli yere hbakıyo derken daha önc eonu o baktıgı yerde korkuta n bişi oldumu herhangi bir cisimle yada kişi aniden çıktımı onun baktıgı yerden dalmışsa korkabiliyolar çünkü aniden biri geçince kedi falan varmı evde

musyas tşk ederim canım cevap yazdığın için ama daha yeniyim siteyi bilmiyorum. nereye açacağımı bile peki nasıl taşınıyor konu

bebeğime kendim bakmıyorum ben çalışıyorum anneannesi bakıyor. Evde kedi falan yok, kapının üstü baktığı yer hiçbişey yok anlayamıyorum. Doktora da yarın götürcem ama tabiki anne yüreği durmuyor araştırma yapmak isytiyorum. Aklım hep kızımda daha 10 aylık

götür cnm bnm kimbilir ne görüyo melegin korkuyodur tabiki benim kızımda 11aylık çünkü oda tek kaldıgında korkuyo hemen çıglık çıglıga aglıyo bende kuran taktım minik yakasına onla geziyor

Konunuzu biraz sonra ilgili editör yada müdire taşıyacaktır yönetime bildirildi.İyi paylaşımlar

bence hep seni göreceği pozisyonda yatır yada oturt, annende öyle yapsın, kendini güvende hissetmediğinden korkuyor olabilir

X