Saç Rengi ve Saç Boyama seren serengil 'in yeni saçları ....

hoşuma gidiyo böyle zıt ama herkese de gitmez..sondaki kadının adını unuttum çok kötü olmuş ona

yapan da önemli ama her kuaför de böyle güzel beceremez. :S

ortaya berbat bişi çıkabilir

bnm tarzım değil ama serene yakısmıs zaten o köylü gibi uuzun saclarındanda kurtulmus

bence super olmus.... yaptırmak ıstıyorm... nasıl yapılıo bu sac.. ne dıcez..

renk süper olmuş ya ben çok begendim.ama kuaföre giderken resim götürmek lazım tabii yoksa nasıl anlatcazkiiii:KK37:

ombre5.jpg

Bu resimdeki saç bence idare eder ama Seren'in saçı iğrenç bence.Ben doğal duran röfle ve gölgeleri daha çok beğeniyorum.Annesi,kızından daha güzel bence,ve saç rengi de kızınınkine göre bence kat kat daha güzel.

Çoooookkkkkkkk fazlaaa güzeeellll. Bayılddııımmmm. Müthiş yakışmışş. :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:
Çok dikkat çekici. Çok nadirdir yakışanı. Seren Serengil bu yüzden çok şanslı.

Cesaretim olsa yaptıracağım ilk saç rengi..Günlerce bakmaktan kendimi alamamıştım saçlarına..Ayrıca çok beğenmeyen var..Zevk meselesi tabii ki ama şaşırdım beğenmeyenlere..

Bende beğenmedim açıkcası sert bir görüntü oluşuyo bence ve doğallıktan çok uzak :KK50:

Ben çok beğendim harika olmuş ve çok yakışmış. Kendisini de çok beğeniyorum bence çok güzel :nazar:

ben olsam asla yapmam ama seren'e çok yakışmış.bu kız her türlü marjinalliği yakıştırıyo kendine.çok severim seren serengil'i.

bende böyle küllü kumral ve platinli röfle yaptırmak istiyordum,lanet olsun ki kimse yapmadı,altı üstü bir röfle :KK43:( platinli, diplerden sereninki gibi kumral çıkmış filan. kuaföre anlatamadımmı bilmiyorum ama kepazeye dönmüştüm. defalarca boyadım filan böyle platinli bişeyler yapmadım bir türlü, en son saçlar öyle yıprandı ki, rianna modeli kısacık kestirip siyaha boyadım kurtuldum dertten. içimde halaaa sereninkine benzer platini yoğun bir model var tabi ama korkuyorum işte :KK43:(

saçlar güzel ama seren serengil'in cilt rengiyle olmamış. solaryumdan mıdır nedir kırmızımsı bir renk. beyaz tene daha hoş olur.

X