Bel, Boyun (Ftk )olan Arkadalara

Selçukta bir bioenerji uzmanından önceki sayfalarda bahsedilmiş ama telefonu yanlış.kendisi ile nasıl irtibata geçerim bilen varmı

Eşim bel fıtığı için bu soğanı kullandık.Cildi çok hassas.İlk günler ağrılar kesilir gibi oldu ama netice değişmedi.Biz araştırmaya devam ettik.Beyim çok kötüydü.Sonunda bir firmanın bel fıtığı için ürettiği ürünü kullandı beyim.Krem ve kapsülden oluşuyordu.3 ayda beyim düzeldi.sonra firma ile görüştük.Kremi kesebilirsiniz ama 3 ay daha kapsülü kullanın dediler.Ve toplam 6 aylık tedavi ile eşim sanki bel fıtığı hastalığına hiç yakalanmamı duruma geldi.Bir komşumuzun beyi de Bel fıtığı olduğunu söyleyince onada bu ürünü tavsiye ettik.O da hemen almış.20 günde onun sıkıntıları ağrıları geçti.O da firma ile konuştu.Ona ne hikmetse kapsülüde kremide 6 ay kullanmaya devam et demişler.O da tavsiye ye uydu.6 ay iki ürünüde kullandı.Şimdi aynı anda 3 apartmanın kaloriferlerini yakıyor.Buralarda doğal gaz yok hala kömür kullanıyoruz.O komşumuzla beyimin arasındaki bel fıtığı farkı şuydu.Onunkisi bel fıtığı başlangıcıu ve ameliyat önermemmişlerdi.Beyime ise ameliyat önermişlerdi.Bu sebepten olsa gerek beyim 3. ayda sıkıntılarını atabildi komşumuz ise 20 günde ağrılardan kurtuldu.Site açısından sakıncalı olur diye firma ismi ve ürün ismi vermedim.Ama isteyenle payşabilirim canlarım.Allah tüm hastalalara sabır ve şifa varsin.
kapsül ve kremin adını verebilirmisinizzz acil lütfeenn

Arkadaşlar elimde 1 adet adasoğanı var.. 4 e bölüp yollayabilirim.. benim bu sefer sağ bacağıma vurdu fıtık dün gittik topladık bugün uygulayacağım... neticesini bildiririm.. geçen sefer uyguladığımda ağrılarım 2 haftadan kısa bir sürede geçti.. ayrıca cildimde herhangi bir tahriş olmadı... çok acı verdiği için adasoğanına biraz direndim aslında bugün uygulucaz bakalım.. isteyen olursa sadece 4 kişiye gönderebilirim. ilk dört... nerede bulunduğunuda yazayım size bafa gölünü geçtikten sonra çıkmaya başlıyor...muğla sanırım mersine kadar var... bir kitaptan bulduğum bilgileride buraya yazayım 40 a yakın ismi var..

Latince İsmi : URGİNEA MARİTİMA
Türkiye’de geçen isimleri;
ada soğanı –muğla ağı – muğla ağu – muğla ağu çiçeği – muğla ağucuk – muğla ayı kulağı – muğla bambambiyak – muğla bambambiyak ağısı – muğla bambamfiyak – muğla bambampiyak – muğla bambampiyak ağısı – muğla kabakulak ağusu – muğla koca ağu – muğla kocakulak ağusu – muğla notaşır ağusu – muğla notraş – muğla nülü – muğla öküz mehmet – muğla öksüz oğlan – muğla ölü soğanı – hatay pabuç ağısı – muğla pabuç ağusu – muğla pabuçcuk – muğla pabuçlan – muğla pampamfiyak – muğla pampampiyak – muğla şalgaba – mersin şalkaba – mersin yakıcı soğan yontraş – muğla zıpkın – muğla

NOT : SÜREKLİ FORUMA GİRMİYORUM BU KONU BAŞLIĞINA ATILAN YENİ MESAJLARADA BİLDİRİM GÖNDERMİYOR SİTE.. ÖZEL MESAJ YAZARSANIZ HABERİM OLUR... HERALDE..... DIŞARI ÇIKAMIYORUM... PTT KARGODAN YOLLAYAMAM.. İSTEYENLER HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE YOLLAMAMI İSTİYORSA BİLDİRSİN LÜTFEN...

Arkadaşlar elimde 1 adet adasoğanı var.. 4 e bölüp yollayabilirim.. benim bu sefer sağ bacağıma vurdu fıtık dün gittik topladık bugün uygulayacağım... neticesini bildiririm.. geçen sefer uyguladığımda ağrılarım 2 haftadan kısa bir sürede geçti.. ayrıca cildimde herhangi bir tahriş olmadı... çok acı verdiği için adasoğanına biraz direndim aslında bugün uygulucaz bakalım.. isteyen olursa sadece 4 kişiye gönderebilirim. ilk dört... nerede bulunduğunuda yazayım size bafa gölünü geçtikten sonra çıkmaya başlıyor...muğla sanırım mersine kadar var... bir kitaptan bulduğum bilgileride buraya yazayım 40 a yakın ismi var..

Latince İsmi : URGİNEA MARİTİMA
Türkiye’de geçen isimleri;
ada soğanı –muğla ağı – muğla ağu – muğla ağu çiçeği – muğla ağucuk – muğla ayı kulağı – muğla bambambiyak – muğla bambambiyak ağısı – muğla bambamfiyak – muğla bambampiyak – muğla bambampiyak ağısı – muğla kabakulak ağusu – muğla koca ağu – muğla kocakulak ağusu – muğla notaşır ağusu – muğla notraş – muğla nülü – muğla öküz mehmet – muğla öksüz oğlan – muğla ölü soğanı – hatay pabuç ağısı – muğla pabuç ağusu – muğla pabuçcuk – muğla pabuçlan – muğla pampamfiyak – muğla pampampiyak – muğla şalgaba – mersin şalkaba – mersin yakıcı soğan yontraş – muğla zıpkın – muğla
sonucunu bekliyoruz canım paylaş lütfen

Bende de bel fıtığı var 2 yıldır. Ada soğanını ilk defa okuyorum. Istanbulda bulabilirsem denemek istiyorum

Merhaba arkadaşlar bu derdi gerçekten yaşayanlar bilir ne tutulma ne hareket engeli kıyaslanmaz bile gerçi hastalık yoktur hasta vardır felsefesini ele aldığımızda ağrılarda kişiden kişiye değişir.ben bu illetle dokuz yıl kadar önce tanıştım taki gecen yıla kadar ara ara olan tutulmalar tabır yerindeyse Uç beş günde gecen cınstı ama gecen yıl kabus tam olarak başladı.gecen yıl cekılen MR llarda iki adet Nur topu gıbı fıtığım olduğunu acıl amaliyat gerektıgını söylendiler .ilac tedavısının yanı sıra kırk kilit otu ve artıc Yağı tedavısıne başladım iki Uç ay kadar bır sûrede sıddeli ağrılar yürüme zorlu vs ortadan kalktı rahat bı yaz geçirdim tabii sürek
Dikkat etme koşuluyla .taki Kasım Ay'ı ortasına kadar ve kabus yıne başladı bu sefer çok cıddı ve daha acımasız iğne ilaç vs diğer tedaviler hiç bir işe yaramadı duyduğumu denmeye başladım sıcak tuz Hardal ve tatbiki Çıkrıkçı dıye tabir edilen. Resmen Çin işkencesine ama malesef bidegişme yaşanmadı bu yıl Çekilen MR ve röntgenlede ise fıtıgımyeri beyendim olacakki üç olmuş Artı bel sol tarafının üstüne Güzelce eğilmiş oda yetmezmiş gibi bel Çukuru denen şey bende kaybolmuş yani Düzlesme. Uyutmayan ağrılar yuruyememk bunları saymıyorum arık derken bu sayfa sayesinde ada soğanı çıktı karşıma .turkiyede yaşamadığım için nerden nasıl bulurum bilmiyorum kullanan arkadaşlar gerçekten rahatladınızmı ve durumunuz benimki kadar vahimmi bilmiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim .istanbulda bır arkadasa aktararak sormasını istedim ama yasaklandığını söylemiş .
Arkadaşlar gerçekten çok zor durumdayım ameliyattan çok korkuyorum ve bu illetten bır an önce kurtulmak istiyorum biliyorumki amaliyat çözüm değil. Eğer gecen yıl amaliyat olsaydım bu seneki fıtıktan dolayı yıne amaliyat denecekti .lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaŞlar sanırım kimsenin fıtık sorunu kalmamış :) çünkü kimse bişey yazmıyor .ada soğanını dün elime geçire bildim Aydın'da gün gör baharat halen tedarik edebiliyor ihtiyacı olan lar firmaya ulasabirilir .agrılarımın şiddetinden dolayı hemen rondodan geçirip o haliyle belime koydum ama yarım saat dayanabildim geri kalanını ise tarif üzerine hazırladım şimdi beklemede . Tenize değdiği ana acayip bir yanma ve kaşıntı oluştu ilk beş dakika resmen delirtti sonra ok adar olmasalar devam etti ve cıkarırkenki acı ilkindennde beter oldu Yıkama falan derken yine beş on dakika yerinde durmayan cıns bir acı sonra Şiddeti geçti şunu anladımki diri haliyle konulduğunda yerinizden kıpırdamadan beklemek gerekiyor OYNADIĞI anda acı aynen tekrarlıyor.simdilik bende bişey fark etmedi ama nerdeyse bir gün geçti hala o bölgede tatlı kaşıntı ve kızarıklık var ve ara ara iğne barıyormuş gibi oluyor.bazı arkadaşlar hemen etkisini Görmüş ama bende olmadı belkide fıtığın etkisine göre değişiyordur zîra benim ufaklıklar üç adet ve acil amaliyatlık durumda hatta bel eğriliğine kadar götürdüler işi .bu kadar uzun yazdım çünkü forma yorum yapanlar deneyeceklerini söylemesine rağmen cogu sonucu belirtmemiş.inşallah daha güzel haberleri buraya yazmak nasip olur.bu arada eğer bu konuyu açan yada bu dertten bu şekilde şifa bulan arkadaşlar varsa bişey sormak istiyorum bu sadece ağrılarımı geçiriyor yoksa fıtıkta bir küçülme yada kaybolma yasanıyormu ve geçtikten sonra tekrarlama yapıyorum?

Merhaba arkadaŞlar sanırım kimsenin fıtık sorunu kalmamış :) çünkü kimse bişey yazmıyor .ada soğanını dün elime geçire bildim Aydın'da gün gör baharat halen tedarik edebiliyor ihtiyacı olan lar firmaya ulasabirilir .agrılarımın şiddetinden dolayı hemen rondodan geçirip o haliyle belime koydum ama yarım saat dayanabildim geri kalanını ise tarif üzerine hazırladım şimdi beklemede . Tenize değdiği ana acayip bir yanma ve kaşıntı oluştu ilk beş dakika resmen delirtti sonra ok adar olmasalar devam etti ve cıkarırkenki acı ilkindennde beter oldu Yıkama falan derken yine beş on dakika yerinde durmayan cıns bir acı sonra Şiddeti geçti şunu anladımki diri haliyle konulduğunda yerinizden kıpırdamadan beklemek gerekiyor OYNADIĞI anda acı aynen tekrarlıyor.simdilik bende bişey fark etmedi ama nerdeyse bir gün geçti hala o bölgede tatlı kaşıntı ve kızarıklık var ve ara ara iğne barıyormuş gibi oluyor.bazı arkadaşlar hemen etkisini Görmüş ama bende olmadı belkide fıtığın etkisine göre değişiyordur zîra benim ufaklıklar üç adet ve acil amaliyatlık durumda hatta bel eğriliğine kadar götürdüler işi .bu kadar uzun yazdım çünkü forma yorum yapanlar deneyeceklerini söylemesine rağmen cogu sonucu belirtmemiş.inşallah daha güzel haberleri buraya yazmak nasip olur.bu arada eğer bu konuyu açan yada bu dertten bu şekilde şifa bulan arkadaşlar varsa bişey sormak istiyorum bu sadece ağrılarımı geçiriyor yoksa fıtıkta bir küçülme yada kaybolma yasanıyormu ve geçtikten sonra tekrarlama yapıyorum?

Karamel mutfak. Sonucu merakla bekliyoruz. Lutfen bizi bilgilendir. Suan yerimden kimildayamiyorum
Allah şifa versin inşallah sizde tez vakitte ben yağı tekrar kullanmadım nedeni ise memleket geldim hava aşırı sıcak arti onun yakmasini göze alamadım ama 25 gündür kesintisis hergün masaj a devam ediyorum sanki çok ada olsa faydası var gibi ama inanin canım dan bez dim bu ağrılar dan artık bende normal insan gibi durmak dışarı çıkmak istiyorum.Rabbim nerde bu derdi çeken varsa şifa versin.

Allah şifa versin inşallah sizde tez vakitte ben yağı tekrar kullanmadım nedeni ise memleket geldim hava aşırı sıcak arti onun yakmasini göze alamadım ama 25 gündür kesintisis hergün masaj a devam ediyorum sanki çok ada olsa faydası var gibi ama inanin canım dan bez dim bu ağrılar dan artık bende normal insan gibi durmak dışarı çıkmak istiyorum.Rabbim nerde bu derdi çeken varsa şifa versin.
Gecmis olsun. Rabbim gormemise dondersin. Eger kullanirsan ve sonuc alirsan paylas ki cok dua alirsin

Arkadaşlar ben fıtık ağrısı çeken biri olarak sizi bilgilendirmek istiyorum... Ada soğanını ilk kullandığımda 1 hafta gibi bir sürede sonuç aldım. Hiç fıtık ağrısı çekmemiş gibiydim sonrasında... Bir süre sonra tekrar tutuldum ve artık ne oturabiliyordum ne ayakta durabiliyordum... Çok kötüydü ada soğanını tekrar denedim fayda etmedi... herhalde fıtığım bir ileri boyuta geçti bilemiyorum... Dikkat çekmek için büyük harflerle yazıcam.... AĞRILARINIZDAN KURTULDUĞUNUZDA BEL VE GÖBEK KASLARINIZI GÜÇLENDİRMENİZ GEREKİYOR... EN İYİSİ YÜZME... AMA BİR FİZİK TEDAVİ UZMANINDAN TAVSİYE ÜZERİNE ZAMANINIZI ÇOK ALMAYAN EGZERSİZ PROGRAMI ALIN... VE KASLARINIZI GÜÇLENDİRİN... YOKSA AMELİYAT KAÇINILMAZ OLUR.. biliyorum ki ameliyatta bu iş için son çare değil... BU AĞRILARIN TEK KURTULUŞ YANI GÜÇLENDİRİLMİŞ KASLARDIR. Bana kulak verin ve tembellik etmeyin... 10 dakikanızı bile almayacak hareketler veriyorlar. Ağrısız bir yaşam için 10 dakika vakit ayırmaya değer...

Herkese gecmisler olsun arkadaşlar yokmu bu illetin çaresi dermani?çevremdeki insanların amaliyat ol demesin den bıktım artık amaliyatin garantisini olmadığını anlatamıyorum

X