Bel, Boyun (Ftk )olan Arkadalara

Arkadaşlar eşim ve arkadaşımı iki seansta tedavi eden Sibiryalı doktor hanımı şiddetle öneriyorum. Eşim menisküs arkadaşım bel fıtığı idi Allah'a çok şükür şimdi ikisi de mükemmel, sağlıklılar... İlgilenen arkadaşlara buradan duyurulur, isteyene telefonunu verebilirim.. ÖLene kadar dua edersiniz bana. Hem de seansı yüz lira arkadaşlar... Ben size söyleyerek görevimi yapıyorum. Sizlere kalmış artık...

selamlar.
bu bayan doktorun numarasini lütfen iletirmisiniz.

çok memnun kalıcam. 0533 336 96 96

benim annemdede bel fıtığı var ama nerdeyse iyileşti sadece uyuşukluk kaldı bunu hemen deniycez bu paylaşımın için teşekkür ederim :KK34:

1 sene boyunca bel fıtığı ağrım vardı bacağıma vuruyordu yürüyemiyordum ve bir türlü geçmiyordu.. Arkadaşımla bodrum dönüşü muğla taraflarında bu ada soğanı denilen soğandan bulduk çam ağacı altlarında oluyormuş. geldik rendeledik ve ağrıyan tarafa olduğu gibi koyup streçle sardık 10 dakika dayanabildiğim kadar dayandım. sonra duşa girdim yarım saat ta bayağı yandım... Ama inanın değer.. 1-1,5 hafta boyunca sanki orada iğne batmaları oldu sanki akupunktur yapılıyormuş gibi.. Allah'a çok şükür bana o arkadaşım vasıtasıyla bu soğanı gönderdi şimdi zıp zıp ayşe gibiyim çok rahatladım... kesinlikle denemeye değer... ismini bulmaya çalışıyordum ada soğanıysa bu bu yani deneyin.. ben bir kere kullandım. geçti... ciltte tahriş yaparmı diye düşündüm cildimde tahriş oluşmadı ama hassas ciltlerde ne yapar bilmem...

Merhabalar,

Bende de 1 ay önce 3 fıtık çıktı. Boyun fıtığı. Uzun zamandır ağrılarım vardı ama hiç böyle birşey olabileceğini düşünmemiştim. Şimdi fizik tedaviye başladım ancak nasıl cevap verecek bilmiyorum. Genelde birsüre rahatlık sağlayabiliyor ancak tekrarlamaya devam ediyor diye biliyorum.

Nazlı'nın ve sizlerin yazdıklarını okuyunca çok heyecanlandım ve mutlu oldu. Paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Yazdığınız Aydın'daki baharatçıdan ada soğanı siparişinde bulundum. Tarif ettiğiniz gibi hazırlayacağım.

Kaç soğan kullanmalıyım sizce ve bekledikten sonra karışımı fıtığın olduğu omurların üzerine mi sürmeliyim yoksa hem omurların üzerine hem de ağrıyan sırt bölgesine mi sürmeliyim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Eşim bel fıtığı için bu soğanı kullandık.Cildi çok hassas.İlk günler ağrılar kesilir gibi oldu ama netice değişmedi.Biz araştırmaya devam ettik.Beyim çok kötüydü.Sonunda bir firmanın bel fıtığı için ürettiği ürünü kullandı beyim.Krem ve kapsülden oluşuyordu.3 ayda beyim düzeldi.sonra firma ile görüştük.Kremi kesebilirsiniz ama 3 ay daha kapsülü kullanın dediler.Ve toplam 6 aylık tedavi ile eşim sanki bel fıtığı hastalığına hiç yakalanmamı duruma geldi.Bir komşumuzun beyi de Bel fıtığı olduğunu söyleyince onada bu ürünü tavsiye ettik.O da hemen almış.20 günde onun sıkıntıları ağrıları geçti.O da firma ile konuştu.Ona ne hikmetse kapsülüde kremide 6 ay kullanmaya devam et demişler.O da tavsiye ye uydu.6 ay iki ürünüde kullandı.Şimdi aynı anda 3 apartmanın kaloriferlerini yakıyor.Buralarda doğal gaz yok hala kömür kullanıyoruz.O komşumuzla beyimin arasındaki bel fıtığı farkı şuydu.Onunkisi bel fıtığı başlangıcıu ve ameliyat önermemmişlerdi.Beyime ise ameliyat önermişlerdi.Bu sebepten olsa gerek beyim 3. ayda sıkıntılarını atabildi komşumuz ise 20 günde ağrılardan kurtuldu.Site açısından sakıncalı olur diye firma ismi ve ürün ismi vermedim.Ama isteyenle payşabilirim canlarım.Allah tüm hastalalara sabır ve şifa varsin.

bel fıtığı başlangıcı dediler dün resmen yürümekte zorlandım..ada soğanını bulursam deneyecem..
bu bilgiyi bize veren arkadaşlar rabbim sizlerden razı olsun..

Eşim bel fıtığı için bu soğanı kullandık.Cildi çok hassas.İlk günler ağrılar kesilir gibi oldu ama netice değişmedi.Biz araştırmaya devam ettik.Beyim çok kötüydü.Sonunda bir firmanın bel fıtığı için ürettiği ürünü kullandı beyim.Krem ve kapsülden oluşuyordu.3 ayda beyim düzeldi.sonra firma ile görüştük.Kremi kesebilirsiniz ama 3 ay daha kapsülü kullanın dediler.Ve toplam 6 aylık tedavi ile eşim sanki bel fıtığı hastalığına hiç yakalanmamı duruma geldi.Bir komşumuzun beyi de Bel fıtığı olduğunu söyleyince onada bu ürünü tavsiye ettik.O da hemen almış.20 günde onun sıkıntıları ağrıları geçti.O da firma ile konuştu.Ona ne hikmetse kapsülüde kremide 6 ay kullanmaya devam et demişler.O da tavsiye ye uydu.6 ay iki ürünüde kullandı.Şimdi aynı anda 3 apartmanın kaloriferlerini yakıyor.Buralarda doğal gaz yok hala kömür kullanıyoruz.O komşumuzla beyimin arasındaki bel fıtığı farkı şuydu.Onunkisi bel fıtığı başlangıcıu ve ameliyat önermemmişlerdi.Beyime ise ameliyat önermişlerdi.Bu sebepten olsa gerek beyim 3. ayda sıkıntılarını atabildi komşumuz ise 20 günde ağrılardan kurtuldu.Site açısından sakıncalı olur diye firma ismi ve ürün ismi vermedim.Ama isteyenle payşabilirim canlarım.Allah tüm hastalalara sabır ve şifa varsin.

[krem ve kapsül ismini verirmisiniz lütfeeen çok acil.......

ada soğanı kullananlar lütfen sonuçları güncellermisiniz?

Son düzenleme:
adasoğanı sonuçları günceller misiniz ?

bide şu eşiniz için kullandığınız krem ve kapsülün ismini verir misiniz ?:KK5:

Canim ozel mesaj atamadim sana krem ve kapsulleri nerden aldin mesaj atarmisin

cnm benim arkadalımın da bel fıtığı sorunu var kaç kere doktora gtti bi etkisini göremedi kırkkilit otu varmış onu deniycez o çok iyi geliyomuş

cnm benim arkadalımın da bel fıtığı sorunu var kaç kere doktora gtti bi etkisini göremedi kırkkilit otu varmış onu deniycez o çok iyi geliyomuş

kirk kilit otunu denemistim daha once o kadar faydasini gormedim canim ins senin arkadasin faydasini gorur.

bulundugu yer de ada sogani olan ve gonderip hayır islemek isteyen yok mu yaa bi deneyemedik su kuru

X