Saç Bakım Ürünleri Arap sabunu

00Ada00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2010
3
0
Merhaba.Arap sabununun saçlardaki boyayı akıttığını ve saçlara iyi geldiğini duydum.Acaba nerde bulabilirim arap sabununu eczanelerde satılıyor mudur?yardım kızlar eyvahedigeldismiledelikafadulden

marketlerde satılıyor . 1 milyoncu tarzı dukkanlarlada satılıyor. boyayı akıtıyor ama saça iyi gelmiyor . arap sabunuyla yıkadıktan sonra sampuan ve saç kremi kullanmalısın . ve arap sabununu saçında 10 15 dk kadar bekletirsen daha ıyı sonuc alırsın .

aktarlarda,
,bazı marketlerdede oluyor

Son düzenleme:
Merhaba.Arap sabununun saçlardaki boyayı akıttığını ve saçlara iyi geldiğini duydum.Acaba nerde bulabilirim arap sabununu eczanelerde satılıyor mudur?yardım kızlar eyvahedigeldismiledelikafadulden

OLDU OLACAK VÜCUDUNDA Kİ BRONZLUGU ATMAK İÇİN DE PRİL DENE AYY DELİ MİSİN SEN DETERJANLA SAÇ MI YIKAYACAKSIN sirkeyle durula saçlarını boya şıkır şıkır akar dogal enazından

ben denemistim cidden akitiyor siyahtan donmek istemistim ama her yeri ayni oranda akitmiyor malesefki

çok kolay bulursun canım marketlerde falan milyoncularda bile var..........ben boya akıtmak için denemiştim ama saçımı mafetti bidaha kullanmam...dene yinede istersen..

X