Saç Rengi ve Saç Boyama Renkli Saç Spreyi Hakkında

arzu12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
53
0
Arkadaşlar benim saçlarım boyadan dolayı dökülüyor...Artık boyamak,boyatmak istemiyorum

Bu renkli saç spreyleri hakkında varmı blgisi olan var mı nerde satılır nasıl kullanılır:1rolleyes:

benim bildiğim, onlar geçici oluyor yıkayınca geçiyor bir de eğlence amaçlı diye biliyorum. kırmızı yeşil mavi gibi renkler var.

Evet benim bildiğim de öyle. Banyo yapana kadar kalıyor,sonra banyoda hepsi akıyor. Birde normal kahverengi,siyah gibi tonlar yerine daha çılgın renkleri var. Mavi,yeşil,pembe,sarı vs.

ya bence deneme bile onları terlediğinde bile üstüne bulaşır rengi kıyafetlerinde olursun
renkli çıtçıt al sentetik 3 5 liralık :KK66:

mesela söyle :
supembe olandan almayı düşünmüştüm bi ara ama bulamadım :jeyyar:

images

ay yok cnm benim diplerde beyazlanmalar var onlar kapatmak icin boyatıyodum zaten,,,,,

ama bu beyazları spreyle kapatamam mı

yok canım yaaa spreyin de dökülmeyi tetiklemeyeceği ne malum. bence sen boyamaya devam et ama çamterebentin yap. 200 ml şampuana 20-30 damla çam terebentin yağı koy karıştır her banyoda bununla yıka. yıkarken saç diplerine masaj yap 2-3 dk kadar. ben 2-3 ay devamlı kullandım şıp diye kesti dökülmeyi. üstelik diplerden saçlar çıkmaya başladı. fırça gibi havaya kalkıyor küçük saçlar fönlenince. acayip gürleşti.. kesinlikle tavsiye ederim. hem uzatıyor da... şimdi devam ediyorum kullanmaya. keskin bir kokusu var ama durulanıp kuruyunca kalmıyor kokusu. zaten çoğu insan (bu kürü önerdiklerim) beğeniyor kokusunu. çam kokusu ya...

bu camterebantin yerine minoxidil kullansam cunku hali hazırda minoxidil kullanıyorum cnm

minoxidil nedir bilmiyorum canım ilaç gibi birşey mi? çam terebentin dediğim aktarlarda satılan yağlardan.

netten baktım şimdi ilaçmış. ikisini aynı anda kullanabilir misin bilemiyorum canım seni yanlış yönlendirmek istemem. ilacın etkisini görmen için de devamlı 1 sene kullanmak gerekiyormuş. bence onu bırakma. doktoruna sor derim ben...

yani sprey döküyormu dökmüyormu bilgi yok
ama sonucta kimyasal bişey en az bi jole kdr döker belki

X