Kontakt Lens Arkadaşlar lütfen yardım, fx eyes marka lens

Enigmatic Girl

Orkide
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
56
0
Selam arkadaşlar, ben bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Fx eyes marka lens almak istiyorum fakat nasıl alacağımı bilmiyorum. İnternet üzerinden satılıyor ve Türkiye'ye yollama imkanları var mı bilmiyorum. Daha önce bu lenslerden almış bir arkadaş yardımcı olabilirse çok çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

Selam arkadaşlar, ben bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Fx eyes marka lens almak istiyorum fakat nasıl alacağımı bilmiyorum. İnternet üzerinden satılıyor ve Türkiye'ye yollama imkanları var mı bilmiyorum. Daha önce bu lenslerden almış bir arkadaş yardımcı olabilirse çok çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

fxeyes formuna enter yaparak gir ordaki talimatları doldur dr reçetesi istiyor ama önemli dgl sen göz çapını yaz örnegin benim diametrem 14.2 basecurve 8.6 pupil size 3.5 her normal göz artı yirmibeştir sonra sııgın der yani satın al adresini tam olarak yaz istbul kodunu isteyecek oturdugun bölgenin posta koduna interneten bak kartan parayı peşin çekiyolar ama lensler fevkaladenin fevk ben light blue grey kulanıyorum orjinali çok açıktı grey rengi daha fazlaydı geri gönderip koyultum çogunluk baby blue az grey yaptırdım herzaman mavi grey renge bayılırım okadar memnun kaldımki geçen ikki ay öncede fxeyes adriana lens sipariş verdim bu ayın 22 sinde kargoliyacaklarmış bir haftada yol aybaşında burda oda mavi grey bi renk bende mavi hastalıgı var fxeyes kulandıgımdan beri başka marka lens kulanamıyorum sana bi tavsiyede bulunim fxeyes lenslerden sipariş verdigin zaman çok açık tonarda olan lensleri en fazla 2 ton koyult çok açık gelir zombi gibi olursun özel talimat bölümünde belirt ne istersen ne arzularsan kusursuz yapıyolar mükemel çalışma sistemleri var lensler parasına degiyor örnegin benim lensim light blue greydi baby blue grey yaptırdım ve tam bir bebek mavisi geldi yok böyle renk gösteriş konfor her açıdan rahat

Merhaba..fxeyes lensleri kendi internet sitelerinden siparis verebiliyorsunuz.yanliz gelmeleri 5 hafta falan aliyormus sanirim.bir de soloticalari temin eden arzu hanimdan da siparis verebiliyoruz.o da yine onlardan aliyor ama o daha cok aldigi icin daha iyi iletisim kurabiliyor.bir de istediginiz rengi yolluyorsunuz aynisini yapip gonderiyorlar.ben de cok istiyorum ama cesaret edemiyorum:KK43: keske kendi fxeyesini satan bir kisi bulsam:KK43:

fxeyes formuna enter yaparak gir ordaki talimatları doldur dr reçetesi istiyor ama önemli dgl sen göz çapını yaz örnegin benim diametrem 14.2 basecurve 8.6 pupil size 3.5 her normal göz artı yirmibeştir sonra sııgın der yani satın al adresini tam olarak yaz istbul kodunu isteyecek oturdugun bölgenin posta koduna interneten bak kartan parayı peşin çekiyolar ama lensler fevkaladenin fevk ben light blue grey kulanıyorum orjinali çok açıktı grey rengi daha fazlaydı geri gönderip koyultum çogunluk baby blue az grey yaptırdım herzaman mavi grey renge bayılırım okadar memnun kaldımki geçen ikki ay öncede fxeyes adriana lens sipariş verdim bu ayın 22 sinde kargoliyacaklarmış bir haftada yol aybaşında burda oda mavi grey bi renk bende mavi hastalıgı var fxeyes kulandıgımdan beri başka marka lens kulanamıyorum sana bi tavsiyede bulunim fxeyes lenslerden sipariş verdigin zaman çok açık tonarda olan lensleri en fazla 2 ton koyult çok açık gelir zombi gibi olursun özel talimat bölümünde belirt ne istersen ne arzularsan kusursuz yapıyolar mükemel çalışma sistemleri var lensler parasına degiyor örnegin benim lensim light blue greydi baby blue grey yaptırdım ve tam bir bebek mavisi geldi yok böyle renk gösteriş konfor her açıdan rahat
Merhaba bende fxeyes lesn aldım fakat henüz teslim edilmedi , yabamcı forumlarda firma hakkında olumsuz şeyler yazıyor çok teredüüte kaldım, sen gün ılığında gözlerinin resminş çekip yolladın mı

arkadaşım sen memnun kaldınmı ben jasmin almak istiyorummm çok mu açık olur acaba,doğallık derecesi nasıl resim varsa atsana:44:

merhaba ben de fxeyes almak istiyorum ama belki alip memnun kalmayan ve satmak isteyen biri olur ve 2 ay beklemeden alabilirim diye burda bir sormak istedim...insallah biri satiyodur :KK43:

merhaba bende fxeyes lesn aldım fakat henüz teslim edilmedi , yabamcı forumlarda firma hakkında olumsuz şeyler yazıyor çok teredüüte kaldım, sen gün ılığında gözlerinin resminş çekip yolladın mı

merhaba papatya bende fxlesn aldım fakat henüz gelmedi , sen menun kaldın mı merak ettim ?

Arkadaşlar kendime yeni fx lens sipariş ettim , bu lensi önceden kullananların tavsiyelerine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Ben de soloticaları satan arzu hanım aracılığıyla fx eyes foxx sipariş ettim elime ulaşır ulaşmaz sizinle paylaşcam resimleri

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403273670.922583.jpg
Bu foxx rengi. Naciye arzu ayten hanımdan aldım. Kk'da vetman rumuzlu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X