Kızlar Elma Sirkeli suyu aç karnına içmeyin

elma sirkesi kullanınca ne kadar sürede ortalama ne kadar kilo veriliyor acaba?

ben içebiliyodum yaa bisorun olmamıştı hattaa içine biraz balda konuluyor çokda hoşuma gidiyordu tadı :)

selam kızlar ,
bende 2 aydır yediklerime dikkat ediyordum ve fırsat bulduk.a koşu bandında yürüyordum ama zar zor 4 kilo verebilmiştim.5 gündür elme sirkesi içiyorum ve 1,5 kilo verdim.
valla süper bu.sürekli devam edicem artık:kahve:

bende bir ara elma sirkesi almıştım bu formülü uyguluyordum sonra devam etmemiştim 5 kişlo alınca yine başlıycam bu akşam umarım faydalı olur bu arada elma,tarçın,karanfil,karabiber,zencefil formülünede devam ediyorum hem lahana yağıda sürüyorum, 24 ünde başladım bu işe bakalım kilo verebilecekmiyim kaydirigubbakcemile

Sanırım benimde sirkeden midem delindi.Her sabah yapmamama rağmen.2-3gündür yapmamıştım.Bu sabah içtim ve midem mahvoldu.Midem çok bulanıyoooooo...:KK43:(((

bende nerdeyse 4-5 gündür bu karışımı içiyorum. bazen unutuyorum ozaman yemekten sonra içiyorum, genelde hafif yiyorum, akşamlarıda aynı şekilde devam ediyorum. mesela dün akşam tavuk pilav salata ezme ve üzüm vardı. 1 küçük tavuk budu ve salata yedim. ekmek 1 veya 2 küçük lokma yiyorum fazla yemiyorum. annem tansiyonu düzenler diyor. yatmama yakın bir salkım üzüm yedim.. bu şekilde yani. neyse akşamları yarım saat eğzersiz hareketleri yapıyorum inanın vicudum toparlandı. Maşallah :nazar:

tartılamıyorum evdeki tartı bozuk, ama fark ediyorum. sabah annemde dedi, baya toparladın sanki, göbek falan gitmiş diye :) fazla bir göbeğim yoktu ama kıyafetlerin bel kısmından pörtlüyordu, şimdi daha küçük. birde dün öğrendim can simidi diyorlarmış arkada pörtleyen bir kısım vardı, şimdi oda küçüldü çok şükür. kendimi daha iyi hissediyorum. :nazar:

Hepimizin Allah'ın izni ile sağlıkla kilo vermesi dileğiyle :)

Arkadaşlar bende dün başladım ve bakalım kaç kilo vericem.Tabi tek başına yeterlimi bilemiyorum fazla yemiyorum ve sabah akşam egzersiz hareketlerim var onları yapıyorum.Sonucu mutlaka yazıcam ve kesin kararlıyım zayıflamaya.Kafaya koydum hepinizi öpüyoruuuuum.

X