Kızlar Elma Sirkeli suyu aç karnına içmeyin

E

ebis

Ziyaretçi
Ben bu sirkeli suyu aç karnına içtim banyodan çıkamadım istifar etmekten boğazım yırtılcak sandım aman sakın kızlar aç karnına içmeyin yemek yedikten sonra için benden tavsiye kafamçokkarıştı

benım babam ıctı valla bısey olmadı kısıye gore degısıyo heralde

ben de içiyorum aç karnına. hatta günde üç kere içiyorum. birincisi sabah aç karnına ikincisi öğlen yemeğinden sonra üçüncüsü akşam yemeğinden sonra. hiçbir problemim yok. gerçi kilo kaybım da pek yok. ama olacak. azimliyim:))

meraba kıslar ben yeni üye oldum bende sirke içcektim sbahları ama içer içmez mütiş bi şekilde midem agrıdı bende ılık su içiyorum içine bir kaç damlada limon sıkıyorum inş bi faydası olur

arkadaşlar ben günde üç kere yemeklerden sonra içiyorum.tadını çooook seviyorum.gastritim olmasına rağmen midemde anormal birşey olmadı.
:nazar:

ben sadece sabahları aç karnına içiyordum ama çok şükür bir rahatsızlığım olmadı ama sadece kokusu çok miğdemi bulandırıyordu bende burnumu tıkayıp öyle içtim

ne ve ne miktarda koydunuz ki yav?
balı çok az fazla koyunca tadı fena olmuo banada bi zararı olmadı.

bende kaç aydır içiyorum bişey olmadı.bünyeden bünyeye değişebilir.

bene aç karnına sabahları içiyorum sadece gastritim var ama maşallah hiç bişey olmaı:)) iremcim faydasını gördünmü tatlım sen bu içeceğin?

kızlar bende 1 kere denedım.cın bır doktor 1 haftada enerjı verdıgını saglık kazandırdıgını soylemıstı.ama mumkun deıl.2 yudumda ıptal oldum.zaten sırke hayatta mıdemı bulandıran tek sey....

biri bana anlatsın yahuuu.nedir bu ballı sirke ben fena kaçırmışım bu topiği
anladım bal ve sirke olayını ama ne kadar ne zaman ve de ne için içiliyor ki bu karışım
bana da öğretin hadi canlarım benim:))
fisfisfisfisfisfisfisfisfis

bende ictim ama galiba sen sirkeyi biraz fazla ictiysen ondan olmustur.ben ilk ictigimde midem yerinden cikacak sandim.daha sonra kabiz olunca 3-4 damla elma sirkesini bir su bardagi suya ekleyip ac karnina ictim cok iyi geldi ve rahat ictim.demekki sirkeyi iyi ayarlaman lazim.

Arkadaşlar sağlam midenizi de haşat etmeyin derim ben.

Bir akrabam elma sirkesi yüzünden hastanelik oldu. Yemeklerden sonra içilmesi daha iyi bence

biri bana anlatsın yahuuu.nedir bu ballı sirke ben fena kaçırmışım bu topiği
anladım bal ve sirke olayını ama ne kadar ne zaman ve de ne için içiliyor ki bu karışım
bana da öğretin hadi canlarım benim:))
fisfisfisfisfisfisfisfisfis

FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI SİRKE
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

mb kızlar bende içiyorum 2 haftadır bu sabah aç karnada içtim bişey olmuyor bünye meselesi yinede dikkatli olmakta yarar var BİRDE GALİBA 2 KİLO VERMİŞİM darısı başınıza

ya kızlar bu karışımı düzenli olarak uzun süreden beri içen ve kilo veren varmııı

bu karışımın faydası ne?kilo vermek için mi ?

bu karışım ne işe yarıyor?kilo vermek için mi,tam anlayamadım..

Bu formülü adını hatırlayamadığım bir arkadaşımız vermişti. Osmanlı arşivinden çıkarılmış bir formül.

Yemeklerden sonra hazım için içiliyormuş.

Ayrıca yağ yakıcı özelliği varmış.

Bilgisayarıma kopyalamıştım. Ordan yapıştırdım. Aratırsanız konuyu bulabilirsiniz.

X