Kızlar Elma Sirkeli suyu aç karnına içmeyin

Bayanlar sizi internette diyetle ilgili seyler ararken kesfettim ve mus macunu ve osmamlı iksiri ile ilgili yazdiklarinizi okudum ve dayanamadım uye oldum yaww..yerimseniben Herneyse mus macunu sadece musta deil bence butun aktarlarda var ama adi mus macunu degil ve seneler oncesi denemistim bi ise yaramıorr.Aslinda isin sırrını hepimiz biliyoruz ama nedense uygulayamıyoruz.Az öz ve sık aralıklarla yiyecegiz vede biraz agzimiza fermuar cekecegiz.nerdeeeeeeeeeeeeeeeee.Ama su osmanlı iksiiri dikkatimi cekti ve dun itibariyle basladim insallah biraz kilo vermeme yardim eder ölucem kahrimdan yoksaaaaa

Merhaba buraya uye olduktan sonra okuya okuya ilkonce ben 18 mayısta osmanli iksirine basladim.Sabahları ac karnına ogle ve aksamları yemeklerden sonra iciyorum.21 Mayısta elma, limon, tarcin,karabiber,karanfilden olusan detox icecegine basladim ki cok kilo verdiriyormus ole diolar onuda burdan ogreendim ve 22 mayıstada biberiye yagi kekik yagıni 3er damla damlatarak suyla icicem karnımada fındık yagı surucemm ayrıca, detox corbasına baslıyorum kabakli olanından yediklerime dikkat etmeye calisicam ..180 cm ve 92 kiloyum gelismeleri size anlatirim bayanlar dua edinde ise yarasin bukadar sey:içelim:

bende sabahları aç karnına içiyorum ama hala zayıflayamadıııımmm:KK43: 2 haftadır aynı kilodayııııııııııııııııım :KK43:((

ben de osmanlı iksirini 12 gün uyguladım faydası oluyor gibiydi ama iki gün önce böbreklerimde hafif ağrı hissettim acaba elma sikesi mi diye düşündüm ertesi gün de aynı ağrı devam etti ben de ara vermeye karar verdim çok şükür ağrı geçti
bu nedenle 1 hafta uygulayıp 5-6 gün ara vereceğim belki bu şekilde birşey olmaz
yan etkisini gören başka arkadaş var mı

selam kıslar
bu formülü ben suna dumankayadan duymuştum.
yağ yakıcı özelliği olması için yemeklerden önce bir bardak ılık su ile içiliyor.ben bazen içiyorum ama mide problemim olduğu için düzenli kullanamıyorum

Ben bu sirkeli suyu aç karnına içtim banyodan çıkamadım istifar etmekten boğazım yırtılcak sandım aman sakın kızlar aç karnına içmeyin yemek yedikten sonra için benden tavsiye kafamçokkarıştı

bende içiyorum sabahları aç karnına bir yan etkisini görmedim. tadıda çok hoşuma gidiyo zaten. çok kabız oluyordum. elma sirkesi içmeye başladığımdan beri kabızlık sorunum kalmadı.....:emir_bebek:

Midesinde rahatsızlık olanlar asla denemesinler. Bende içtim ve midem delindi sandım. Mide ülseri olarak bana geri döndü.

bende ilk içtiğim iki gün ölüyorum sandım.bir kaç gün ara verdikten sonra tekrar içmeye başladım.bir bardak suya iki tatlı kaşığı sirke ve bir tatlı kaşığı bal koyarak içiyorum.:smiley-cool:

bende içiyorum sabahları aç karnına bir yan etkisini görmedim. tadıda çok hoşuma gidiyo zaten. çok kabız oluyordum. elma sirkesi içmeye başladığımdan beri kabızlık sorunum kalmadı.....:emir_bebek:

arkadaşım tebrikler 27 kiloyu nasıl verdin bizimle paylaşırmısın

Bende 2 haftadir sabah ve aksam günde 2 kere ac karnina sirf ilik sirkeli su iciyorum 2 kilo vermisim. :dance: Sirkeyi salatada vs.. cok sevdigim halde ilk zamnlar bardagi kafama diktikten sonra acayip efektler cikiyordum. Kötü Kazen ama alisilamayacak bir sey degil. Midesinde rahatsizligi olanlar bence denemesin. Ilk zamanlar bilemiyorum bunun sebebi sirkeli sumu ama mideme ve böbreklerime kramp girdi . Su anda bir sorun yok . vermek istedigim 4 kilom kaldi insallah onlarda gider. Ama sakin sirf sirkeli suya güvenmeyin o sadece yardimci ben diyet yapmasamda yediklerime dikkat ediyorum ve imkanim oldugu sürece yürüyüs yapiyorum. :içelim:

bunun kadar berbat birşey olmasa gerek bi yudum aldım bayılcam sandım.bunun yerine limonlu sıcak suyu tavsiye ederim aç karna :-)

merhaba arkadaşlar
yaklaşık 10 gündür sabahları aç karnına sandoloz sakızı çiğneyip üstüne ılık bir bardak suda 1 yemek kaşığı sirke ve biraz limon katıp içiyorum.

şu an 5.5 kilo vermiş durumdayım
ve cildime sirke çok güzel geldi.

saygılar

bende sabahları aç kanrına sirkeli su içiyorum kokusu kötü ama mideme bi zararı olmadı
2 kilo verdim tabi yediklerimede dikkat ediyorum.2 kilo daha versem yeter.

ben de 1 ay sirkeli su içtim göbeğim iyice çıktı bence sindirim sistemi sağlam olmayan içmesin

Ben de günde sabah akşam lahana suyu kürü öğlenleri de sirkeli su içiyorum Başlayalı 1 hafta oldu Sirkeli suyu başlarda midem bulanarak içiyordum Şimdi alıştım tadını çok seviyorum. Bazen aç bazen tok karna içiyorum. İlk zamanlar içine limon sıkıyordum Şimdi limona bile ihtiyaç duymuyorum İki formülde kilo verdirecek mi bakalım

kişiden kişiye değiişiyor bence yazın 3 ay içtim 1 cay kasıgı bal yada iki kesme sekerle hatta üzüm sirkesi iciyordum birşey olmadı 6 kilo werdım 1ayda.sanırım senın miden cok hassas zaten gastirit yada ülser gibi sorunu olan arkadaşlar uygulamasın bunu.

merhaba bende ballı elma sirkeli su içiyorum aç karnına yediklerimede dikkat ediyorum 15 günde 4 kilo gitti

X