Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arko krem

1. Konu Sahibi : ecem009 #1
    Giriş tarihi
    Oct 2008

arko krem

kızlar ben 15 gün boyunca her gece yatarken kaşlarıma bildiğimiz klasik yağlı arko kremden sürdüm kaşlarım seyrek ve rengi açıktı hem gürleşti hem de rengi koyulaştı bana bi kuaför söylemişti bunu ben de herkese tavsiye ederim ama sürerken çok fazla kaş altı ve üstüne değdirmemeye çalışın ki orada gereksiz tüyler çıkmasın:teytey:

2. Konu Sahibi : ecem009 #2
    ama bu kremı normalde vucudumuza kullanıyoruz.ordada aynı etkıyı yaratması gerekmezmıydı ozaman.yanı arko krem tüylendırıyormu sımdı:uhm:

3. Konu Sahibi : ecem009 #3
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    yağlı krem olduğu için bir de düzenli 15 gün kullanıldığında kaş bölgesini tüylendirdiği kesin ama diğer bölgelere etkisi ne olur bilemiycem tüylenme yapar heraldeCADIARZU

4. Konu Sahibi : ecem009 #4
    o zaman benim ellerim erkek eli olurdu

5. Konu Sahibi : ecem009 #5
    Giriş tarihi
    Jun 2010
    bence yok böyle bir şey tamamen psikolojik

biri diyo yüzde tüylenme yapıyor diye hemen inanıyorsunuz, halbuki yıllardır kullanılan bir krem

kremi kullanan kişi muhtemelen kaşlarının gürleşeceğine inanmıştır psikolojik olarak da gür hissediyordur şimdi.

6. Konu Sahibi : ecem009 #6
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    arkadaşlar bana kuaför söylemişti kaşlarım seyrek olduğu için denedim ve gürleştiklerini gördüm bir de kaşlarımın rengini koyulaştırdıhatta arkadaşlarıma da önerdim ve hepsi memnun kaldılar o yüzden buradaki arkadaşlara da yardım etmek amaçlı söyledim kendim denemeden birşeyi söylemem zaten eğer yardımım dokunursa ne mutlu banahihoyyyt bana da ilk başta mantıklı gelmemişti ama denemekten ne çıkar dedim yağlı olduğu için heralde kaş bölgesinde baya tüylenme yaptı ellerde kaş bölgesi gibi tüylenme olacağını sanmıyorum zaten:umursamaz: ama saygı duyarım tabi düşüncelerinize sonuçta zararlı bişey deil denemekten de bişey çıkmaz inş deneyen arkadaşlar memnun kalır:Saruboceq: ve istedikleri sonuca ulaşırhihoyyyt
    Düzenleyen: ecem009 Düzenleme Tarihi : 26-08-2010 Düzenleme Saati :20:45

7. Konu Sahibi : ecem009 #7
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    kirpiklerde de işe yarar o zaman delikafadulden

8. Konu Sahibi : ecem009 #8
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    kirpiklerde denemedim gözüme kaçırırım diyekaydirigubbakcemile3

9. Konu Sahibi : ecem009 #9

Kaslar

Alıntı ecem009 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ben 15 gün boyunca her gece yatarken kaşlarıma bildiğimiz klasik yağlı arko kremden sürdüm kaşlarım seyrek ve rengi açıktı hem gürleşti hem de rengi koyulaştı bana bi kuaför söylemişti bunu ben de herkese tavsiye ederim ama sürerken çok fazla kaş altı ve üstüne değdirmemeye çalışın ki orada gereksiz tüyler çıkmasın:teytey:
    Neguzel bende deniyom sarimsak kokusu ølduruyo beni:)