Göz Makyajı arko krem

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ecem009

HER AN İÇİMDESİN...
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
199
1
35
kızlar ben 15 gün boyunca her gece yatarken kaşlarıma bildiğimiz klasik yağlı arko kremden sürdüm kaşlarım seyrek ve rengi açıktı hem gürleşti hem de rengi koyulaştı bana bi kuaför söylemişti bunu ben de herkese tavsiye ederim ama sürerken çok fazla kaş altı ve üstüne değdirmemeye çalışın ki orada gereksiz tüyler çıkmasın:teytey:

ama bu kremı normalde vucudumuza kullanıyoruz.ordada aynı etkıyı yaratması gerekmezmıydı ozaman.yanı arko krem tüylendırıyormu sımdı:uhm:

yağlı krem olduğu için bir de düzenli 15 gün kullanıldığında kaş bölgesini tüylendirdiği kesin ama diğer bölgelere etkisi ne olur bilemiycem tüylenme yapar heraldeCADIARZU

bence yok böyle bir şey tamamen psikolojik

biri diyo yüzde tüylenme yapıyor diye hemen inanıyorsunuz, halbuki yıllardır kullanılan bir krem

kremi kullanan kişi muhtemelen kaşlarının gürleşeceğine inanmıştır psikolojik olarak da gür hissediyordur şimdi.

arkadaşlar bana kuaför söylemişti kaşlarım seyrek olduğu için denedim ve gürleştiklerini gördüm bir de kaşlarımın rengini koyulaştırdı:nazar:hatta arkadaşlarıma da önerdim ve hepsi memnun kaldılar o yüzden buradaki arkadaşlara da yardım etmek amaçlı söyledim kendim denemeden birşeyi söylemem zaten eğer yardımım dokunursa ne mutlu banahihoyyyt bana da ilk başta mantıklı gelmemişti ama denemekten ne çıkar dedim yağlı olduğu için heralde kaş bölgesinde baya tüylenme yaptı ellerde kaş bölgesi gibi tüylenme olacağını sanmıyorum zaten:umursamaz: ama saygı duyarım tabi düşüncelerinize sonuçta zararlı bişey deil denemekten de bişey çıkmaz inş deneyen arkadaşlar memnun kalır:Saruboceq: ve istedikleri sonuca ulaşırhihoyyyt

Son düzenleme:
kızlar ben 15 gün boyunca her gece yatarken kaşlarıma bildiğimiz klasik yağlı arko kremden sürdüm kaşlarım seyrek ve rengi açıktı hem gürleşti hem de rengi koyulaştı bana bi kuaför söylemişti bunu ben de herkese tavsiye ederim ama sürerken çok fazla kaş altı ve üstüne değdirmemeye çalışın ki orada gereksiz tüyler çıkmasın:teytey:

Neguzel bende deniyom sarimsak kokusu ølduruyo beni:)

X