Bacaklardaki batık ve lekeler için mutlaka deneyin

Arkadaşım bahsettiğin bacaklar için törpüyü bulamadım. Renkli Fırsatlar adresinden bacak lekeleri için krem buldum. Bu krem işimi gördü. Bacaklarında leke olanlara duyrulur. Ben etkisini gördüm. Memnun da kaldım. Kardeşim de aynı siteden yüz leke giderici kremi kullandı. Doğumdan kalan kahverengi lekeleri vardı. Yüz için leke giderici krem lekelerini yok etti. Çok memnun kaldı o da. Markası Daggett & Ramsdell. Amerika'dan ithal bir ürün. Tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar

bende sizler gibi yıllardır batık ve lekelerle mücadele ediyorum. evde kendim ağda yapıyordum arasırada epilasyon aleti kullanıyordum. acaba benmi beceremiyorum birde kuaföre gideyim dedim kuaförde ağda yaptırdım. kuaförüm bacaklardaki batık ve lekeler için törpü kullanıyormuş ama büyük törpü ayak topukları için satılıyor. hemen gittim bende aldım. japon pazarları diğer adıyla 1 milyoncularda satılıyor. ponza taşından çok daha etkili. banyodan çıkmaya yakın deriniz iyice yumuşadıktan sonra bacaklarınızı köpükleyip güzelce törpüleyin. birkaç kullanmada bile farketti. lekeler hafifledi ve batık olan kıllar yüzeye çıkmaya başladı. hemen alıp kullanmanızı tavsiye ederim.

not = ilk kullanımda çok bastırmayın bacaklarda çizikler olabiliyor. birde nemlendirmeyi ihmal etmeyin.

bende sadece ne hikmetse 1 tanede olsa yazın oluyor sık almakdan sanırım törpülerdim ama sağlıklı olmadığını duymuşdum deriyi deforme ediyormuş şuan problem yok batık jelleri çıkdı kozmetiklerde onuda bu yaz kullandm batık artık hiç olmuyor bilginiz olsun

Merhaba;

Özellikle önereceğin bir marka var mı

bende sadece ne hikmetse 1 tanede olsa yazın oluyor sık almakdan sanırım törpülerdim ama sağlıklı olmadığını duymuşdum deriyi deforme ediyormuş şuan problem yok batık jelleri çıkdı kozmetiklerde onuda bu yaz kullandm batık artık hiç olmuyor bilginiz olsun

X