vıcık vıcık göğüsler

yaaaa harika ama yaaaalkisalkisalkis
hemen anlatsana,nerde,kime,nasıl,ne cesaret yaptırdın?yaş kaç?Çocuk var mı?
Sonuç nasıl,bomba gibi olmuştur,ne kadar ödedin?Ne kadar ağrı sızı çektin?Ne kadar sürede iyileştin?
bilmiyorumkismile:uhm::sm_confused::nazar:

Anlatırım tabii ki ama özetle çünkü o kadar çok anlattım ve yazdım ki yoruldum artık... Ama yine de böyle mutsuz hemcinslerimi görünce dayanamayıp cevap yazıyorum....Eski mesajlarımda detayları bulabilirsiniz. 40 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim....Bu yaşa kadar neden beklediğimi sorarsan tamamen korku diyebilirim. Hayatımı bu kadar kolaylaştıracağını ve mutlu olacağımı tahmin ediyordum ama cesaretim yoktu. İnternette konu ile ilgili araştırma yaptığım bir gün kadınlar kulübü ile tanıştım ve buradaki arkadaşlar bana o kadar cesaret verdiler ki hepsine buradan tekrar teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Ve yine söylüyorum................. Hayat çok kısa elimizi çabuk tutmalıyız :eek:lmaz:

Anlatırım tabii ki ama özetle çünkü o kadar çok anlattım ve yazdım ki yoruldum artık... Ama yine de böyle mutsuz hemcinslerimi görünce dayanamayıp cevap yazıyorum....Eski mesajlarımda detayları bulabilirsiniz. 40 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim....Bu yaşa kadar neden beklediğimi sorarsan tamamen korku diyebilirim. Hayatımı bu kadar kolaylaştıracağını ve mutlu olacağımı tahmin ediyordum ama cesaretim yoktu. İnternette konu ile ilgili araştırma yaptığım bir gün kadınlar kulübü ile tanıştım ve buradaki arkadaşlar bana o kadar cesaret verdiler ki hepsine buradan tekrar teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Ve yine söylüyorum................. Hayat çok kısa elimizi çabuk tutmalıyız :eek:lmaz:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:enbuyukkk:

Herkese merhabalar arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım ve ilk işim bu başlıklara bakmak oldu:)
Sevgili mommy sanırım evlisin. Yaşın kaç bilmiyorum ama emzirdikten sonra göğüslerin sarkması gayet normal. Önce sağlığımız olsun deyip de çaresine de bakmamız lazım ama. Bu arada tıpkı benim göğüslerimi anlatmışsın:) 23 yaşındayım ben. 8 ayda 18 kg verdim ve göğüs ölçüm 90dan 80e indi. Fakat sadece sarkıklık senin deyiminle jöle kıvamlı göğüsler dolduruyor sütyenimi.Rabbim önce sağlık versin tabi ama ben de birşeyler yapmak istiyorum. Malesef maddi açıdan uygun değilim şuan. Önce bi işim olması gerek bunları düşünmem için. Deneyimlerini paylaşan arkadaşlara da çok teşekkürlerolumunekankayizsmile

:1no2: memesiz mi kalayımsempatiksalakcinni
seninkiler güzel heralde:1closedeyes:

canım ben pek takılmam göğüslere yaa şekilleri fena değil de bnmkilerin hani olsa bile toparlayıcı sütyen kulanırdım diorum . opuyorumnanaktan

ama dikleştirme ameliyatını önerebilirim sana boshayallersmile

Herkese merhabalar arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım ve ilk işim bu başlıklara bakmak oldu:)
Sevgili mommy sanırım evlisin. Yaşın kaç bilmiyorum ama emzirdikten sonra göğüslerin sarkması gayet normal. Önce sağlığımız olsun deyip de çaresine de bakmamız lazım ama. Bu arada tıpkı benim göğüslerimi anlatmışsın:) 23 yaşındayım ben. 8 ayda 18 kg verdim ve göğüs ölçüm 90dan 80e indi. Fakat sadece sarkıklık senin deyiminle jöle kıvamlı göğüsler dolduruyor sütyenimi.Rabbim önce sağlık versin tabi ama ben de birşeyler yapmak istiyorum. Malesef maddi açıdan uygun değilim şuan. Önce bi işim olması gerek bunları düşünmem için. Deneyimlerini paylaşan arkadaşlara da çok teşekkürlerolumunekankayizsmile
Canım ben kendimi bildim bileli göğüslerim böyle,yani senin gibi kilo da alıp vermedim ama yapısı heralde hep böyle vıcık vıcıktı.Ben evliyim,1 çocuk var ve kendimi bu göğüslerle kakaladım valla kocama,tişörtlerle iyi bir sütyenle hoş duruyor ama o sütyen çıkınca...bilmiyorumkismileBir de üstünde beyaz beyaz yol yol çatlaklar var artık onları takmıyorum bile şöyle diri göğüslerim olsa da çatlak olsa.:kedi:
canım ben pek takılmam göğüslere yaa şekilleri fena değil de bnmkilerin hani olsa bile toparlayıcı sütyen kulanırdım diorum . opuyorumnanaktan

ama dikleştirme ameliyatını önerebilirim sana boshayallersmile

Canım benim de maddi durumum şu anda estetik bir op için uygun değil yani başka önceliklerimiz var şu sıralar.Bir de 2. bebeği düşünüyorum onu da emzirirken gene eski halini almasından kosrkarım.Aslında 30lu yaşlarımı kendime güvenle,diri göğüslerle yaşamak isterim yani geç kalmak istemiyorum ama durum böyle işte...:hulya:

Bende sarkık ve vıcık vıcık göğüslerden muzdaribim.kendime aynada bakınca irkiliyorum.çatlamış sütyenle bile zor toplanan gögüsler maddi durumumda yok estetik olmaya gerçekten mutsuzum.kendime güvenim sıfır..

:1no2: memesiz mi kalayımsempatiksalakcinni
seninkiler güzel heralde:1closedeyes:

Canım dr bulmak kolay ama o parayı denkleştirip bu işe yatırmak zor geliyorsengözlerimebaksanab
ama başka da çaresi yok.Ben o işi sütyensiz yapmıyorum,ayrıca eşim beni uzuuun zamandır çıplak görmedi zaten.görse belki seninkine benzer densiz bir laf eder ben de soluğu alırım doktorda.bilmiyorumkismile
dar bir tişörtte bile eğer sütyenim balkon tipiyse yani üstüne kadar kapatmıyorsa tişörtten bile bıngıl bıngıl dalgalanıyorlar,çok çirkin görünüyor,o kadar yumuşak ki,içi su dolu gibi. Yaa dikleşştirme yaptırsam da benim bir sorunumda çok yumuşak olması,başlıktaki gibi vıcık vıcık,dikleştirsem de sertleşecek değil ya,önceden adet olmadan önce,biraz sertleşir gibi olurdu.Şimdilerde o da yok,jöleli sönmüş balon o kadar.:gitme:

benim annemde meme küçültme ameliyatı oldu hemde devlet hastahanesinde. yumuşaktı ve inanılmaz sarkıktı şimdi memişleri havaya bakıyorrr delikafadulden ve sert çok güzel ben kıskanıyorum şahsen yani bildiğim kadarıyla küçültme yada dikleştirme ameliyatında meme dokusu toparlanıp tekrar şekillendirildiği için sert oluyor. :nazar:

Sevgili mommy, evet önemli bir konu bu. Kendine güvenin gelcek sonuçta diri göğüslerle. Ama şuan başka önceliklerin varmış hayatında. Önce onları halletmeye bak. Ben artık takmamaya çalışıyorum. Kendimizi her halimizle sevip , kendimize güvenmeliyiz. Bunu böyle göstermeliyiz partnerlerimize de. Yoksa onlar da bizi eleştiriyorlar ve iyice mutsuz oluyoruz bir süre sonra. Vıcık göğüs yapısı sanırım göğsün bağ dokusu ile ilgili olsa gerek. Bazıları gerçekten doğuştan diri göğüslere sahip çaba sarf etmemesine rağmen. Yapı işte bu. Bu arada doğal bi yöntem bulursam bunla ilgili ilk sana haber vereceğimkaydirigubbakcemile5 Sen de araştır belki doğal yöntemi vardır ya.

ben de 22 yaşındayım hem biri diğerine göre daha büyük hem de ikisi de sarkık egzersizleri yapıyorum ama sonuç yok. bence yanlış sütyen kullanımı bu hale ggetirdi ben de çok üzülüyorum :KK43:

X